PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال درباره مروگر فایرفاکس

0reza666
05-06-17, 16:30
با سلام. من مروگر فایرفاکس ورژن جدید یعنی 53 و 64 بیتی دانلود و نصب کردم. جدیدترین مروگر فایرفاکس هست. خوبه و راضیم.
حالا یه مشکلی که دارم اینکه هر چیزی در سرچ باکس تایپ میکنم و جستجو میکنم و پیدا میکنه اون بالا در سرچ باکس ذخیره میشه. من میخوام مثل قبل ادرس ها و نوشته های من در سرچ باکس ذخیره نشه. اینطوری خوب نیس. در تنضیمات مروگر چیکار باید بکنم؟

این قسمت فلش کشیدم بزنم هرچی سرچ کردم و میکنم میمونه

Only the registered members can see the link

میخوام چیزی بجا نمونه.

AMD>INTEL
05-06-17, 16:53
با برنامه ccleaner میتونی تمام هیستوری را پاک کنی .

0reza666
13-11-17, 23:26
یه سوال دیگه درباره مروگر دارم.

من چیزی دست نزدم ولی در سرچ باکس مروگر اون بالا منظورمه هرچیزی سرچ کنم ذخیره نمیشه اونجا درصورتی که قبلا ذخیره میشود. فقط هارد جدید و ویندوز جدید نصب کردم دیگه هیچی تغییر ندادم.

چه کنم باز مثل اولش بشه؟

انگار تو حصتوری چیزی ای زیادی ذخیره نمیشه. چون من تا الان کلی سایت گشتم فقط چندتا سایت اونجاست. وقتی مروگر ببندم دوباره باز کنم حصتوری مروگر خالیه. مشکل هرچی هست از حصتوری مروگره درسته؟

خوب تو گوگل راهنمایی خوندم

حصتوری فعاله ولی باز اون بالا در سرچ باکس ادرس سایت مستقیم وارد میکنم ذخیره نمیشه ولی قبلا ذخیره میشود.

برای مثال همن انجمن وقتی اینطوری در سرچ باکس جستجو میکردم.

شهر سخت افزار : بررسی و اخبار سخت افزار ، لپ تاپ و تبلت (Only the registered members can see the link)

این ادرس دیگه همش در سرچ باکس عکسش بالا گذاشتم میبود الان هیچی ذخیره نمیشه اون قسمت.

0reza666
14-11-17, 00:02
یعنی چی من این قسمت طبق اموزش بالا ادرس گذاشتم درست میکنم مروگر میبنم میام باز اینطوری شده خودش

چه مرگشه اخه.

0reza666
25-12-17, 22:47
یه مشکلی به تازگی برام بوجود امده هر موقعه فایرفاکس باز میکنم خودش این سایت باز میکنه
Search (Only the registered members can see the link)
و انتی ویروس هم این سایت بلاک میکنه.
در اینجا هم چیزی اضافه نکردم.
هم در فایرفاکس 32 بیتی هم 64 بیتی اینطوری شده.
ویروس کشی هم کردم ویروس داشت و حذف شد از سیستم ولی مروگر اینطوی شده.
چه کنم عین قبل بشه و مروگر از صفحه اغازین باز بشه عین اولش بشه.

Speed Racer
26-12-17, 00:02
یه مشکلی به تازگی برام بوجود امده هر موقعه فایرفاکس باز میکنم خودش این سایت باز میکنه
Search (Only the registered members can see the link)
و انتی ویروس هم این سایت بلاک میکنه.
در اینجا هم چیزی اضافه نکردم.
هم در فایرفاکس 32 بیتی هم 64 بیتی اینطوری شده.
ویروس کشی هم کردم ویروس داشت و حذف شد از سیستم ولی مروگر اینطوی شده.
چه کنم عین قبل بشه و مروگر از صفحه اغازین باز بشه عین اولش بشه.

سلام

آخرین نسخه فابرفاکس 57.0.2 هست که به Firefox Quantum اسمش تغییر پیدا کرده و از پایه دوباره برنامه نویسی شده.

برای نصب نسخه جدید فایرفاکس قدیمی رو به طور کامل پاک کن و دوباره نسخه جدید رو به صورت آنلاین نصب کن ولی قبلش از bookmark ها و پسوردها بک آپ بگیر

اگه همین نسخه رو نیاز داری برنامه adwcleaner رو دانلود کن و روی فایل setup اش راست کلیک کن و Run as administrator رو بزن و بعد یک دکمه scan داره که باید بزنی و اینترنت هم وصل باشه. بعد از اتمام اگه چیزی پیدا کرد clean رو بزن و اتوماتیک ریستارت می شه و شما می تونی آدرس مورد نظرت رو در home page قرار بدی

0reza666
26-12-17, 00:38
سلام

آخرین نسخه فابرفاکس 57.0.2 هست که به Firefox Quantum اسمش تغییر پیدا کرده و از پایه دوباره برنامه نویسی شده.

برای نصب نسخه جدید فایرفاکس قدیمی رو به طور کامل پاک کن و دوباره نسخه جدید رو به صورت آنلاین نصب کن ولی قبلش از bookmark ها و پسوردها بک آپ بگیر

اگه همین نسخه رو نیاز داری برنامه adwcleaner رو دانلود کن و روی فایل setup اش راست کلیک کن و Run as administrator رو بزن و بعد یک دکمه scan داره که باید بزنی و اینترنت هم وصل باشه. بعد از اتمام اگه چیزی پیدا کرد clean رو بزن و اتوماتیک ریستارت می شه و شما می تونی آدرس مورد نظرت رو در home page قرار بدی

چقدر جدید و بحال شده.
فقط یه چیزی عین ورژن های قدیمی نیست چطور ابدیت شدن اتوماتیک رو غیر فعال بزارم. یکم گشتم نشد پیدا کنم دقیق کجاست.

Speed Racer
26-12-17, 08:34
چقدر جدید و بحال شده.
فقط یه چیزی عین ورژن های قدیمی نیست چطور ابدیت شدن اتوماتیک رو غیر فعال بزارم. یکم گشتم نشد پیدا کنم دقیق کجاست.

از منوی tools شما option رو انتخاب کن و در صفحه مربوط به General شما قسمت زیر رو پیدا کن و تغییراتی که دوست داری رو اعمال کن. ولی معمولا باید بزاری آپدیت بشه

21582

برای تغییر تم روی علامت سه تا مساوی در گوشه سمت راست بالا کلیک کن و customize رو انتخاب کن و بعد طبق عکس زیر می تونی یکی از تم ها رو انتخاب کنی.

21583

0reza666
26-12-17, 18:42
.

ممنون. چطور در صفحه اول صفحه اغازین موزیلا بیاد باید درست کرد؟ یعنی خود فایرفاکس بیاد هرکاری کردم فقط تونستم اینطوری درستش کنم.
راهنمایی لطفا
و یه چیز دیگه در ورژن های قدیمی وقتی مروگر باز میکردم یه گذینه در صفحه اول یا همون اغازین موزیلا بود که با زدن اون دکمه هر تبی که از قبل باز کرده بودم دوباره باز میشود.
ایا تو این ورژن جدید نیست؟
اخه ایطنوری باز باید صفحه هارو از اول باز کنم. برای مثال همین انجمن وقتی من مروگر باز میکردم با زدن یه دکمه خودش خودکار این انجمن و سایت دیگه که قبلا تبش باز گذاشته بودم باز میشود الان اون گذینه اصلا نمیبینم.
امیدوارم منظورم متوجه شده باشید.

Speed Racer
27-12-17, 08:59
ممنون. چطور در صفحه اول صفحه اغازین موزیلا بیاد باید درست کرد؟ یعنی خود فایرفاکس بیاد هرکاری کردم فقط تونستم اینطوری درستش کنم.
راهنمایی لطفا
و یه چیز دیگه در ورژن های قدیمی وقتی مروگر باز میکردم یه گذینه در صفحه اول یا همون اغازین موزیلا بود که با زدن اون دکمه هر تبی که از قبل باز کرده بودم دوباره باز میشود.
ایا تو این ورژن جدید نیست؟
اخه ایطنوری باز باید صفحه هارو از اول باز کنم. برای مثال همین انجمن وقتی من مروگر باز میکردم با زدن یه دکمه خودش خودکار این انجمن و سایت دیگه که قبلا تبش باز گذاشته بودم باز میشود الان اون گذینه اصلا نمیبینم.
امیدوارم منظورم متوجه شده باشید.

کلا منظورت رو متوجه نشدم

اگه اون صفحه ای که قبلا باز می شد رو میگی اون عوض شده ولی شما می تونی در home page گوگل فارسی رو وارد کنی که بتونی از راست به چپ جستجو کنی

21584

شما اگه روی ایکنی که در عکس زیر نشون دادم کلیک کنی می تونی گزینه های مختلفی رو ببینی از جمله recent highlights که آخرین صفحه های بازدید شده است

21585

شما یک tab جدید باز کن و روی اون علامتی که نشون دادم کلیک کن

21586

بعد تیک گزینه show Two Row رو بزن. می بینی که دو ردیف 6 تایی برات ایجاد می شه و سایت هایی که میری رو در خودش ذخیره می کنه. تیک گزینه های مختلف رو بردار و بزار و ببین که چه اتفاقی می افته و حالت مورد نظر خودت رو انتخاب کن

21587

21588

سایت هایی رو که دوست نداری رو می تونی dismiss کنی

21589

برای ایجاد tab جدید از CTRL + T استفاده کن و اگه یک tab رو اشتباهی بستی می تونی با زدن کلیدهای CTRL + Shift + T اون رو برگردونی

0reza666
27-12-17, 17:11
.

اره همین منظورم بود که راهنمایی کردی.

فقط یه مشکل هرکاری کردم در اینجا اوکی هست

ولی انگار باز دقیق همگام سازی نشده چون مصلا رو اهنگ کلیک میکنم برای دانلود نمیشناسه دانلود منیجر و باید با راست کلیک رو لینک دانلود اهنگ و اخرین گذینه که دانلود منیجر هست زد تا اون اهنگ دانلود بشه تو دانلود منیجر درصورتی که نباید اینطوری باشه قبلا فقط کلیک میکردم رو اهنگ مورد نظر خودش خودکار دانلود منیجر میشناخت و اون اهنگ دانلود میکردم الان حتی با کلیک راست رو اهنگ فقط یه گذینه تو کلیک راست هست بازم در صورتی که قبلا من میدیم دو تا گذینه بود اون قسمت.
امیدوارم اینبار دیگه متوجه منظورم شده باشید.

Speed Racer
28-12-17, 00:59
اره همین منظورم بود که راهنمایی کردی.

فقط یه مشکل هرکاری کردم در اینجا اوکی هست

ولی انگار باز دقیق همگام سازی نشده چون مصلا رو اهنگ کلیک میکنم برای دانلود نمیشناسه دانلود منیجر و باید با راست کلیک رو لینک دانلود اهنگ و اخرین گذینه که دانلود منیجر هست زد تا اون اهنگ دانلود بشه تو دانلود منیجر درصورتی که نباید اینطوری باشه قبلا فقط کلیک میکردم رو اهنگ مورد نظر خودش خودکار دانلود منیجر میشناخت و اون اهنگ دانلود میکردم الان حتی با کلیک راست رو اهنگ فقط یه گذینه تو کلیک راست هست بازم در صورتی که قبلا من میدیم دو تا گذینه بود اون قسمت.
امیدوارم اینبار دیگه متوجه منظورم شده باشید.

برای درست شدن باید هم افزونه idm رو در فایرفاکس پاک کنی و خود internet download manager رو هم پاک کنی و بعد نسخه جدید رو نصب کنی که با مرورگر سازگاری کامل رو داشته باشه که من مراحل رو برات توضیح میدم

شما اول Internet Download Manager v6.30 Build 2 رو دانلود کن. بعد در تصویری که گذاشتی idm integration module رو remove کن و بعد فایرفاکس رو ببند.

مثلت کوچیک روی تسک بار رو باز کن و روی آیکن idm راست کلیک کن و exit کن. حالا در کنترل پنل و در قسمت prigrams and features نرم افزار internet download manager رو پاک کن.

و بعد نسخه جدید رو نصب کن. بعد از نصب فایرفاکس رو باز کن و روی علامت سه تا مساوی در گوشه بالا سمت راست یک چیز زرد رنگ میاد اگه روش کلیک کنی گزینه idm integration modula میاد که باید تیکش رو بزنی تا فعال بشه

اگه لیستی برای دانلود داری که نمی خوای از دستشون بدی از IDM Backup Manager (Only the registered members can see the link) استفاده کن و از لیست دانلودهات بک آپ بگیر

از اون دو تا idm فقط download with idm مهمه و اون یکی دیگه مهم نیست و کاربردی نداره