PDA

مشاهده نسخه کامل : Acer Aspire:V5&F5 , Acer V15 Nitro&Asus N552vw

Mohsen.rh214
30-05-17, 17:30
Acer Aspire V5:
Skylake Core i7 6700HQ
8-16 GB RAM
1-2 TB HDD
4GB GTX 950M

Acer Aspire F5:
Kabylake Core i7 7500U
8-16 GB RAM
1-2 TB HDD
4GB GT 940MX

تو این انتخاب موندم من یه مبتدی ام که میخوام بیس چاری بشینم پشت سیستم :d سیستم رو برای کارهایی مثل برنامه نویسی و فوتوشاپ و یونیتی و اتوکد و fl studio و صدالبته بازی ای مثل AC Syndicate که در حد مدیوم هم جواب بده میخوام و نمیدونم:۱- دوتا لپتاپی که نوشتم در حد متوسط کارم رو راه میندازن یا نه..!؟
و۲- راجع به سیستم های پیشنهادی اینکه پردازنده سری U در F5 چقد از پردازنده سری HQ نسل ششم در V5 ضعیفتره یا اصلا به درد من میخوره؟ اگر بله که خب ۳-راجع به گرافیکش چطور؟ چقد تفاوت بین کارت گرافیک دو مدل وجود داره؟ یه نظر تر تمیز و حرفه ای بدین ممنون میشم :d
ببخشید خیلی تاپیک طولانی میشه،من خیلی راجع به این موضوع تحقیق کردم و برام حیاتی و مهمه چون میخوام تا حداقل ۶سال آینده ازش استفاده کنم و نمیخوام عجله به خرج بدم و از سر هیجان آنی یه انتخاب نادرست انجام بدم و به کم راضی بشم درحالی که میشه با چندصدتومن بیشتر و یکم صبر نتیجه خوبی گرفت
لطف کنید در کنار نظرتون راجع به سوال بالا اینم جواب بدین که بین این دوتا کدوم:
Acer Aspire V15 Nitro :
Core i7 6700HQ
12 GB RAM
2 TB HDD
4GB GTX 960M

Asus N552VW:
Core i7 6700HQ
8 GB RAM
1 TB HDD + 8 GB SSD
4GB GTX 960M

نظرات سایت های مختلف رو خوندم و بررسی هایی رو دیدم که نشون میده۴- V15 خیلی داغ میکنه! این درسته؟ با کولپد حل میشه؟ این لپتاپ خیلی باریک و زیباست!
و راجع به۵- N552VW تو نظرات سایت های مختلف دیدم که صفحه نمایش 4K داره که هم کاربردی نداره هم خیلی باتری خوره و اگه رزولوشن رو تا FHD پایین بیاری افتضاح میشه و نوشته ها مات میشه و دل رو میزنه خلاصه، آیا این درسته؟
و۶- بین این دوتا کدوم رو پیشنهاد میکنید؟ ارزشش رو داره که قیمت به صرفه تر و ظاهر زیبای V15 رو بیخیال شم و برم سراغ ایسوس؟
و ۷-سوال آخر اینکه بهم بگید که میتونم دو مدل گرونتر رو کلا بیخیال شم و همون V5 رو با کانفیگ رم ۱۶ بگیرم و تا مدت ها به خوبی و خوشی زندگی کنم؟ :d اصرارم به V5 به خاطر مبتدی بودنمه و نمیخوام جوگیرانه برم لپتاپ بخرم اما اگه جواب کارم رو نمیده که باید بیشتر خرج کنم!
سوالامو شماره گذاری کردم ممنون میشم به همش جواب بدین
اما سرانجام اینکه مرسی :):*

AMD>INTEL
30-05-17, 17:47
Acer Aspire V5
با توجه به توضیحات شما . نظر من مورد بالاست . همه قابلیت ها مورد نظرت را داره .

ramin1000
30-05-17, 17:59
1- با لپ تاپ می خواهی تنظیم کنی منظورم با flstudio است یا می خوای آهنگسازی رو یاد بگیری

2- بودجه شما برای خرید لپ تاپ چقدره

Mohsen.rh214
30-05-17, 18:18
۱- آهنگسازی و کم کم تنظیم، اینکه سر پلاگین هایی مثل نکسوس کم نیاره مهمه
۲-حداکثر ۴ تومن

ramin1000
30-05-17, 18:33
این لپ تاپ فقط یک ssd کم داره که می تونی بعدا که حرفه ای شدی تهیه کنی

Lenovo Ideapad 700 - B

ولی کلا با لپ تاپ نمی شه آهنگسازی به معنای واقعی کار کرد شما که 24 ساعته پشت سیستمی و جا به جا نمی شی اگه با همین 4 میلیون pc بگیری برای آهنگسازی مناسب تره به نظر من

نکسوس رو نگاه کردم سی پی یو های چند سال پیش هم به راحتی از پسش بر میان