PDA

مشاهده نسخه کامل : رفع مشکلات اخیر مجموعه سایت های شهر سخت افزار!

Shahryar
15-11-06, 21:57
سلام دوستان عزیز امیدوارم حال همگیتون خوب باشه ...:17:
دوستان عزیز واقعا خوشحالیم که می تونیم در کنار هم باشیم و فرم صمیمی خودمون را باز هم بهتر از روز های قبل و صیمیمی تر ادامه بدیم..
من واقعا از همه شما به خاطر مشکلات این دو روزه که مربوط به مشکلات سرور بود عذر خواهی می کنیم و امیدوارم که شما هم به بزرگواری خودتون ما را ببخشید ...
ولی از جنبه های دیگه :
با اینکه دو روز بود ما نبودیم بسیاری از بچه ها پیگیر شدند و خواستار این مشکل بودند و با توجه به اینکه این مشکل به حدی بسیار زیادی جدی بود و تماس ها ما با کشور آمریکا و سرور حل شد و ما این فعالیت و تلاش خودمون نتیجه ی پیگیری های شما دوستان عزیز می دانیم..
امیدواریم بتوانیم هر چه بهتر و بیشتر فعال مفیدی و مکانی خوب برای بحث های خود داشته باشیم...
شاد و پیروز باشید در پناه حق
شهریار
تیم مدیریت انجمن.:26:

M A H R A D
15-11-06, 22:02
موفق باشید ولی این فروم الان در حالت معموله ؟

یعنی مثل گذشته است ؟

سپاس

Shahryar
15-11-06, 22:12
بله عزیزم فقط یکسری چیز های مثل لوگو و تشکر نیستند که ما با تلاشی که 24 ساعاته داشتیم نتونستیم کاری بکنیم و من قول میدم فردا با سورپریزی جدید در مورد قالب و تشکر و ... در خدمت شما باشم..
باتشکر شهریار

Mehdi_Full
15-11-06, 22:49
بابا ما ترسیدیم گفتم چه مشکلی برای سایت پیش اومده امیدوارم که زودتر مشکلات حل بشه تا بتونیم دوباره فعالیتمونو شروع کنیم

mostafaeshghi
16-11-06, 00:33
بله عزیزم فقط یکسری چیز های مثل لوگو و تشکر نیستند که ما با تلاشی که 24 ساعاته داشتیم نتونستیم کاری بکنیم و من قول میدم فردا با سورپریزی جدید در مورد قالب و تشکر و ... در خدمت شما باشم..
باتشکر شهریار

یعنی با این حساب تشکرهای قبلی پرید و قابل بازگشت نیست؟!؟!؟!؟؟!!؟!؟

Shahryar
16-11-06, 13:11
نه عزیز تیم خیلی تلاش کرد ولی نشد ...
شرمنده ..
شهریار

X Ray
16-11-06, 13:25
مرسی شهریار عزیز به خاطر این زحماتی که می کشی...
ممنون
بهنام

Quick
16-11-06, 14:15
خوب خدا رو شکر که همه چیز به خوبی و خوشی تموم شد...
مثل داستان های هندی ... :-)

X Ray
16-11-06, 14:47
تشکر ها هم که برگشتن...مرسی شهریار عزیز...
بهنام