PDA

مشاهده نسخه کامل : تماس تلفنی در PC

Rking
17-05-17, 10:29
سلام خدمت شما دوستان عزیز

میخوام یک خط ثابت رو به لپتاپم متصل کنم. من هر دو سیستم عامل ویندوز و اوبونتو رو دارم و ترجیح میدم که کار تو اوبونتو انجام بشه ولی اگر راه کار شما تو ویندوز هم باشه مشکلی نداره.

میخوام خط تلفن رو وصل کنم به لپتاپ و با یک برنامه بتونیم کامل مدیریت کنم و امکاناتی مثل موارد زیر رو داشته باشه:

- امکان مشاهده شماره تماس گیرنده - فکر کنم بهش caller id میگن درسته؟
- امکان مشاهده Log و هیستوری تماس ها
- امکان ذخیره مخاطبین یا همون contact list کامل
- امکان برقرار تماس بوسیله برنامه

من تا اینجا که متوجه شدم به مودم دیال آپ با قابلیت فکس نیاز دارم. چون لپتاپ استفاده میکنم، چی باید بخرم؟ مدل و قیمت حدودیش رو بفرمایید.
ضمن اینکه در این صورت امکان دریافت و ارسال Fax رو دارم دیگه؟

ممنون از همگی.

Ardashad
17-05-17, 12:42
میتونی از نسخه دسکتاپ تلگرام استفاده کنی که امکان تماس تلفنی هم دارد.

Rking
17-05-17, 12:50
میتونی از نسخه دسکتاپ تلگرام استفاده کنی که امکان تماس تلفنی هم دارد.

:|
عزیز گفتم میخوام خط ثابت رو متصل کنم.
ضمنا تلگرام تماس داخل شبکه خودشه. ما اصلا هدفمون اون نیست گرامی.

AMD>INTEL
17-05-17, 13:08
:|
عزیز گفتم میخوام خط ثابت رو متصل کنم.
ضمنا تلگرام تماس داخل شبکه خودشه. ما اصلا هدفمون اون نیست گرامی.

دیجیک | فاکس مودم اکسترنال حرفه ای Conexant CX93010 ACF (Only the registered members can see the linkفاکس-مودم-اکسترنال-حرفه-ای-Conexant)

Rking
17-05-17, 19:17
دیجیک | فاکس مودم اکسترنال حرفه ای Conexant CX93010 ACF (Only the registered members can see the linkفاکس-مودم-اکسترنال-حرفه-ای-Conexant) ممنون از شما بابت شرکت داخل تاپیک با این مودم میشه هم تماس دریافت کرد و هم با جایی تماس بگیریم؟ تاحالا خودتون باهاش کار کردید؟ برای تماس یه هدفون با میکروفن میخوام که قیمتش مقرون به صرفه باشه و کیفیت خوبی داشته باشه؛ چی رو پیشنهاد میکنید؟ ما یه اشتباهی کردیم یک هدفون نسبتا گرون قیمت AKG خریدیم. ازکیفیتش راضی ام ولی میکروفن نداره! بنظرتون چکار میشه کرد؟ میشه مثلا از ایرفون هایی که برای گوشی های موبایل هست استفاده کرد؟ اونا میکروفن هم دارن. راستی برای لپتاپ چطور میشه اوضاع؟ چون لپتاپ فقط یک خروجی audio داره بنظرم؟ پس چجوری میشه بهش میکروفن هم متصل کرد؟ ببخشید اگر یکم زیاد شد. ممنون.

AMD>INTEL
17-05-17, 19:22
ممنون از شما بابت شرکت داخل تاپیک با این مودم میشه هم تماس دریافت کرد و هم با جایی تماس بگیریم؟ تاحالا خودتون باهاش کار کردید؟ برای تماس یه هدفون با میکروفن میخوام که قیمتش مقرون به صرفه باشه و کیفیت خوبی داشته باشه؛ چی رو پیشنهاد میکنید؟ ما یه اشتباهی کردیم یک هدفون نسبتا گرون قیمت AKG خریدیم. ازکیفیتش راضی ام ولی میکروفن نداره! بنظرتون چکار میشه کرد؟ میشه مثلا از ایرفون هایی که برای گوشی های موبایل هست استفاده کرد؟ اونا میکروفن هم دارن. راستی برای لپتاپ چطور میشه اوضاع؟ چون لپتاپ فقط یک خروجی audio داره بنظرم؟ پس چجوری میشه بهش میکروفن هم متصل کرد؟ ببخشید اگر یکم زیاد شد. ممنون.

بله توی مشخصاتش داشتن voice را نوشته
برای میکروفون بهتره از مدلهای مخصوص pc استفاده کنید .
برای اون مورد هم تبدیل های مخصوص هست . بگردید همین سایتی که معرفی کردم دارد .
دیجیک | کابل تفکیک هدفون و میکروفون لپ تاپ و موبایل (Only the registered members can see the linkکابل-تفکیک-صدای-میکروفون-و-هدست-لپ-تاپ)

Rking
17-05-17, 19:49
پیشنهاد میکنید هدفون میکروفن دار بگیرم یا یک میکروفن جداگونه؟

AMD>INTEL
17-05-17, 19:50
پیشنهاد میکنید هدفون میکروفن دار بگیرم یا یک میکروفن جداگونه؟

هدست بگیرید . البته با کیفیت باید باشه .

Rking
17-05-17, 20:31
هدست چی پیشنهاد میدید که هم کیفیت خوبی داشته باشه و هم قیمتش مناسب باشه؟

راستی من نمیدونم قبلا چکار کردم، میکروفن کلا disable هست. چند سال پیش یادم نمیاد از طریق بایوس بستمش یا سخت افزار لپتاپ رو تغییر دادم؟! اصلا مگه میشه میکروفن لپتاپ رو سخت افزاری غیر فعالش کرد؟

با ایرفون های گوشی وصل کردم به لپتاپ حتی میکروفن اون رو هم نمیشناسه! نمیدونم علت چیه.

AMD>INTEL
17-05-17, 20:51
Logitech Stereo H151
مناسبه
اون هم باید چک کنید

Rking
17-05-17, 20:55
Logitech Stereo H151
مناسبه
اون هم باید چک کنید

از لحاظ راحتی روی گوش و کیفیت میکروفن تائید میکنید؟ از این هایی که دور گوش میوفتن بهتر نیست؟ اصطلاحا بهشون میگن Over ear فکر کنم؟

AMD>INTEL
17-05-17, 21:11
از لحاظ راحتی روی گوش و کیفیت میکروفن تائید میکنید؟ از این هایی که دور گوش میوفتن بهتر نیست؟ اصطلاحا بهشون میگن Over ear فکر کنم؟

باید ببینید با کدام یکی راحت هستید . من این را توصیه میکنم .