PDA

مشاهده نسخه کامل : کیفیت کیس های گرین چطوره ؟

Mehrdad.A 88
12-05-17, 21:07
درود، نقشه دارم که یک کیس نو بخرم البته دست دوم هم بود مشکلی نیست، این کیس الانم یکم کوچیکه که باعث میشه تمیز کردن قطعات سخت بشه.
حالا موندم چی بگیرم، اندازه کیس الانم اینه:
ارتفاع: 41
طول: 42
عرض: 19

AMD>INTEL
12-05-17, 21:18
بودجت مهمه دوست عزیز
GREEN ORAMAN Case
کیس خوبیه .اگر بالاتر از 130-140 میتونی هزینه کنی بهم بگو تا کیس مناسب تری معرفی کنم /
- بهره مندی از اسکلت معکوس داخلی (نصب پاور در قسمت پایین) به جهت کاهش دمای داخلی و افزایش عملکرد کلی سیستم.

- پشتیبانی از اغلب مادربردهای متداول در سایز ATX

- پشتیبانی از پورت جدید USB3.0 با امکان اتصال مستقیم به مادربردهای جدید (20-pin)

- دارای رابط جایگزین USB3.0 to USB2.0 جهت استفاده در مادربردهای فاقد پورت USB3.0

- دارای پوشش داخلی مشکی به جهت افزایش زیبایی داخل کیس.

- دارای یک عدد فن 12 سانتی متری در قسمت پشت (خروجی هوای گرم) و قابلیت نصب دو عدد فن 12 سانتی متری برروی کاور بغل (ورودی هوای خنک) و یک عدد فن 12 سانتی متری در قسمت جلوی کیس (ورودی هوای خنک) مطابق استاندارد Intel TAC2.0

- قابلیت نصب 3 عدد هارد SSD در سایز “2.5

- قابلیت نصب 3 عدد هارد متداول در سایز ”3.5 و 2 عدد درایو نوری در سایز “5.25

- قابیت نصب کارت های گرافیکی نیمه حرفه ای تا عمق 27 سانتی متر.

- قابلیت نصب کولر پردازنده تا ارتفاع 155 میلی متر

- قابلیت نصب واتر کولینگ (دارای دو شکاف جهت عبور لوله های ورودی و خروجی)

- دارای دریچه بزرگ در پشت مادربرد جهت کولینگ بهتر پردازنده و تعویض سریع کولر.

- دارای چهار عدد پایه مستحکم با ارتفاع 27 میلیمتر جهت تامین بهتر هوای ورودی منبع تغذیه.

- دارای فیلتر قابل شستشو در قسمت ورودی هوای منبع تغذیه (کف کیس)

Mehrdad.A 88
12-05-17, 21:23
این کیس الان توی دیجیکالا 88 تومنه، حالا تا حدود 100 یا حداکثر تا 130 میتونم خرج کنم

AMD>INTEL
12-05-17, 21:28
GREEN Z+ Grand
شرکت سیاره سبز (گرین) کیس جدید Z+ Grandرا معرفی کرد. این کیس در اندازه‌ی Mid-Tower تولید شده و آن را می توان یک ترکیب موفق از طراحی شیک و قیمت بسیار مناسب دانست که برای هر کاربری، ایده‌آل می‌باشد. کیس مذکور دارای ابعاد 480mm X 200mm X 460mm است و در رده اسکلت های میانی قرار می گیرد. کیسZ+ Grand از مادربردهای امروزی در اندازه‌های ATX،Mini-ITX ،Micro-ATX و کارت‌گرافیک تا عمق 380 میلی‌متر پشتیبانی می‌کند. این کیس قابلیت جای دادن دو درایو دیسک سخت 3.5 اینچی، دو درایو حالت جامد 2.5 اینچی و 7 شکاف توسعه PCI-Express برای پشتیبانی از دو کارت گرافیک را دارد. سیستم خنک‌کنندگی کیس Z+ Grand شامل یک فن 120 میلی‌متری LED دار در قسمت پشت کیس است و کاربر می‌تواند تا شش عدد فن دیگر را نیز به کیس اضافه کند!
در کیس Z+ Grand گرین، علاوه بر یک عدد فن LED دار نصب شده در قسمت پشت کیس (خروجی هوا)، امکان نصب 3 عدد فن در قسمت جلو (ورودی هوا) و 1 عدد فن در قسمت سقف (خروجی هوا) و دو عدد فن در قسمت بالای محفظه پاور (دمش به کارت گرافیک) وجود دارد. همچنین فضای نصب رادیاتور واترکولینگ 240/120 در قسمت جلو (240 مشروط به عدم نصب درایو نوری) و در رادیاتور واترکولینگ 120 در قسمت پشت کیس "زد پلاس گرند" تعبیه شده است. این کیس در دو رنگ مشکی و سفید عرضه شده که از نظر ظاهری تفاوت های جزیی با یکدیگر دارند که از مهمترین آن می توان به کاور کناری کاملا شیشه ای برای زیبایی و رویت هرچه بیشتر قطعات سیستم در مدل سفید رنگ و همچنین یکپارچگی رنگ فضای داخلی و پوشش بیرون کیس اشاره کرد که در مدل مشکی، اندازه پنجره شیشه ای کوچکتر می باشد و توسط فریم فلزی احاطه شده است.
ضمن اینکه استفاده از پایه های بلند جهت تهویه بهتر پاور، تعبیه محفظه پاور جهت جداسازی کولینگ پاور و زیباتر شدن اسمبل، بهره مندی از فیلتر های غبار مگنتی با قابلیت جداسازی سریع و آسان جهت سرویس دوره ای در قسمت سقف و کف این کیس، از دیگر امکانات کیس Z+ Grand گرین می باشد.

Mehrdad.A 88
12-05-17, 21:55
کیس جادار و خوبیه، مرسی :11():
حالا اگه دیجیکالا یک تخفیف هم بزنه دیگه چه بشه :lol:

ramin1000
13-05-17, 08:34
درود، نقشه دارم که یک کیس نو بخرم البته دست دوم هم بود مشکلی نیست، این کیس الانم یکم کوچیکه که باعث میشه تمیز کردن قطعات سخت بشه.

سلام

من کیس Green Magnum 2 دارم ولی متاسفانه از کیفیتش راضی نیستم و با یک ضربه بسیار کوچیک که دست بچه دوستم بهش خورد کلا پنل جلوش شکست و الان دائم باید تمیزش کنم چون خاک می گیره و دی وی دی رایتر من هم به خاطر همین خاک اصلا خراب شد درش رو بر میدارم درش از بغل کمی خم می شه همیشه می ترسم یک فشار بیارم بشکنه

اول که می خواستم بخرم قیافش نشون میداد خیلی محکم باشه ولی متاسفانه از جنس خوبی استفاده نشده

یک کیس قدیمی دارم از سیستم قبلی که توی حیاط گذاشتم و یه چیزی روش پهن کردم و وقتی می خوام باغچه آب بدم روش می شینم یک سانت فرو نرفته از بس محکمه اگه روی کیس magnum 2 بشینی درجا همه جاش میشکنه کلا له می شه

این دفعه که می خوام سیستم جدید بگیرم سعی می کنم ببینم کیس محکم تو بازار چی داریم گول قیافه و شیک بودن رو نمی خورم

SajjadKhati
13-05-17, 09:50
سلام

من کیس Green Magnum 2 دارم ولی متاسفانه از کیفیتش راضی نیستم و با یک ضربه بسیار کوچیک که دست بچه دوستم بهش خورد کلا پنل جلوش شکست و الان دائم باید تمیزش کنم چون خاک می گیره و دی وی دی رایتر من هم به خاطر همین خاک اصلا خراب شد درش رو بر میدارم درش از بغل کمی خم می شه همیشه می ترسم یک فشار بیارم بشکنه

اول که می خواستم بخرم قیافش نشون میداد خیلی محکم باشه ولی متاسفانه از جنس خوبی استفاده نشده

یک کیس قدیمی دارم از سیستم قبلی که توی حیاط گذاشتم و یه چیزی روش پهن کردم و وقتی می خوام باغچه آب بدم روش می شینم یک سانت فرو نرفته از بس محکمه اگه روی کیس magnum 2 بشینی درجا همه جاش میشکنه کلا له می شه

این دفعه که می خوام سیستم جدید بگیرم سعی می کنم ببینم کیس محکم تو بازار چی داریم گول قیافه و شیک بودن رو نمی خورم

سلام
من کیس Green Oraman رو گرفتم . فقط بدیش اینه که فضای داخلیش کوچیکه و نصب قطعات رو برای مادربردای بزرگ (ATX) سخت تر میکنه مخصوصا مادربردایی که قسمت پایین کابل ساتا شون نصب میشن (چون مادربرد و کابل ساتایی که بهش وصل میشه و پاور و هارد و کابل هایی که به پاور وصل میشه ، خیلی نزدیک هم میافتن و هم شلوغ و هم نصب کابل ها سخت تر میشه . سخت ترین نصب هم ، گذاشتن کابل تغذیه در قسمت بالای مادربرد میشه که اگه کابل cpu ی پاور ، ماژولار و محکم نباشه (که نشه از فاصله ی بالا توی سوکت قرارش داد) ، در این صورت اول باید فن پشت کیس رو درآورد و بعد کابل مربوط به پردازنده رو قرار داد . البته میشه گفت بدنه اش هم معمولی هست (زیاد قوی نیست اما خیلی ضعیف هم نیست اما نه اینقدر که با یه ضربه بشکنه) که چندان برای من حداقل مهم نیست

ولی از اونجایی که نصب کردن فقط یه بار انجام میشه ، خوبی هاش بسیار بیشتر از این عیبش هست و قطعا به قیمت اش میصرفه . من هم از جنس داخلی بدنه اش خوشم اومد و usb3 داشتن اش و فن پشت اش که حداقل 5 درجه از دمای داخل کیس مخصوصا ، حتی از دمای پردازنده کمتر میکنه (چون مستقیما گرمای خروجی فن پردازنده رو خارج میکنه و باعث میشه گرمای اطراف فن پردازنده بسیار کمتر بشه و در نتیجه فن خود پردازنده کمتر بچرخه)

ramin1000
13-05-17, 10:22
سلام
من کیس Green Oraman رو گرفتم . فقط بدیش اینه که فضای داخلیش کوچیکه و نصب قطعات رو برای مادربردای بزرگ (ATX) سخت تر میکنه مخصوصا مادربردایی که قسمت پایین کابل ساتا شون نصب میشن (چون مادربرد و کابل ساتایی که بهش وصل میشه و پاور و هارد و کابل هایی که به پاور وصل میشه ، خیلی نزدیک هم میافتن و هم شلوغ و هم نصب کابل ها سخت تر میشه . سخت ترین نصب هم ، گذاشتن کابل تغذیه در قسمت بالای مادربرد میشه که اگه کابل cpu ی پاور ، ماژولار و محکم نباشه (که نشه از فاصله ی بالا توی سوکت قرارش داد) ، در این صورت اول باید فن پشت کیس رو درآورد و بعد کابل مربوط به پردازنده رو قرار داد . البته میشه گفت بدنه اش هم معمولی هست (زیاد قوی نیست اما خیلی ضعیف هم نیست اما نه اینقدر که با یه ضربه بشکنه) که چندان برای من حداقل مهم نیست

ولی از اونجایی که نصب کردن فقط یه بار انجام میشه ، خوبی هاش بسیار بیشتر از این عیبش هست و قطعا به قیمت اش میصرفه . من هم از جنس داخلی بدنه اش خوشم اومد و usb3 داشتن اش و فن پشت اش که حداقل 5 درجه از دمای داخل کیس مخصوصا ، حتی از دمای پردازنده کمتر میکنه (چون مستقیما گرمای خروجی فن پردازنده رو خارج میکنه و باعث میشه گرمای اطراف فن پردازنده بسیار کمتر بشه و در نتیجه فن خود پردازنده کمتر بچرخه)

کیس شما اینه

عکس (Only the registered members can see the link)

کیس oraman از جلو جایی برای شکستن نداره اما جلوی magnum 2 بسیار ضعیفه چون بیشتر روی زیباییش کار شده تا استحکام

الان هم من هدفخ این نیست که شرکت گرین رو محکوم کنم یا با تولیدات داخلی مخالفت کنم چون همون طور که در بحث مربوط به پاور از آقای موسوی خوندیم که پاورهای شرکت گرین رو شرکت های خارجی می زنن یعنی شرکتگرین یک چیزیه تو مایه هی مادیران هشتگرد که فقط کارگرهاش ایرانی هستن تکنولوژی مال ما نیست که بهش افتخار کنیم

اما خوبیش با محصولات دیگه اینه که عده ای سر کار میرن اما خرید پاور و کیس خارجی باعث توسعه بیکاری در کشور می شه

اما به این نکته توجه کن که چرا افرادی مثل من که درآمد پایینی داریم و به نوعی بچه مایه دار نیستیم باید به خاطر اینکه عده ای می خوان کار داشته باشن ضررش رو ما بدیم

الان اگه تو سایت های آمریکایی رو نگاه کنی مثلا می بین که همشون می گن وسترن خوبه سیگیت نخرید مگه سیگیت آمریکایی نیست پس می بینی که در همه کشورها اگه شرکتی بخواد محصولات بی کیفیت تولید کنه صددرصد مردم ازش خرید نمی کنن

الان من یک فن گرین گرفتم خدا شاهده نوشته بود تو مشخصاتش ultra silent و اینو اینترنتی با یکسری وسائل دیگه گرفتم خدا شاهده انقدر صدا میداد درش آوردم گذاشتمش کنار چون یک فن داشتم ولی به ذهنم رسید که حالا که پول دادم ازش استفاده کنم الان گذشاتم جلوی کیس تا هاردم رو باد بزنه و خنک کنه

تا به حال فکر کردی چرا شرکت گرین به جای اینکه محصولاتش رو با نوشته توضیح یده و بینشون عکس بذاره میاد با فوتوشاپ متن رو روی عکس ها می نویسه

من به شما می گم چون متن قابلیت بزگ شدن رو نداشته باشه و اگه روی عکس زوم کنیم نوشته حالت محو می گیره یعنی نمی خوان مردم اطلاعات دقیق از محصول داشته باشن چون مثلا من اگه بخوام یک کیس و یک پاور انتخاب کنم یک محصول رو نمی خونم بلکه از هر کدوم 10 تا 15 محصول رو مطالعه می کنم اما چون به صورت عکسه فقط عکس هاش رو می بینم و انتخاب می کنم

این magnum 2 رو هم از عکس هاش انتخاب کردم به نظر من باید در مشخثاتش نوشته می شد که قسمت جلوی کیس ضعیفه و متاسفانه فقط نقاط مثبت رو می نویسن ایراد ها رو نمی نویسن

Mehrdad.A 88
13-05-17, 10:42
فردا یک عکس از داخل کیس میزارم ببینین من چی میکشم

Mahdi_Moosavi
13-05-17, 11:59
سلام دوست عزیز. خیلی متاسفیم بابت مشکلی که برای کیس شما پیش اومده. کیس های سری مگنوم از نظر کیفیت ساخت بدنه و اسکلت تو رنج قیمت خودش و البته در زمان خودش بسیار کیس های خوبی بودند و یکی از پرفروش ترین کیس های اداری و Office محسوب می شدند.

الان هم من هدفم این نیست که شرکت گرین رو محکوم کنم یا با تولیدات داخلی مخالفت کنم چون همون طور که در بحث مربوط به پاور از آقای موسوی خوندیم که پاورهای شرکت گرین رو شرکت های خارجی می زنن یعنی شرکتگرین یک چیزیه تو مایه هی مادیران هشتگرد که فقط کارگرهاش ایرانی هستن تکنولوژی مال ما نیست که بهش افتخار کنیم

ببینید دوست عزیز. پاورهای تمام برندهای معتبر دنیا مثل Corsair، EVGA, Enermax و .... توسط همان کمپانی های مادر پاور ساز دنیا مثل FSP، HEC. High Power , CWT و ... تولید میشن. متنها واحد R&D همه اون برندها بنا به اساس نامه ها و ملزوماتی که براشون تعیین شده طرح های اولیه پاورها رو بر اساس اون ملزومات بهینه سازی می کنند. این بهینه سازی ها شامل میزان حداکثر ریپل، محدوده ولتاژ حداقل و حداکثر در لود های مختلف و ... پارامترهای دیگه میشه که بسیار مفصل هستش. GREEN هم از این قاعده مستنثی نیست و مثل همه برندهای معتبر جهانی دیگه کار می کنه. حتی ما در داخل کشور پاورهای رده پایین رو به صورت SKD مونتاژ می کنیم. این در حالیه که هیچ یک از برندهای جهانی نام برده این کار رو هم نمی کنند.

تا به حال فکر کردی چرا شرکت گرین به جای اینکه محصولاتش رو با نوشته توضیح یده و بینشون عکس بذاره میاد با فوتوشاپ متن رو روی عکس ها می نویسه
من به شما می گم چون متن قابلیت بزگ شدن رو نداشته باشه و اگه روی عکس زوم کنیم نوشته حالت محو می گیره یعنی نمی خوان مردم اطلاعات دقیق از محصول داشته باشن چون مثلا من اگه بخوام یک کیس و یک پاور انتخاب کنم یک محصول رو نمی خونم بلکه از هر کدوم 10 تا 15 محصول رو مطالعه می کنم اما چون به صورت عکسه فقط عکس هاش رو می بینم و انتخاب می کنم

به هیچ وجه این طور نیست دوست عزیز. این برمیگرده به ساختار سایت قدیمی شرکت که به زودی وب سایت جدید GREEN بارگذاری میشه. ضمن اینکه عکس های با رزولوشن بالا و متن رو می تونید در سایت Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) یا وب سایت های فروش آنلاین مشاهده کنید.

این magnum 2 رو هم از عکس هاش انتخاب کردم به نظر من باید در مشخثاتش نوشته می شد که قسمت جلوی کیس ضعیفه و متاسفانه فقط نقاط مثبت رو می نویسن ایراد ها رو نمی نویسن

این طور نیست دوست عزیز. این کیس در تیراژ بالا در زمان خودش به شدت مورد علاقه ادارات و سازمان ها بود. اون هم به دلیل استحکام بسیار بالای پنل و اسکلت.
شما می تونید یه مورد مشابه به بنده معرفی کنید که در وب سایت رسمی اون شرکت به نقاط ضعف محصولاتشون اشاره کنند ؟

حالا اجازه بدید مشکل شما رو حل کنیم. خوشبختانه شما محصولات برندی رو خریداری کردید که حتی تا 3 سال پس از اتمام گارانتی کیس به مشتریانش خدمات پس از فروش ارائه میده. کیسی که شما خریداری کردید الان discontinue شده و مدل های سری Z جایگزینش شده. بنده الان از واحد انبار خدمات پس از فروش پنل کیس شما رو استعلام کردم و خوشبختانه موجوده. در صورتی که تهران تشریف دارید می تونید حضوری تشریف بیارید تا با پرداخت هزینه ناچیز پنل جدید رو تحویل بگیرید. در صورتی که شهرستان تشریف دارید در پیغام خصوصی با بنده هماهنگ کنید یا با شرکت تماس بگیرد، داخلی 153 با خود بنده برای ارسال هماهنگ کنید.

Mahdi_Moosavi
13-05-17, 12:39

سلام. امکان داره مشخصات سیستمتون رو به صورت کامل و انتظاراتون به همراه حداکثر مبلغی که برای خرید کیس در نظر گرفتید رو ذکر کنید؟

ramin1000
13-05-17, 20:42
آقا امید برای چی پست من رو بی دلیل پاک می کنی این دفعه که پست مربوط به خودم بود

من جواب این پست رو داده بودم

19746

هر چه سریعتر پست مربوط به من رو دوباره بزار سرجاش

AMD>INTEL
13-05-17, 21:19
آقا امید برای چی پست من رو بی دلیل پاک می کنی این دفعه که پست مربوط به خودم بود

من جواب این پست رو داده بودم

19746

هر چه سریعتر پست مربوط به من رو دوباره بزار سرجاش

شما تمایل زیادی به اسپم دارید . تا الان هم بن نشدید به تشخیص من بوده . اگر سوالی دارید باید تاپیک بزنید .
این رویه ادامه پیدا کنه مطمئن باش بن میشوید .
این تاپیک متعلق به استارتر تاپیک هست .

ramin1000
13-05-17, 21:39
شما تمایل زیادی به اسپم دارید . تا الان هم بن نشدید به تشخیص من بوده . اگر سوالی دارید باید تاپیک بزنید .
این رویه ادامه پیدا کنه مطمئن باش بن میشوید .
این تاپیک متعلق به استارتر تاپیک هست .

کدوم اسپم تعریف شما از اسپم درست نیست نمی تونی که چون مدیر شدی هر کاری که دلت خواست بکنی یه مدیر باید عدالت داشته باشه و نباید کینه توز باشه اونم در حالی که هیچ آزاری از طرف من به شما نرسیده شما از اینکه کسی نظرش رو بگه نگرانی من نمی دونم نگرانیت برای چیه
اگه کسی به دانش خودش ایمان داشته باشه نباید نگران نظرات دیگران باشه وقتی یک پست رو پاک می کنی قدرتت رو نشون نمیده بلکه نشون میده انقدر ضعیف هستی که نمی تونی نظر دیگران و نظر مخالف رو بشنوی اگه من جای تو مدیر بودم هیچ کدوم از پست هات رو به هیچ وجه پاک نمی کردم چون من اعتقاد دارم هر کسی باید بتونه دیدگاهش رو بیان کنه بیا جامون رو عوض کنیم بعد می بینی که مدیر واقعی به کی می گن من بین افراد تفاوت قائل نمی شم و به همه به یک چشم نگاه می کنم

الان آقای مهدی موسوی یک سوالی پرسید و من برای پیگیری مشکلم پاسخ پست ایشون رو دادم پس حالا که اعتقاد داری پست من اسپمه پس پست آقای موسوی که درباره کیس من هست (پست 10) رو هم پاک کن بعد من خودم اگه دوست داشتم یه تاپیکی می زنم و از ایشون راهنمایی می گیرم

ولی انصافا بزار هر کی نظرش رو بگه مثلا من از پاور های گرین خوشم میاد یا من از مادربردهای ایسوس خوشم مباد چرا وقتی من مادربرد ایسوس معرفی می کنم ناراحت می شی حتما باید گیگابایت معرفی کنم تا دکمه تشکر رو بزنی هر کس آزاده نظرش رو درباره قطعات مطرح کنه و کاربر در نهایت خودش بهتر می دونه باید چیکار کنه

AMD>INTEL
13-05-17, 21:51
کدوم اسپم تعریف شما از اسپم درست نیست نمی تونی که چون مدیر شدی هر کاری که دلت خواست بکنی یه مدیر باید عدالت داشته باشه و نباید کینه توز باشه اونم در حالی که هیچ آزاری از طرف من به شما نرسیده شما از اینکه کسی نظرش رو بگه نگرانی من نمی دونم نگرانیت برای چیه
اگه کسی به دانش خودش ایمان داشته باشه نباید نگران نظرات دیگران باشه وقتی یک پست رو پاک می کنی قدرتت رو نشون نمیده بلکه نشون میده انقدر ضعیف هستی که نمی تونی نظر دیگران و نظر مخالف رو بشنوی اگه من جای تو مدیر بودم هیچ کدوم از پست هات رو به هیچ وجه پاک نمی کردم چون من اعتقاد دارم هر کسی باید بتونه دیدگاهش رو بیان کنه بیا جامون رو عوض کنیم بعد می بینی که مدیر واقعی به کی می گن من بین افراد تفاوت قائل نمی شم و به همه به یک چشم نگاه می کنم

الان آقای مهدی موسوی یک سوالی پرسید و من برای پیگیری مشکلم پاسخ پست ایشون رو دادم پس حالا که اعتقاد داری پست من اسپمه پس پست آقای موسوی که درباره کیس من هست (پست 10) رو هم پاک کن بعد من خودم اگه دوست داشتم یه تاپیکی می زنم و از ایشون راهنمایی می گیرم

ولی انصافا بزار هر کی نظرش رو بگه مثلا من از پاور های گرین خوشم میاد یا من از مادربردهای ایسوس خوشم مباد چرا وقتی من مادربرد ایسوس معرفی می کنم ناراحت می شی حتما باید گیگابایت معرفی کنم تا دکمه تشکر رو بزنی هر کس آزاده نظرش رو درباره قطعات مطرح کنه و کاربر در نهایت خودش بهتر می دونه باید چیکار کنه

دوستان دیگر قوانین را رعایت می کنند . شما اگر سوالی داری باید تاپیک بزنی و سوال خودت را مطرح کنی .
مطرح کردن سوال در تاپیک دیگران فقط باعث این میشه که استارتر به جواب نرسه .
این تاپیک نظر سنجی نیست . اگر سوالی دارید یک تاپیک ایجاد کن
اگر تخلف جدیدی از شما ببینم . بدون هیچ تذکری بن میشید .

Mehrdad.A 88
14-05-17, 10:56
همونطور که میبینین کابل ها موقعیت خوبی ندارن و فاصله فن cpu با پاور هم فقط یکی دو سانته، خیلی بده
19747

این مشخصات برای دوستی که پرسیده بود قطعاتت چیه:
Core 2 quad q8300
asrock g41m vs3 rv2
MSI gt630

قک کنم هیمن قدر کافی باشه.

AMD>INTEL
14-05-17, 12:57
همونطور که میبینین کابل ها موقعیت خوبی ندارن و فاصله فن cpu با پاور هم فقط یکی دو سانته، خیلی بده
19747

این مشخصات برای دوستی که پرسیده بود قطعاتت چیه:
Core 2 quad q8300
asrock g41m vs3 rv2
MSI gt630

قک کنم هیمن قدر کافی باشه.

GREEN Z+ Grand بگیر . باز صبر کن مهدی جان هم نظرشو بگه . ولی با بودجت فکر کنم بهترین انتخابه

Mahdi_Moosavi
14-05-17, 20:44
برای داشتن فضای به مراتب بیشتر من کیس GREEN Z2 HONOR (Only the registered members can see the link) رو به شما پیشنهاد می کنم.

Mehrdad.A 88
14-05-17, 21:26
اینم گزینه ی خوبیه، اما مشکلش اینه کلیدها و پورت های روی کیس هست و خیلی عقبه و میره زیر کشوی میز، باید یک فکری بکنم.

دوستان ممنون از همه :11():