PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل ایجاد تاپیک

SajjadKhati
06-05-17, 19:55
سلام
توی انجمن .NET هر چی تاپیک درست میکنم ، بعد از ارسال وقتی صفحه ی مربوط به اون صفحه رو میخوام باز کنم ، مینویسه Page Not Found !!

AMD>INTEL
06-05-17, 19:56
الان چک میکنم .

AMD>INTEL
06-05-17, 19:58
مشکل در کاراکتر های غیر مجاز بود که ادیت کردم
بعضی از کاراکترها در انجمن باعث دایرکت شدن به سایت دیگه میشه .الان تاپیکی که زدی درست شده .

AMD>INTEL
06-05-17, 20:01
سجاد جان از زدن تاپیک تکراری جدا خوداری کنید . همون تاپیک را ویرایش کردم . مطالبت را تایپ کن .

SajjadKhati
06-05-17, 20:15
سلام
ممنون استاد امید
من الان اون تاپیک "دانلود فیلم آموزش کامل برنامه نویسی Visual Studio CوNET" رو از صفحه ی اصلی انجمن باز میکنم ، باز هم باز نمیشه و همون ارور رو میده ولی وقتی داخل انجمن "برنامه نویسی>.Net" میرم و از اونجا باز میکنم ، درست میشه!!
چرا؟
من فکر میکردم مشکل از خودمه و واسه همین چند بار تاپیک درست کردم و هر بار فکر میکردم این یکی درست کار میکنه . ببخشید :give_rose:
الان مشکل باز کردن تاپیک از صفحه اصلی رو درست میکنی؟ ممنون :give_rose:

سجاد جان از زدن تاپیک تکراری جدا خوداری کنید . همون تاپیک را ویرایش کردم . مطالبت را تایپ کن .

مطالب رو اولین بار توی همین انجمن شهر سخت افزار نوشتم و بعد در انجمن های دیگه پیست کردم

- - - Updated - - -

مشکل در کاراکتر های غیر مجاز بود که ادیت کردم
بعضی از کاراکترها در انجمن باعث دایرکت شدن به سایت دیگه میشه .الان تاپیکی که زدی درست شده .

منظورت کدوم کاراکتر در کجا هست؟
کاراکتر نقطه در قسمت موضوع؟
----------------
آها یه تیکه از متن رو کپی کردم . تازه یادم اومد . اشکال ارور برای اونه مگه؟!

نه
هیچ چی
درست شد
ممنون:11():
بخاطر کش مرورگرم بود

AMD>INTEL
06-05-17, 21:08
من تاپیک را ویرایش کردم چون کاراکترهایی که زده بودی باعث میشد باز نشه ودایرکت بشه
دات نت اینطوری بنویس
$-% -# باعث میشه تاپیک باز نشه

SajjadKhati
06-05-17, 21:09
استاد امید ، ببخشید
میشه عنوان موضوع اون تاپیک رو به "دانلود فیلم آموزش کامل برنامه نویسی سی شارپ در Visual Studio" تغییر بدی؟
ممنون

AMD>INTEL
06-05-17, 21:21
استاد امید ، ببخشید
میشه عنوان موضوع اون تاپیک رو به "دانلود فیلم آموزش کامل برنامه نویسی سی شارپ در Visual Studio" تغییر بدی؟
ممنون

ویرایش شد عنوان تاپیک ....