PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید لپتاپ تا سقف ۲۵۰۰

ho3einsa
05-05-17, 09:07
درود بنده میخاستم تا سقف ۲۵۰۰ یه لپتاپ تهیه کنم که برای کارای برنامه نویسی و استفاده عادی مناسب باشه چون میخام جابجایی زیاد داشته باشم وزن دستگاه برام مهمه و همینطور سخت افزا نسبت به قیمت به روز باشه. با تشکر.
خودم نظرم رو این دوتاس
ASUS Vivobook X556UQ
asus k401ub - a

ramin1000
05-05-17, 09:57
متاسفانه نمی تونم پستم رو پاک کنم برای همین نظرم رو عوض می کنم

می خوام بدونم با چه زبانی برنامه نویسی می کنی و اون زبان رو حرفه ای بلد هستی یا در حال یادگیری هستی

ho3einsa
05-05-17, 10:11
داداش ممنون میشم نقل قولو پاک کنی. ۲۹۰۰ تومنه بودجم‌نمیرسه من همون در حد ۲۵۰۰ میخام مانیتورشم تی اف تی نباشه ولی سبکی خیلی مهمه برام

TechBaMohsen
05-05-17, 10:15
درود بنده میخاستم تا سقف ۲۵۰۰ یه لپتاپ تهیه کنم که برای کارای برنامه نویسی و استفاده عادی مناسب باشه چون میخام جابجایی زیاد داشته باشم وزن دستگاه برام مهمه و همینطور سخت افزا نسبت به قیمت به روز باشه. با تشکر.
خودم نظرم رو این دوتاس
ASUS Vivobook X556UQ
asus k401ub - a
درود
اگر نظر بنده رو میخواین :
Only the registered members can see the linkراهنمایی-برای-خرید-لپتاپ-تا-سقف-۲۵۰۰-2-5mil_working_laptop-jpg
لپ تاپ 14 اينچي ايسوس مدل VivoBook Max X441UV هر دو لپ تاپ دقیقا یکی هستند فقط یکی Core i5 هست و دیگری Core i7
وزن: 500 گرم کمتر از لپ تاپ های معمول هست. همون چیزیکه مد نظرتونه.
تفاوت i5 با i7 هم اینکه توی برخی نرم افزار ها i7 حدود 20% پردازش بهتری انجام میده.بیشتر نرم افزار های تدوین فیلم و رندرینگ و ورک استیشن ها ازش بهره میبرن، من مشاهده نکردم که کار برنامه نویسی نیازی به Hyper Threading داشته باشه و پیشنهاد میکنم مدل Core i5 رو انتخاب کنید و باقیش رو لوازم جانبی مثل کیف خوب بگیرید و پایه فن لپ تاپ و موس و غیره خریداری کنید اگر دوس داشتید. این نظر منه.

گرافیکش هم بازی های eSport مثل فوتبال و کانتر و دوتا و لیگ آو لجند و .... رو راحت روی تنظیمات فول اجرا میکنه ولی برای بازی های سنگین طراحی نشده.

خرید خوبی داشته باشین.:11():

19580

ramin1000
05-05-17, 10:38
10 دقیقه منتظر شدم جوابم رو ندادی

من لپ تاپ ips زیر 4 میلیون پیدا نکردم ممکنه تو برندهای غیر ایسوس زیر 4 میلیون باشه ولی احتمالا از 3500 به بالاست

من لپ تاپ ASUS PRO ESSENTIAL P2540UV با سی پی یو i5 رو برات در نظر گرفتم

ho3einsa
05-05-17, 11:36
متاسفانه
نه جسارت نشه فقط نقل قولو ویرایش کردین کافیه دمتون گرم. والا دارم جاوا یاد میگیرم برا اندروید استودیو.:11():

درود

تشکر میکنم

عزیز راستیتش ایسوس بودنش مهم‌نیس مهم وزن و پنل صفحه نمایش و سخت افزارشه که میخام بعد یکی دوماه دیگه تخصصی کار کنم. بازم ممنون:11():