PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید سیستم حرفه ای گیمینگ

MosiMostaf
03-05-17, 23:25
با سلام خدمت دوستان من وقت کمی برای انتخاب دارم پس شاید یک کمی عجله کرده باشم برای همین می خواستم نظرات شما رو در مورد سیستم مد نظر خودم بدونم البته چون من شاید برای خرید تا دبی هم برم برای همین شما بهترینی رو که میتونین معرفی کنین حدود قیمت هم نزدیک به 20 میلیونه با تشکر از شما
main:rampage v edition 10 - maximous ix extreme
cpu:intel 6900k - 7700k
gpu:asus rog 1080 ti oc 11gb
ram :16 gb 3400 -2133 ddr4
power :green +1000w pro
monitor:pg348q
headset:asus rog centurion-asus rog strix wireless
mouse :asus spatha -razer ourboros
keyboard:asus rog claymore & razer orbweaver mini keyboard
cooler liquid for cpu & gpu
hhd :5tbsata-??? ssd
padmouse :asus -razer
اگر بهتر از اینا سراغ دارین معرفی کنین یا اگر مشکل یا تداخلی دارن مطرح کنین
در ضمن دنبال کسی میگردم که اگر خودم نرم دبی بتونه اینارو برام از اونور بیاره البته اگر شهر مرزی میشناسین که میشه اینا رو اونجا پیدا کرد معرفی کنین ممنون از همه شما

BEHNAM F.A.P
04-05-17, 00:13
با سلام خدمت دوستان من وقت کمی برای انتخاب دارم پس شاید یک کمی عجله کرده باشم برای همین می خواستم نظرات شما رو در مورد سیستم مد نظر خودم بدونم البته چون من شاید برای خرید تا دبی هم برم برای همین شما بهترینی رو که میتونین معرفی کنین حدود قیمت هم نزدیک به 20 میلیونه با تشکر از شما
main:rampage v edition 10 - maximous ix extreme
cpu:intel 6900k - 7700k
gpu:asus rog 1080 ti oc 11gb
ram :16 gb 3400 -2133 ddr4
power :green +1000w pro
monitor:pg348q
headset:asus rog centurion-asus rog strix wireless
mouse :asus spatha -razer ourboros
keyboard:asus rog claymore & razer orbweaver mini keyboard
cooler liquid for cpu & gpu
hhd :5tbsata-??? ssd
padmouse :asus -razer
اگر بهتر از اینا سراغ دارین معرفی کنین یا اگر مشکل یا تداخلی دارن مطرح کنین
در ضمن دنبال کسی میگردم که اگر خودم نرم دبی بتونه اینارو برام از اونور بیاره البته اگر شهر مرزی میشناسین که میشه اینا رو اونجا پیدا کرد معرفی کنین ممنون از همه شما

سلام
اگر قراره انقدر هزینه کنید بهتره صبر کنید تا پلتفرم جدید اینتل وارد بشه چیزی به معرفی x299
نمونده ! با cpu های جدیدش !

TechBaMohsen
04-05-17, 00:44
Only the registered members can see the linkخرید-سیستم-حرفه-ای-گیمینگ-building-pc-case-gaming-4k-png

قطعات:

ASUS ROG MAXIMUS IX FORMULA LGA1151 Z270 MainboardIntel® Core™ i7-7700K Kaby Lake Processor
GSkill Trident Z RGB 2×8GB=16GB DDR4 3200MHz CL16 *2
nVidia Geforce GTX 1080 Ti (EVGA)
Corsair RM850i 80Plus Gold Full Modular PSU
Samsung 960 Evo PCIe NVMe M2 SSD - 500GB
Samsung 850 EVO 1TB SATA3
Seagate SkyHawk 4TB Surveillance 64MB Buffer SATA3 HDD
Cooler Master MasterCase Maker 5t Case
Cooler Master MasterLiquid Pro 280 CPU Cooler
Asus ROG PG348Q Black 34" 3440 x 1440, 100 Hz Curved

توضیحات:
1) سی پی یو و مادر بورد= سعی کن سی پی یو سری 7700K تهیه کنی (فعلا توی بازار نیست) چون خوب آورکلاک میشن تا 5گیگاهرتز و چیزیکه واسه گیم بسیار مهمه تعداد بیش از 4 هسته نیست (فعلا تا چند سال آینده) بلکه میزان کلاک هسته ست. این میزان 5گیگاهرتز کلاک حتی توی سری 6900 هم غیر قابل دسترسی هست چرا چون هرچقدر تعداد هسته ها بیشتر بشن، مجبور میشن بخاطر گرما کلاک رو پایین بیارن برای همین تست بازی ها با 7700K از اینتل های 4میلیونی بنچمارک بهتری میگیره.

2) رم= حتما سعی کن 32گیگ ببندی، با این سیستم چون برای 4K هست، به مرور نیازت میشه.رم های GSkill بهترین رم هایی هستن که میتونی بگیری،سری RGBـیش مدل های Trident Z بهترین های بازار هستند و از کلاکی که الآن دارن هم میتونی آورکلاکشون کنی.هرچند 3200 فوق العاده خوبه.

3) پاور = کم سر و صدا ترین پاور زیر 1میلیون تومن، و یکی از ایمن ترین پاور های سال 2016 بوده، بررسیش در TechPowerUp هست.امتیازش 9.5 از 10 بوده.

4) ذخیره سازی = NVMe یه مدل حافظه هست حدودا 5برابر سریعتر از اس اس دی معمولیه ولی فعلا به این مقدار سرعت نیاز نیست، ولی ویندوز میتونه خوب ازش بهره ببره و سرعت اجرا و کارای ویندوز خیلی بهتر میشه.پس، 1عدد NVMe پانصد گیگ داری، تمام نرم افزار های ویندوز و مورد نیازت رو رووش نصب کن. 1 عدد SSD یک ترابایت داری، تمام بازی هات رو روی این نصب کن. و 4ترابایت هارد برای آرشیو و فیلم و اینها.چرا بازی ها روی SSD باشن؟ چون بازی ها اونقدر سرعت نیاز ندارن (ماکزیمم 200مگابایت بر ثانیه) و اس اس دی براحتی تمام نیاز بازی ها رو بر آورده میکنه.چرا ازین ترکیب استفاده کنی بهتره؟! دقیقا مثل داشتن 2هسته سی پی یو،در مقابل 1 هسته سی پی یو هست.مقدار کمی سرعت بهتری بهت میدن.

5) کیس= یکی از بهترین کیس های اواخر سال 2016 بوده و هنوز هم هست.آپشن های بسیار خوبی داره و کیفیت کیس بی نظیر هست.روی خود کیس 3عدد فن عالی نصب هست و نیازی به فن اضافه نداری.رادیات کولر سی پی یو هم به سقف کیس نصب میشه.

6) کولر سی پی یو = سعی کن همیشه 280 میلی متری بخری،چرا،چون 360 معمولا اونقدر جاگیر هست که روی کیس های کمی نصب میشه،240 هم بازدهیش از 280 میل،کمتره.سعی کن همینو بگیری.

گرافیک رو 4میلیون در نظر گرفتم فعلا نیست که قیمت دقیق بدیم.(توی یو تیوب بررسی EVGA ازش تعریف شده بود، همینطور MSI ، بقیه هم قطعا خوبن، بیشتر سلیقه ای هست)
مانیتور هم 4 میلیون در نظر گرفتم،توی سایت های ایرانی پیداش نکردم ولی قیمت دلاریش با 15% اضافه (گمرک و مالیات و سود)، همینقدر میشد.

موس و کیبورد و هدست و موس پد، کاملا سلیقه ای هستن هرچیزی دوس داری تهیه کن (لاگیتچ و ریزر امتحانشون رو پس دادن، هرجور خودت دیگه صلاح میدونی خرید کن)

قیمت نهایی بدون موس و کیبورد و هدست و پد، 18 میلیون و 421 هزار تومان.

امیدوارم خرید خوبی داشته باشین.:11():

19563
(نکته» برای عزیزانی که قصد خرید سیستم گیمینگ ارزان تر دارند= با نصف همین قیمت، میشه سیستمی بست که 80% کارایی همین سیستم رو داشته باشه، ولی چون ایشون درخواست سیستم 20میلیونی داشتن،بنده هم بر اساس همین درخواست نظر خودمو گفتم.)

gigabyte2017
05-05-17, 13:08
سلام . معذرت مخوام ، خواستم بپرسم چرا از هارد دیسک که کش اون 128 مگ هستش نام نبردید ؟ ؟

TechBaMohsen
05-05-17, 13:41
سلام . معذرت مخوام ، خواستم بپرسم چرا از هارد دیسک که کش اون 128 مگ هستش نام نبردید ؟ ؟
سلام.خواهش می کنم دوست عزیز.

تقریبا هیچ تفاوتی بین بافر 128 و 64مگابایت نیست چراکه این هارد رو برای آرشیو و ذخیره سازی پیشنهاد دادم، نه برای استفاده مداوم تحت ویندوز و بازی ها.
اگر فقط یک هارد دارید و اس اس دی ندارید، اینجا کش یکم بکار میاد ولی اصلا در حدی نیست که شما 200 هزار تومان بیشتر بپردازید برای هاردی که فقط و فقط مقدار کش بیشتری داشته باشه،اینکار اشتباه هستش. (اگر قیمت هم اندازه باشه،که بحث فرق میکنه)
اگر میخواید حافظه بسیار بالایی داشته باشید (مثلا 10 ترابایت) ولی نمیخواید برای اس اس دی هزینه کنید،یک کار بهتر و قشنگ تر هست به اسم Intel Optane که دقیقا همین کار کش و بافر رو انجام میده فقط خوبیش اینه 16گیگابایت هست و 40دلار قیمتش هست.در سوکت M2 NVMe قرار میگیره و مخصوص چیپ ست های 250 و 270 هستش (مثلا B250 و H270 و Z270) و هنوز پردازنده های رایزن چنین قابلیتی فعلا ندارن،تا سال بعد.

TechBaMohsen
08-05-17, 18:06
Only the registered members can see the linkخرید-سیستم-حرفه-ای-گیمینگ-building-pc-case-gaming-4k-png

قطعات:

ASUS ROG MAXIMUS IX FORMULA LGA1151 Z270 MainboardIntel® Core™ i7-7700K Kaby Lake Processor
GSkill Trident Z RGB 2×8GB=16GB DDR4 3200MHz CL16 *2
nVidia Geforce GTX 1080 Ti (EVGA)
Corsair RM850i 80Plus Gold Full Modular PSU
Samsung 960 Evo PCIe NVMe M2 SSD - 500GB
Samsung 850 EVO 1TB SATA3
Seagate SkyHawk 4TB Surveillance 64MB Buffer SATA3 HDD
Cooler Master MasterCase Maker 5t Case
Cooler Master MasterLiquid Pro 280 CPU Cooler
Asus ROG PG348Q Black 34" 3440 x 1440, 100 Hz Curved

گرافیک Geforce GTX 1080 Ti وارد بازار ایران شده :
Only the registered members can see the link

ZOTAC GTX 1080 Ti Founders Edition 11GB GDDR5X

قیمتش هم 3میلیون و 300 هزارتومان هست که با توجه به قیمت دلاریش،کاملا منطقیه.

===================
یه مدل دیگه هم دیدم با خنک کننده بهتر :
Aorus GTX 1080 Ti OC Xtreme Edition Gaming WF 3X 11GBOnly the registered members can see the link

قیمت 3میلیون و 780 هزارتومان هست.