PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره دانگل بلوتوث هدفون برا PC

iceboy_love
03-05-17, 17:20
سلام . من PC دارم و لپ تاپ ندارم . گوشی Note4 هم دارم . میخوام یه هدفون بدو ن سیم خوب بلوتوث دار که بشه به PC کانکت بشه و گوش بدم اهنگا رو چی کار کنم ؟

الان هدفون ها دانگل روش نیس . من الان گیر کردم نمیدونم چه مدلی چی بردارم چی کار کنم !!!؟ اصلا کار بده نده !!

AMD>INTEL
03-05-17, 17:34
دانگل بلوتوث ۴ مدل ORICO BTA-408 بگیر به خوبی جواب میده .

iceboy_love
03-05-17, 17:40
دانگل بلوتوث ۴ مدل ORICO BTA-408 بگیر به خوبی جواب میده .

سلام . از نظر کیفیت صدا و اینا اوکی هست ؟

Only the registered members can see the link

ویندوز 7 دارم
بعدش یه سوالی به این هدفون که مد نظرمه Paire میشه ؟ أNia x3 اگر هدفون بهتر تو این رنج قیمت 50/ 60 تومن بلوتوث هست بگین لطفا

(((من A4tech hs 800 داشتم خیلی خوب Base اینا میداد . حالا اینو Nia X3 نمیدونم )))

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

یه سوال دیگه . طریقه وصل کردن این دانگل چ جوریه ؟ برنامه خاصی لازم داره ؟

AMD>INTEL
03-05-17, 17:43
سلام . از نظر کیفیت صدا و اینا اوکی هست ؟

Only the registered members can see the link

ویندوز 7 دارم
بعدش یه سوالی به این هدفون که مد نظرمه Paire میشه ؟ أNia x3 اگر هدفون بهتر تو این رنج قیمت 50/ 60 تومن بلوتوث هست بگین لطفا

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

یه سوال دیگه . طریقه وصل کردن این دانگل چ جوریه ؟ برنامه خاصی لازم داره ؟
در این محدوده عموما تفاوتی ندارند .
دانگل خودش نصب میشه . دانگلی که گفتم تهیه کن .یا درایور و برنامه همراهش هست که نصب میکنی
دانگل بلوتوث 4 مدل ORICO BTA-408 (Only the registered members can see the linkدانگل-بلوتوث-4-مدل-orico-bta-408)

iceboy_love
03-05-17, 18:14
در این محدوده عموما تفاوتی ندارند .
دانگل خودش نصب میشه . دانگلی که گفتم تهیه کن .یا درایور و برنامه همراهش هست که نصب میکنی
دانگل بلوتوث 4 مدل ORICO BTA-408 (Only the registered members can see the linkدانگل-بلوتوث-4-مدل-orico-bta-408)

مرسی.ممنون
از نظر صدا نمیدونید x3 nia بهتره یا این هدفون با سیم a4 tech hs 800 که خودم دارم؟؟؟

Welcome to Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

اخه سیم ش کش اومده و دیگه صدا قطع وصل میشه گفتم بی سیم بگیرم خودمو راحت کنم

AMD>INTEL
03-05-17, 18:55
مرسی.ممنون
از نظر صدا نمیدونید x3 nia بهتره یا این هدفون با سیم a4 tech hs 800 که خودم دارم؟؟؟

Welcome to Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

اخه سیم ش کش اومده و دیگه صدا قطع وصل میشه گفتم بی سیم بگیرم خودمو راحت کنم

تو رنج 60 تومن به نظرم نمیتونی هدفون بلوتوثی خیلی خوبی بگیری . شاید بهتر باشه روی هدفون های سیم دار تمرکز کنی

amir2121
03-05-17, 22:09
سلام

هدفون بلوتوثی از این چینی ها Beats Tm006 بخر . کار راه انداز هست . نزدیک 45 ت هست

یا اگه میتونی فلیپش بخر

من همین Beats Tm006 رو با دانگل بلوتوث ورژن 2 به کامپیوترم وصل کردم

اگه دانگل بلوتوث ورژن 2 و 3 داری ، حتما حتما حتما باید CD اش رو نصب کنی تا هدفون رو بشناسه

اگه خواستی بهم بگو ، بگم از کجا هدفون بخری

Haswell
04-05-17, 11:56
برای Orico BTA-408 نوشته برد 20 متر ! فکر کنم تبلیغاتیه
تجربه ای که از CRS V.4 دارم اینه که برد مفیدش در حد 3-2 متر باشه
کلا دانگل بندانگشتی بلوتوث بخاطر آنتن کوچک داخلش برد خوبی نداره

iceboy_love
04-05-17, 15:24
دوستان من شیراز زندگی میکنم

باید این دانگل رو از دی جی کالا یا بامیلو بگیرم منتها فقط میخوام بدونم که کیفیت هدفون NIA X3 تو رنج خودش 50 تومن اینا خوب هست یا نه ؟

یه Base بده حداقل خوب باشه . سوالم اینه

AMD>INTEL
04-05-17, 16:02
بله با توجه به قیمتش مناسبه

iceboy_love
06-05-17, 20:13
دوستان یه سوال دیگه

بین مدل های Q7 - x3 - x2 اینا تفاوتون چیه ؟

میخام یه مدلی باشه که هم سیم بخوره وَ هم بدون سیم بلوتوث باشه

کدوم مدل از همه بهتره ؟