PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید موس

SajjadKhati
01-05-17, 18:11
سلام
یه موس از ۴۰ تا ۵۰ یا حداکثر ۶۰ تومان میخوام که نرم باشه و کیفیت و دوام داشته باشه دکمه dpi (تنطیم سرعت موس ) داشته باشه و خوش دست باشه و احیانا دکمه های اضافی داشته باشه
ممنون

AMD>INTEL
01-05-17, 18:25
A4tech X-710BK
65 تومنه
قابلیت تنظیم میزان حساسیت سنسور در بازه 100DPI تا 2000DPI

ehsan2001
02-05-17, 10:22
ببخشید تا 100 تومن چی پیشنهاد میکنید که نرم باشه ؟ کلا کدوم برند موس هاش نرم تره ؟ چون من میخوام فقط نرم باشه ....

AMD>INTEL
02-05-17, 11:13
Rapoo V210 20G 3000 DPI USB Wired Optical Gaming Mouse

ehsan2001
02-05-17, 11:36
ببخشید اونوقت این موس نرم هست ؟ چون میخوام خیلی نرم باشه ..
اگه پیشنهاد دیگری هم دارین بفرمائید
ممنون

AMD>INTEL
02-05-17, 11:50
ببخشید اونوقت این موس نرم هست ؟ چون میخوام خیلی نرم باشه ..
اگه پیشنهاد دیگری هم دارین بفرمائید
ممنون

بله کاملا. این موس دارای 3000 dpi هست . که کار کردن باهاش کاملا لذت بخش است .

SajjadKhati
03-05-17, 10:04
سلام
ممنون استاد امید
هر چند الان منصرف شدم از خرید موس (بخاطر خرید پاور) ولی در آینده که میخوام بگیرم ، موس در حد 40 تومن ، به نظرت موس Green GM701 برام کافی نیست؟ البته موس ای که گفتی خیلی بهتر از اینه و ممنونم ولی در حد 40 تومن این خوب نیست؟
توی نظرات هم درباره ی این مدل موس گرین ، از لحاظ کیفیت یا خیلی ازش ناراضی ان یا از لحاظ کیفیت خیلی ازش تعریف میکنن. نظرات شبیه صفر و یک کامپیوتره :lol: وسط نداره :lol:

ولی همون موس A4Tech ای که گفتی ارزش خرید بیشتری داره به نظرم با اونکه گرونتره . حداقل تعداد دفعات کلیک موس رو گفت که تا 8 میلیون باره که از موس Green Cougar 200M که هم قیمت شه ، بیشتره ولی بدیش اینه که سرعتش تا 1000dpi بیشتر نیست . موس 25 تومنی من الان سرعتش تا 2000dpi هست (البته احتمالا چون پکیج شو گم کردم و مدلم روش نوشته نیست!) ولی کلا آدم میتونه تا حداکثر سرعت 1600dpi رو کنترل کنه و کلا توی سرعت 1200 تا 1400 از همه راحت تره . بیشتر دیگه به درد آدم نمیخوره . با اون حال سرعت 1000 این موس بد نیست

AMD>INTEL
03-05-17, 11:45
A4tech N-60F
38 تومنه

SajjadKhati
13-05-17, 16:39
باز اومدم اینجا :Love-ssa~! (1):
بازم میگم هر چند الان ها موس رو نمیگیرم ولی در حد 75 تومن ، این چطوره؟ :
Gigabyte GM-M6880X Gaming Mouse

به نظر خوب میاد . هم تا سرعتی هست که من دوست دارم (1600dpi) و هم راحت هست و هم تحمل کلیک 5 میلیون رو داره و البته زیبایی شم خوبه
البته 2 سایت که یکی 73 و یکی 83 تومن میگه!

AMD>INTEL
13-05-17, 16:48
باز اومدم اینجا :Love-ssa~! (1):
بازم میگم هر چند الان ها موس رو نمیگیرم ولی در حد 75 تومن ، این چطوره؟ :
Gigabyte GM-M6880X Gaming Mouse

به نظر خوب میاد . هم تا سرعتی هست که من دوست دارم (1600dpi) و هم راحت هست و هم تحمل کلیک 5 میلیون رو داره و البته زیبایی شم خوبه
البته 2 سایت که یکی 73 و یکی 83 تومن میگه!

بله موس خوبیه . موافقم

SajjadKhati
12-02-18, 07:34
سلامی مجدد
من نمیدونم که موس بخوام بخرم یا نه (احتمال داره بخرم)
ولی اگه خواستم بخرم ، لامصب موس Gigabyte GM-M6880X دیگه موجود نیست

----------------------------------

جایگزین اش تا حدودا 80 تومن (با ویژگی هایی که در پست اول گفتم) ، چه جایگزینی پیشنهاد میدین؟

یعنی مثل Gigabyte GM-M6880X ، با سیم ، خوش دست و نرم (مخصوصا غلتک موس اش) و با دوام (دوامش خیلی مهمه مخصوصا غلتک اش) و دکمه های اضافی سمت راست (موسوم به xButton1 و xButton2 یا شایدم اسمش forward و backward باشه) و قابلیت تنظیم سرعت تا 2000dpi (حالا تا 1600dpi شد هم اشکالی نداره) باشه

SajjadKhati
12-02-18, 08:14
A4Tech Bloody A70 Light Strike Gaming Mouse خوبه؟
نوشته 2 میلیون عمر چرخش غلتک اش هست . من موس 20 تومنی دارم ، بالای چند میلیون چرخشش دادم :Love-ssa~! (1): یعنی در یک صفحه ی وب پیج ، حداقل 10 بار آدم غلتک موس را چرخش میده . جمع کنن در یکسال بالای چند میلیون چرخش میشه
کلا با ارزش ترین (نسبت قیمت به کارایی) موسی که برای برنامه نویسی و وب گردی باشه ، چیه؟ (نرم و سرعت 2000dpi داشته باشه و با دوام بالا)

AMD>INTEL
12-02-18, 10:11
A4Tech Bloody A70 Light Strike Gaming Mouse خوبه؟
نوشته 2 میلیون عمر چرخش غلتک اش هست . من موس 20 تومنی دارم ، بالای چند میلیون چرخشش دادم :Love-ssa~! (1): یعنی در یک صفحه ی وب پیج ، حداقل 10 بار آدم غلتک موس را چرخش میده . جمع کنن در یکسال بالای چند میلیون چرخش میشه
کلا با ارزش ترین (نسبت قیمت به کارایی) موسی که برای برنامه نویسی و وب گردی باشه ، چیه؟ (نرم و سرعت 2000dpi داشته باشه و با دوام بالا)

A4Tech گزینه خوبیه . هم کیبردهاش و هم موس هاش کیفیت هاشون خوبه .
هر چقدر سویچ های بهتری استفاده باشه . کلیک بیشتری دوام میاورد .

M.T.N.8
13-02-18, 10:57
A4Tech گزینه خوبیه . هم کیبردهاش و هم موس هاش کیفیت هاشون خوبه .
هر چقدر سویچ های بهتری استفاده باشه . کلیک بیشتری دوام میاورد .

استاد امید کیفیت موس های tsco چطوره؟
TM-752-GA این مدل مد نظرمه برای خرید

AMD>INTEL
13-02-18, 11:41
استاد امید کیفیت موس های tsco چطوره؟
TM-752-GA این مدل مد نظرمه برای خرید

به شخصه سمت این برند نمی روم . چون کیفیت لازم رو ندارند

SajjadKhati
13-02-18, 20:38
ممنون استاد امید
میگم اگه بگیرم ، نمیدونم بی سیم بگیرم بهتره یا با سیم
آخه چند سال پیش (حدود 6 سال پیش) یه بی سیم با قیمت 30 تومن گرفته بودم ولی موس وقتی پد رو روی قالی میذاشتم و موس را روی پد ، موس خوب حرکت نمیکرد و باید موس را فشار ریادی روی پد میدادم تا حرکت کنه ولی روی میز کامپیوتر که سطح کاملا صافی داشت ، مشکلی نبود
این مشکل برای موس های بی سیم امروزی با قیمت 80 تا 100 تومن ، هست؟
مصرف و عمر باطری شون چقدره؟ مثلا یه باتری آلکالین Duracell Ultra Power Duralock With Power Check AA با قیمت 6 تومن بخرم ، چقدر داره؟

AMD>INTEL
13-02-18, 21:12
ممنون استاد امید
میگم اگه بگیرم ، نمیدونم بی سیم بگیرم بهتره یا با سیم
آخه چند سال پیش (حدود 6 سال پیش) یه بی سیم با قیمت 30 تومن گرفته بودم ولی موس وقتی پد رو روی قالی میذاشتم و موس را روی پد ، موس خوب حرکت نمیکرد و باید موس را فشار ریادی روی پد میدادم تا حرکت کنه ولی روی میز کامپیوتر که سطح کاملا صافی داشت ، مشکلی نبود
این مشکل برای موس های بی سیم امروزی با قیمت 80 تا 100 تومن ، هست؟
مصرف و عمر باطری شون چقدره؟ مثلا یه باتری آلکالین Duracell Ultra Power Duralock With Power Check AA با قیمت 6 تومن بخرم ، چقدر داره؟

تو این رنج قیمتی دنبال بی سیم نباش
موس و کیبرد با این قیمت وایرلس اصلا ارزش خرید نداره و عملا پشیمون میشی در خرید

SajjadKhati
13-02-18, 21:12
ممنون اساد امید

بعد اینکه اصلا موس مخصوص برنامه نویسی و وب گردی (و احیانا اندکی برای طراحی . منظورم از طراحی ، اندکی کار با نرم افزارهای افترافکت و سینما 4 دی و ... هست) داریم؟
چون وب گردی ام زیاده ، خیلی با اسکرول (مخصوصا فشردن دکمه ی middle) کار دارم و اصلا دلیل خرید موس جدیدم اینه که دکمه ی اسکرول و middle در موس فعلی ام (که حدودا 25 تومن خریدم) خیلی اذیت میکنه و تقریبا بخاطر زیاد استفاده کردن از این دکمه ، خراب شد
اگه مخصوص این کار داریم ، چند تا معرفی میکنین؟

موس A4Tech Bloody A70 Light Strike Gaming Mouse هز چند خوبه ولی چون برای گیمینگ هست ، خیلی از قابلیت هاش برام کارایی نداره و عملا پول زیادی خرج کردن هه . مثلا قابلیت سرعت 3000 و خردی اش اصلا برام کارایی نداره (من حداکثر سرعت 2000dpi هم برام زیاده) . یا سرعت پاسخگویی بالاش هم به دردم نمیخوره
من فقط یه چیز میخوام که دکمه های اسکرول قدرتمندی داشته باشه و سرعت 2000dpi با قابلیت تنظیم سرعت (و دو تا دکمه ی اضافی کنار موس) . بقیه ی قابلیت ها برام کاربردی نداره

Speed Racer
13-02-18, 21:14
سلامی مجدد
من نمیدونم که موس بخوام بخرم یا نه (احتمال داره بخرم)
ولی اگه خواستم بخرم ، لامصب موس Gigabyte GM-M6880X دیگه موجود نیست

----------------------------------

جایگزین اش تا حدودا 80 تومن (با ویژگی هایی که در پست اول گفتم) ، چه جایگزینی پیشنهاد میدین؟

یعنی مثل Gigabyte GM-M6880X ، با سیم ، خوش دست و نرم (مخصوصا غلتک موس اش) و با دوام (دوامش خیلی مهمه مخصوصا غلتک اش) و دکمه های اضافی سمت راست (موسوم به xButton1 و xButton2 یا شایدم اسمش forward و backward باشه) و قابلیت تنظیم سرعت تا 2000dpi (حالا تا 1600dpi شد هم اشکالی نداره) باشه

آقا سجاد این چطوره

HP G100 Gaming == 85000

نوشته 20 میلیون کلیک. حالا تا چه حد واقعیه نمی دونم

اگه پسندت نیست بگو تا بگردم ببینم بهتر از این هست یا نه

SajjadKhati
13-02-18, 21:26
آقا سجاد این چطوره

HP G100 Gaming == 85000

نوشته 20 میلیون کلیک. حالا تا چه حد واقعیه نمی دونم

اگه پسندت نیست بگو تا بگردم ببینم بهتر از این هست یا نه

ممنون آقا آرشان
اون پست بالا (پست 18) رو نگاه میکنی؟
موس خوبی هه . همینطور موس A4Tech Bloody A70 Light Strike Gaming Mouse که گفته بودم ولی چون هر دو برای گیمینگ طراحی شدن ، قابلیت های اضافه ای دارن که نیازم نیست و شاید هزینه ی زیادی باشه
نمیدونم موس مخصوص برنامه نویسی و وب گردی (و خیلی اندکی هم طراحی) دارن یا نه . اگه داشته باشن ، این نوع موس را میخوام

Speed Racer
13-02-18, 21:44
ممنون آقا آرشان
اون پست بالا (پست 18) رو نگاه میکنی؟
موس خوبی هه . همینطور موس A4Tech Bloody A70 Light Strike Gaming Mouse که گفته بودم ولی چون هر دو برای گیمینگ طراحی شدن ، قابلیت های اضافه ای دارن که نیازم نیست و شاید هزینه ی زیادی باشه
نمیدونم موس مخصوص برنامه نویسی و وب گردی (و خیلی اندکی هم طراحی) دارن یا نه . اگه داشته باشن ، این نوع موس را میخوام

من از نور پردازی موسی که گفتی زیاد خوشم نیومد و سلیقه من نیست ولی موس خوبیه

حالا می گردم چند مدل خوب پیدا می کنم

SajjadKhati
21-02-18, 12:45
سلامی مجدد
استعلام گرفتم ، بجز در خرید اینترنتی ، فقط موس های Genius Ammox X1-400 و Logitech G300S رو دارن
من میخواستم موس A4Tech Bloody A90 را بگیرم
الان چند تا سئوال دارم :
1) Genius Ammox X1-400 رو توی سایتش زده تا 8 میلیون کلیک دووم داره . درباره ی چرخ موس اش هم چیزی گفت ولی A4Tech Bloody A90 را زده تا 20 میلیون و چرخ موس اش تا 1 میلیون با اونکه Genius Ammox X1-400 گرونتر از A4Tech Bloody A90 هه! . البته Genius Ammox X1-400 هم دکمه ی بکوارد و فوروارد هم نداره
یعنی الان کیفیت Genius Ammox X1-400 از A4Tech Bloody A90 (طبق اطلاعات سایت شون) پایین تره؟

2) به نظرتون Genius Ammox X1-400 یا Logitech G300S ارزش خرید دارن؟ اگه آره ، کدوم بهتره؟
باز اطلاعات G300S زده 10 میلیون کلیک (ولی برای A4Tech Bloody A90 زده بود 20 میلیون کلیک)

AMD>INTEL
21-02-18, 13:06
سلامی مجدد
استعلام گرفتم ، بجز در خرید اینترنتی ، فقط موس های Genius Ammox X1-400 و Logitech G300S رو دارن
من میخواستم موس A4Tech Bloody A90 را بگیرم
الان چند تا سئوال دارم :
1) Genius Ammox X1-400 رو توی سایتش زده تا 8 میلیون کلیک دووم داره . درباره ی چرخ موس اش هم چیزی گفت ولی A4Tech Bloody A90 را زده تا 20 میلیون و چرخ موس اش تا 1 میلیون با اونکه Genius Ammox X1-400 گرونتر از A4Tech Bloody A90 هه! . البته Genius Ammox X1-400 هم دکمه ی بکوارد و فوروارد هم نداره
یعنی الان کیفیت Genius Ammox X1-400 از A4Tech Bloody A90 (طبق اطلاعات سایت شون) پایین تره؟

2) به نظرتون Genius Ammox X1-400 یا Logitech G300S ارزش خرید دارن؟ اگه آره ، کدوم بهتره؟
باز اطلاعات G300S زده 10 میلیون کلیک (ولی برای A4Tech Bloody A90 زده بود 20 میلیون کلیک)

من بین این دو A4Tech Bloody A90 را انتخاب میکنم .
اگر بودجت بالاتر بود ماوس GM40 از شرکت MSI پیشنهاد میدادم با گارانتی بسیار خوب گرین

SajjadKhati
21-02-18, 13:27
من بین این دو A4Tech Bloody A90 را انتخاب میکنم .
اگر بودجت بالاتر بود ماوس GM40 از شرکت MSI پیشنهاد میدادم با گارانتی بسیار خوب گرین

ممنون
GM40 رو اینجا ندارن . از دیجی کالا هم بگیرم ، باز هزینه ی ارسال داره دیگه؟ نزدیک 155 تومن تموم میشه
نمایندگی های msi توی مازندران رو میدونی باید از کجا گیر آورد؟

SajjadKhati
21-02-18, 13:43
خدمات e-support گرین در این انجمن میتونه مشخص کنه کدوم نماینده اش در مازندران (شهرهای قائمشهر و بابل و ساری و آمل و تهش دیگه نور و بهشهر) ، این موس GM40 را موجود دارن؟
من بعضی ها را زنگ زدم گفتن ندارن . کلا خیلی بارهای قوی نمیارن . موقع تهیه ی هر کالای مرغوب مشکل داریم (از پاور 450A-UK این مشکل را داشتیم تا مانیتور ips و ... ) . کالاهای عالی که اصلا گیر نمیاد

MSI support
21-02-18, 14:47
خدمات e-support گرین در این انجمن میتونه مشخص کنه کدوم نماینده اش در مازندران (شهرهای قائمشهر و بابل و ساری و آمل و تهش دیگه نور و بهشهر) ، این موس GM40 را موجود دارن؟
من بعضی ها را زنگ زدم گفتن ندارن . کلا خیلی بارهای قوی نمیارن . موقع تهیه ی هر کالای مرغوب مشکل داریم (از پاور 450A-UK این مشکل را داشتیم تا مانیتور ips و ... ) . کالاهای عالی که اصلا گیر نمیاد

سلام
بابل میتونی از پارس ارقام خرید کنید

SajjadKhati
21-02-18, 14:57
سلام
بابل میتونی از پارس ارقام خرید کنید

سلام . خیلی ممنون
من الان تماس گرفتم باهاشون گفتن MSI GM40 ندارن
جای دیگه ای ندارن؟

SajjadKhati
21-02-18, 16:07
10 جا زنگ زدم ولی هیچ کی نداشت
دیجی کالا بگیرم ، هزینه ی ارسالش چقدر میشه و کِی میرسه؟

AMD>INTEL
21-02-18, 17:38
10 جا زنگ زدم ولی هیچ کی نداشت
دیجی کالا بگیرم ، هزینه ی ارسالش چقدر میشه و کِی میرسه؟

حدود 10 تومن
ماکس سه روز میرسه دستت

SajjadKhati
21-02-18, 19:11
حدود 10 تومن
ماکس سه روز میرسه دستت

ممنون
ولی تازه فهمیدم . رنگ سفیدش را دیجی کالا داره
احتمالا از کیمیا آنلاین رنگ مشکی شو بگیرم

SajjadKhati
21-02-18, 21:33
بعد اینکه امواج موس وایرلیس برای من که زیاد پشت کامپیوترم (امواج به مدت زیاد و مدام) ضرر داره . درسته؟

AMD>INTEL
21-02-18, 21:43
بعد اینکه امواج موس وایرلیس برای من که زیاد پشت کامپیوترم (امواج به مدت زیاد و مدام) ضرر داره . درسته؟

موس GM40 وایرلس نیست .USB هست
اون موج وایرلس کلا مقدارش در حدی نیست که مضر باشد .

SajjadKhati
21-02-18, 22:18
موس GM40 وایرلس نیست .USB هست
اون موج وایرلس کلا مقدارش در حدی نیست که مضر باشد .

ممنون
میدونم GM40 وایرلس نیست
کلا میخوام فکر کنم وایرلس بیشتر برام کاربرد داره (توی استفاده ی مدام و طولانی) یا اینکه روی خرید با سیم تمرکز کنم

AMD>INTEL
21-02-18, 22:56
ممنون
میدونم GM40 وایرلس نیست
کلا میخوام فکر کنم وایرلس بیشتر برام کاربرد داره (توی استفاده ی مدام و طولانی) یا اینکه روی خرید با سیم تمرکز کنم

من بیشتر USB را میپسندم . موس های وایرلس مشکلات خودش رو دارد .

SajjadKhati
22-02-18, 09:58
من بیشتر USB را میپسندم . موس های وایرلس مشکلات خودش رو دارد .

ممنون استاد امید
درباره ی GM40 که نظرات کسایی که خریدن رو توی دیجی کالا میبینم ، توی نقاط ضعف اش ، همه شون روی "کابل بسیار خشک و زشت" تاکید دارن
نمیدونم منظورشون اینه که ظاهرش فقط زشت هه (برام مهم نیست) یا روی عملکرد تاثیر داره و موس را به یه طرف میکِشه و باعث سختی در کار کردن میشه (چون میخوام سیم موس ، موس را نکِشه به یه طرف و وزن سیم ، روی موس هیچ تاثیری نذاره و باعث سختی در کار نشه)

SajjadKhati
26-02-18, 16:58
سلامی مجدد
MSI GM40 امروز به دستم رسید
موس خوبی هه
سیم اش اتفاقا اون جور که میگفتن ، هیچ مشکلی نداره و کلفت نیست . البته یه کم بزرگ هست اما اتفاقا توی دست خوب جا میشه ولی چون واسه دست های یه کم بزرگ طراحی شد ، اون دکمه های کنارش کاملا دقیق روی دست نمیافته که مشکلی نیست
این نرم افزار برای تنظیمات نداره؟ بقیه ی موس های هم رده اش داشتن انگار
من آخر نفهمیدم موس گیمینگ فرقش با موس معمولی (توی کارایی) چیه؟ :Love-ssa~! (1):
مثلا من اینو روی 5000dpi میزارم ، سرعت اش برابر سرعت 1600dpi در موس قبلی ام (که 25 تومن خریده بودم) هست :Love-ssa~! (1): نمیدونم حالا من اشتباه میکنم یا dpi معنی ای بجز این داره
یا مثلا متوجه نمیشم مثلا همین موسی که 30g شتاب داره با موس معمولی 25 تومنی (حالا نمیدونم شتابش چقدر بود) فرقش چیه . یا قضیه ی فریم ریت اش
ولی به هر حال من اینو واسه ی کیفیت اش گرفتم که ان شاء ا... به نظر میرسه خوبه (آخه توی این 11 سالی ، بجز اولین موسی که genius گرفته بودم و 4 سال داشتم ، بقیه ی موس ها را که موس 25 تومنی میگرفتم ، هر دو سال یا تهش 3 سال درمیون خراب میشدن . این آخری که عمر مفیدش 1 سال هم نشد . البته فقط اسکرولش خراب شد)
بالاخره ممنون از همه که راهنمایی کردن مخصوصا استاد امید و آقا آرشان

AMD>INTEL
26-02-18, 17:59
سلامی مجدد
موس خوبی هه
سیم اش اتفاقا اون جور که میگفتن ، هیچ مشکلی نداره و کلفت نیست . البته یه کم بزرگ هست اما اتفاقا توی دست خوب جا میشه ولی چون واسه دست های یه کم بزرگ طراحی شد ، اون دکمه های کنارش کاملا دقیق روی دست نمیافته که مشکلی نیست
مثلا من اینو روی 5000dpi میزارم ، سرعت اش برابر سرعت 1600dpi در موس قبلی ام (که 25 تومن خریده بودم) هست :Love-ssa~! (1): نمیدونم حالا من اشتباه میکنم یا dpi معنی ای بجز این داره
یا مثلا متوجه نمیشم مثلا همین موسی که 30g شتاب داره با موس معمولی 25 تومنی (حالا نمیدونم شتابش چقدر بود) فرقش چیه . یا قضیه ی فریم ریت اش
ولی به هر حال من اینو واسه ی کیفیت اش گرفتم که ان شاء ا... به نظر میرسه خوبه (آخه توی این 11 سالی ، بجز اولین موسی که genius گرفته بودم و 4 سال داشتم ، بقیه ی موس ها را که موس 25 تومنی میگرفتم ، هر دو سال یا تهش 3 سال درمیون خراب میشدن . این آخری که عمر مفیدش 1 سال هم نشد . البته فقط اسکرولش خراب شد)

این سنسورش یکی از بهترین هاست
PMW 3310
----------
امکان تنظیم دست راست یا دست جپ دارد برای رلحتی
برنامه برای موس های بالای 300 تومنه
این موس از سری خوش قیمت گیمینگه
تنظیمات dpi در بغلش هست
موس بسیار خوبیه . یک مدت کار کنی باهاش متوجه میشی

SajjadKhati
26-02-18, 18:19
این سنسورش یکی از بهترین هاست
PMW 3310
----------
امکان تنظیم دست راست یا دست جپ دارد برای رلحتی
برنامه برای موس های بالای 300 تومنه
این موس از سری خوش قیمت گیمینگه
تنظیمات dpi در بغلش هست
موس بسیار خوبیه . یک مدت کار کنی باهاش متوجه میشی

ممنون استاد امید
بله موس خوبی هه .
حالا منظورم این بود که موس Genius Ammox X1-400 با همین قیمت قابل برنامه ریزی هه
البته من قطعا انتخابم همین MSI هه . چون دوام بیشتر تا 50 میلیون کلیک را داره ولی اون جنیوس تا 8 میلیون . کلا دوام بیشتر مد نظرم بود . حالا برنامه ریزی داشت یا نداشت مهم نیست
بازم ممنون :11():

ولی نمیدونی فرقش با موس معمولی چیه؟ یعنی مثلا سنسور چی کار میکنه و سنسور نباشه ، توی بازی چی میشه؟
البته الان میخوام یه بازی را تست کنم
البته گیم مد نظرم نیست . فقط برای دانستن بیشتر میخوام بدونم

تنظیمات dpi مگه اون دکمه ی زیرِ اسکرول نیست؟ اگه نه ، چجوری هه؟ و دکمه ی زیر اسکرول ، برای چیه؟ دکمه ی زیر اسکرول را میزنم ، سرعتش تغییر میکنه

AMD>INTEL
26-02-18, 19:05
ممنون استاد امید
بله موس خوبی هه .
حالا منظورم این بود که موس Genius Ammox X1-400 با همین قیمت قابل برنامه ریزی هه
البته من قطعا انتخابم همین MSI هه . چون دوام بیشتر تا 50 میلیون کلیک را داره ولی اون جنیوس تا 8 میلیون . کلا دوام بیشتر مد نظرم بود . حالا برنامه ریزی داشت یا نداشت مهم نیست
بازم ممنون :11():

ولی نمیدونی فرقش با موس معمولی چیه؟ یعنی مثلا سنسور چی کار میکنه و سنسور نباشه ، توی بازی چی میشه؟
البته الان میخوام یه بازی را تست کنم
البته گیم مد نظرم نیست . فقط برای دانستن بیشتر میخوام بدونم

تنظیمات dpi مگه اون دکمه ی زیرِ اسکرول نیست؟ اگه نه ، چجوری هه؟ و دکمه ی زیر اسکرول ، برای چیه؟ دکمه ی زیر اسکرول را میزنم ، سرعتش تغییر میکنه

سنسور هر چقدر بهتر باشه . دقت و همینطور رزولیشن ماوس بالا میره .توی طول عمر قطعه هم موثره
برای کنترل dpi
باید چند لحظه کلید سمت راست و چپ موس را با هم بگیری
Providing two DPI settings without software control for various usages. Just press the both left and right buttons once then switch to advanced mode, and enjoy it!
21862

SajjadKhati
26-02-18, 19:46
سنسور هر چقدر بهتر باشه . دقت و همینطور رزولیشن ماوس بالا میره .توی طول عمر قطعه هم موثره
برای کنترل dpi
باید چند لحظه کلید سمت راست و چپ موس را با هم بگیری
Providing two DPI settings without software control for various usages. Just press the both left and right buttons once then switch to advanced mode, and enjoy it!
21862

ممنون
بله
اینو خوندم . انجام هم دادم ولی تفاوتی نکرد
تفاوت باید توی سرعتش تاثیر بذاره دیگه؟
توی سرعت ، فقط دکمه زیر اسکرولش تاثیر میذاره

AMD>INTEL
26-02-18, 20:00
ممنون
بله
اینو خوندم . انجام هم دادم ولی تفاوتی نکرد
تفاوت باید توی سرعتش تاثیر بذاره دیگه؟
توی سرعت ، فقط دکمه زیر اسکرولش تاثیر میذاره

اون دگمه برای تنظیم dpi هست . که سرعتش تاثیر داره .

SajjadKhati
28-02-18, 08:34
اون دگمه برای تنظیم dpi هست . که سرعتش تاثیر داره .

ممنون استاد امید
این کار را کردم ولی توی سرعتش تاثیر نداشت

بعد اینکه موس یه کم سنگین هه (موس قبلی ام که 25 تومنی بود ، سبک بود) . بخاطر سنگینی اش ، در طولانی مدت ، یه کم جابجایی شو سخت میکنه
پد ام قدیمی و نرم و ارزون هست .
پد هم توی کارایی و روان تر شدن موس تاثیر داره؟

AMD>INTEL
28-02-18, 09:31
ممنون استاد امید
این کار را کردم ولی توی سرعتش تاثیر نداشت

بعد اینکه موس یه کم سنگین هه (موس قبلی ام که 25 تومنی بود ، سبک بود) . بخاطر سنگینی اش ، در طولانی مدت ، یه کم جابجایی شو سخت میکنه
پد ام قدیمی و نرم و ارزون هست .
پد هم توی کارایی و روان تر شدن موس تاثیر داره؟

مدتی زمان میبره تا عادت کنی
بله ماوس پد موثره

Speed Racer
28-02-18, 10:40
سلامی مجدد
موس خوبی هه

سلام

آقا سجاد از نظر طول بزرگتر از دسته یا از نظر عرض

SajjadKhati
28-02-18, 11:51
مدتی زمان میبره تا عادت کنی
بله ماوس پد موثره

ممنون استاد امید

سلام

آقا سجاد از نظر طول بزرگتر از دسته یا از نظر عرض

سلام
کلا ارتفاع و طول
کلا جزء موس های بزرگ هه

SajjadKhati
02-03-18, 07:34
ولی توی بازی جنگی هم من تاثیری حس نکردم (خواستم کلا درباره ی موس های گیمینگ و تاثیرش توی بازی بگم . حداقل این موس و تاثیرش در گیم)

AMD>INTEL
02-03-18, 10:29
ولی توی بازی جنگی هم من تاثیری حس نکردم (خواستم کلا درباره ی موس های گیمینگ و تاثیرش توی بازی بگم . حداقل این موس و تاثیرش در گیم)

منوالش نگاه کن هم حالت office mode داره هم گیم مود.pdf اش را از تو سایت msi بگیر

SajjadKhati
02-03-18, 13:21
منوالش نگاه کن هم حالت office mode داره هم گیم مود.pdf اش را از تو سایت msi بگیر

روی game mode هه
من اصلا نمیدونم موس گیمینگ با غیر گیمینگ تاثیرش توی بازی چیه؟

AMD>INTEL
02-03-18, 14:45
روی game mode هه
من اصلا نمیدونم موس گیمینگ با غیر گیمینگ تاثیرش توی بازی چیه؟

DPI و نوع سویچ هاش باعث عملکرد بهتر میشه . هر چه ماوس گیمینگ دارای DPI بالا و سنسور و سویچ های بهتری باشه عملکرد بهتری خواهد داشت