PDA

مشاهده نسخه کامل : ارتقاء رم لپ تاب ASUS

yagoot1
01-05-17, 12:49
سلام خدمت همه دوستان
من میخوام رم لپ تابمو ارتقاء بدم.اما اینقدر تو اینترنت مطالب مختلف دیدم که موندم چه مدلی رو بالاخره انتخاب کنم برای خرید.

لپ تاب من مدلش Asus هست.(N55SL)
رمی که روش هست در حال حاضر مشخصاتش اینه : 4GB 2R*8 PC3-10600S-09-11-F3 SAMSUNG

بعد کلی مطالعه فهمیدم که باید یه رم شبیه به این رو بخرم.که از مدل DDR3 و با قدرت 4 گیگ باشه.(خسته نباشم :)) )

اما سوالم اینه اگه یه مارک دیگه بخرم(مثلا SAMSUNG پیدا نشه تو بازار ) ایراد ساز میشه ؟
بعد این که باید دقیقا اونم 10600S باشه ؟
بهرین رم پیشنهادی برای این سیستم بالاخره چیه؟

یکم توضیح بدید برام اساتید محترم....ممنونم

AMD>INTEL
01-05-17, 13:13
سلام خدمت همه دوستان
من میخوام رم لپ تابمو ارتقاء بدم.اما اینقدر تو اینترنت مطالب مختلف دیدم که موندم چه مدلی رو بالاخره انتخاب کنم برای خرید.

لپ تاب من مدلش Asus هست.(N55SL)
رمی که روش هست در حال حاضر مشخصاتش اینه : 4GB 2R*8 PC3-10600S-09-11-F3 SAMSUNG

بعد کلی مطالعه فهمیدم که باید یه رم شبیه به این رو بخرم.که از مدل DDR3 و با قدرت 4 گیگ باشه.(خسته نباشم :)) )

اما سوالم اینه اگه یه مارک دیگه بخرم(مثلا SAMSUNG پیدا نشه تو بازار ) ایراد ساز میشه ؟
بعد این که باید دقیقا اونم 10600S باشه ؟
بهرین رم پیشنهادی برای این سیستم بالاخره چیه؟

یکم توضیح بدید برام اساتید محترم....ممنونم

بهتره دو تا رم دقیقا یکی باشند . که مشکلی موقع کار مشاهده نشود .
مشابه رم خودت هم سایت iranfso موجود دارد .
اگر دیدی موجود نداره . دو تا رم مشابه با این مشخصات تهیه کن .

yagoot1
01-05-17, 15:44
بهتره دو تا رم دقیقا یکی باشند . که مشکلی موقع کار مشاهده نشود .
مشابه رم خودت هم سایت iranfso موجود دارد .
اگر دیدی موجود نداره . دو تا رم مشابه با این مشخصات تهیه کن .

یه نگاهی به این سایت که گفتید انداختم...چیزی به چشمم نخورد...اونجورم که تو اینترنت گشتم نبود چیزی شبیه رم خودم.
حالا اگه واقعا پیدا نشه من برا ارتقاء رم بایداینو بندازم بیرون و برم دو تا رم دیگه بخرم ؟ :\

AMD>INTEL
01-05-17, 15:45
یه نگاهی به این سایت که گفتی انداختم...چیزی به چشمم نخورد...اونجورم که تو اینترنت گشتم نبود چیزی شبیه رم خودم.
حالا اگه واقعا پیدا نشه من برا ارتقاء رم بایداینو بندازم بیرون و برم دو تا رم دیگه بخرم ؟ :\

دو تا رم مشابه تهیه کنید . شما تماس بگیرید با همین شرکت رم های سامسونگ موجود دارند

yagoot1
02-05-17, 00:08
دو تا رم مشابه تهیه کنید . شما تماس بگیرید با همین شرکت رم های سامسونگ موجود دارند

بسی ممنووووونم...