PDA

مشاهده نسخه کامل : Aspire VX5 یا ROG GL552VW کدوم رو پیشنهاد میدید؟

hamidhtc1
29-04-17, 17:21
Aspire VX5 ایسر
Core i7 7700HQ
GeForce GTX 1050 Ti DDR5
یک ترابایت هارددیسک به همراه ۲۵۶ گیگابایت حافظه SSD
TFT LED-backlit LCD

4,949,000 تومان

ROG GL552VW ایسوس
Core i7 6700HQ
GeForce GTX 960M GDDR5
یک ترابایت هارددیسک به همراه 128 گیگابایت حافظه SSD
IPS LCD

4,949,000 تومان
دوستان کدوم رو پیشنهاد میدید؟با توجه به سخت افزار بالاتره اولی ولی صفحه نمایش tft و صفحه نمایش بهتره دومی ولی سخت افزار پایینتر نسبت به اولی

AMD>INTEL
29-04-17, 17:26
کانفیگ ایسر به مراتب به روزتر است . این کاملا مشخص هست . به نظرم توی گیمینگ هم ips بودن مونیتور چندان مهم نباشه . مهم قطعات به روز تر است .

ramin1000
29-04-17, 17:27
Aspire VX5 ایسر
Core i7 7700HQ
GeForce GTX 1050 Ti DDR5
TFT LED-backlit LCD

4,949,000 تومان

ROG GL552VW ایسوس
Core i7 6700HQ
GeForce GTX 960M GDDR5
IPS LCD

4,949,000 تومان
دوستان کدوم رو پیشنهاد میدید؟با توجه به سخت افزار بالاتره اولی ولی صفحه نمایش tft و صفحه نمایش بهتره دومی ولی سخت افزار پایینتر نسبت به اولی

هر کی یه نظری داره ولی من باشم صفحه نمابش رو انتخاب می کنم البته ممکنه تا چند وقت دیگه کانفیگ های جدید ایسوس هم وارد بازار بشن که هم صفحه نمایش ips و هم ssd 256 و هم دارای پردازنده نسل 7 باشن ایسوس که از ایسر کم نمیاره

موقعی که من داشتم نظرم رو تایپ می کردم هیچکس نظری نداده بود ولی الان که نظرم رو ارسال کردم نظر آقا امید زودتر ارسال شده و نظرش روی ایسره امیدوارم آقا امید از نظر من ناراحت نشده باشه

AtrafNET
29-04-17, 17:58
سلام

به نظر شخصی من ایسوز بهتره چون تا حالا مدل های مختلفی از ایسر داشتم و متاسفانه شاهد کیفیت ساخت پایین اون بودم طوری که مثلاً جنس بدنه طراحی شده ایسر از جنس بدنه یه مدل خیلی ارزون تر برند های دیگه مثل HP بی کیفیت تر و کم دوام تره.

شخصاً تا حالا 2 تا محصول ایسر داشتم و هر دو تا هم ناراضی هستم و می دونم درست نیست مقایسه برند ها رو انجام بدیم اما از نظر من با توجه به خرید هایی که داشتم برند های Acer و Lenovo هر دو از کیفیت ساخت و دوام خیلی پایینی برخوردارن و احتمال اینکه هر محصولی از این دو برند بگیرید حداقل 1 بار تعمیر نره کمه.

ولی شخصاً لپ تاپ از سایر برند ها مثل Dell داشتم برام 6 - 7 سال هم کار کرده آخ نگفته از این نظر به نظر من فقط به قطعات به روز تر نگاه نکنید به برند مورد اطمینان هم دقت کنید بد نیست.

AMD>INTEL
29-04-17, 18:11
لینک زیر بررسی دقیق و تخصصی محصول acer است .
Only the registered members can see the link
نتیجه گیریش هم مطالعه کنید . با گوگل به راحتی ترجمه میشه کرد .
--------------
بررسی های دیگر
Acer Aspire VX15 VX5-591G review - Core i7-7700HQ CPU and GTX 1050 Ti graphics in a decent all-round notebook (Only the registered members can see the link)
----------

ramin1000
29-04-17, 18:58
Aspire VX5 ایسر
Core i7 7700HQ
GeForce GTX 1050 Ti DDR5
TFT LED-backlit LCD

4,949,000 تومان

ROG GL552VW ایسوس
Core i7 6700HQ
GeForce GTX 960M GDDR5
IPS LCD

4,949,000 تومان

ببین منم دنبال خرید لپ تاپ برای خودم هستم اما مدتتی تو بازار می گشتم می دیدم که فرق اصلی لپ تاپ ها صفحه نمایش اوناست

مثلا ایسر میاد صفحه نمایش بی کیفیت tft رو میذاره روی لپ تاپش از اون طرف پردازنده و گرافیک قوی تر و ssd با ظرفیت بالاتری رو ارائه میده

شما ببین تفاوت قیمت i7 6700HQ و i7 7700HQ چقدره و ssd 256 ایسر چه مدل و چه کیفیتی داره

مثلا ما ssd برای pc داریم که 150 ترابایت می شه روش رایت کرد و یکی داریم که 40 ترابایت می شه روش رایت کرد پس ظرفیت بیشتر به معنای بهتر بودن نیست

ولی فکر می کنم که شما لپ تاپ گیم نیاز دارین پس گرافیک خیلی مهمه و گرافیک ایسر بهتره از اون طرف چشم شما با صفحه نمایش ایسر داغون می شه بنابراین باید هم گرافیک خوب داشته باشید و هم صفحه نمایش ips

به نظر من صبر کنید تا مدل های جدید ایسوس هم از راه برسه و بعد از انتخابات فکر کنم بازار به یک تعادلی برسه اگه آقای رئیس جمهور دوباره رای بیارن قیمت ها افت محسوسی می کنه