PDA

مشاهده نسخه کامل : ری استارت مداوم روی علامت ویندوز

dnial19
22-04-17, 17:55
با سلام دوستای عزیز
من یه مشکل بزرگ دارم که واقعا مغزم به هیچ وجه جواب نمیده

من کامپیوتر pc دارم و رمز ویندوزم رو فراموش کرده بودم بعد که خواستم رمزش رو ریکاوری کنم دیدم بایوسش چون به روز نبود برای همین نشد که با فلش ویندوز رو توی حالت نصب بیارم بالا. بعد هارد رو روی یه سیستم دیگه نصب کردم و روش ویندوز نصب کردم بعد هارد رو آوردمش روی سیستم خودم
از اون به بعد وقتی روشن میکنم ویندوز تا علامت ویندوز میاد بالا بعد ری استارت میشه
با هارد های دیگه هم تست کردم اما بازم همین مشکل رو داشت
کابل ساتا رو عوض کردم نشد
جای کابل ساتا رو روی مادربرد عوض کردم بازم نشد
واقعا نمیدونم چه کار باید بکنم
لطفا اگر کسی میدونه کمکم کنه
ممنون میشم

DOOM999
22-04-17, 18:57
بایوس رو فلش کردی یانه

AMD>INTEL
22-04-17, 19:27
مشخصه . ویندوزی که روی سیستم دیگه نصب شده باشه روی سیستم شما بالا نمیاد .

TechBaMohsen
22-04-17, 20:31
با سلام دوستای عزیز
من یه مشکل بزرگ دارم که واقعا مغزم به هیچ وجه جواب نمیده

من کامپیوتر pc دارم و رمز ویندوزم رو فراموش کرده بودم بعد که خواستم رمزش رو ریکاوری کنم دیدم بایوسش چون به روز نبود برای همین نشد که با فلش ویندوز رو توی حالت نصب بیارم بالا. بعد هارد رو روی یه سیستم دیگه نصب کردم و روش ویندوز نصب کردم بعد هارد رو آوردمش روی سیستم خودم
از اون به بعد وقتی روشن میکنم ویندوز تا علامت ویندوز میاد بالا بعد ری استارت میشه
با هارد های دیگه هم تست کردم اما بازم همین مشکل رو داشت
کابل ساتا رو عوض کردم نشد
جای کابل ساتا رو روی مادربرد عوض کردم بازم نشد
واقعا نمیدونم چه کار باید بکنم
لطفا اگر کسی میدونه کمکم کنه
ممنون میشم
اگر ویندوز روی حالت Safe mode هم نمیاد بالا، دیسک ویندوز یا فلش بصورت Boot (با نرم افزار Rufos) به کامپیوترت بزن، ویندوز ریکاوری (Windows Recovery) رو اجرا کن.
در غیر اینصورت نهایتش محتویات درایو C در هاردت رو یکجایی بک آپ بگیر (از طریق یک کامپیوتر دیگه،درایو رو کامل کپی کن توی یک درایو دیگه اگر جا داری،یا بریزش روی یک هارد دیگه) و یکبار دیگه نصب ویندوز انجام بده و درایو C رو فقط فرمت کن و رووش ویندوز رو نصب کن.

من قبلا اینکار شبیه به شما رو انجام دادم و فکر میکنم مشکل از درایور باشه.(درایور چیپ ست و سی پی یو ری استارت ممکنه بدن،درایور گرافیک صفحه سیاه میشه ولی روی حالت SafeMode میاد بالا)

این تجربه من بود،امیدوارم مشکلتون حل بشه.:11():