PDA

مشاهده نسخه کامل : روش ریکاوری سیمکارت

جنجال
21-04-17, 15:47
سلام من میخوام تمام مخاطبین که قبلا تو سیمکارتم ذخیره بودند وبعد پاک شدن را ریکاوری کنم همچنین پیامها ایا اینکار شدنی است؟

TechBaMohsen
21-04-17, 16:00
سلام من میخوام تمام مخاطبین که قبلا تو سیمکارتم ذخیره بودند وبعد پاک شدن را ریکاوری کنم همچنین پیامها ایا اینکار شدنی است؟
برای مخاطبین اینو واستون پیدا کردم.

پیش نیاز: باید دستگاه رووت باشد ( ROOT ) و نرم افزار SuperSu نصب شده باشد.

نرم افزار زیر رو دانلود کنین-40 مگابایت (سایت رسمی خودش هست) بر روی کامپیوتر نصب و اجرا کنید.
Only the registered members can see the link

1)موبایل رو در حالت USB Debugging ببرید و وقتیکه نرم افزار باز هستش،موبایل رو به کامپیوتر وصل کنید.

2) اگر مرحله قبلی رو با موفقیت انجام داده باشین،در مرحله بعد Contact ها رو انتخاب کنید که اسکن کنه بگرده و پیدا کنه.Next بزنید.

3)مرحله قبل رو که بگذرونید و اگر گوشی بدرستی رووت شده باشه، بر روی صفحه ی گوشی اخطاری میاد که بایستی گزینه ی GRANT رو بزنید که به نرم افزار اجازه بده سیم کارت رو بگرده و مخاطبین رو پیدا کنه.ازینجا به بعد اسکن شروع میشه.

4)وقتی اسکن بشه اینجوری مخاطبین رو از سیم کارت پیدا میکنه که قابل استخراج هستند.

برای ریکاوری اس ام اس ها دقیقا همین عمل رو با همین نرم افزار انجام بدید فقط در مرحله دوم بر روی Message و Message Attachment کلیک کنید و به همون منوال ادامه بدید (نیاز به رووت گوشی)

امیدوارم مشکلتون حل بشه :1. (26):

جنجال
21-04-17, 18:51
به انترنت نیاز داره یل نه؟

TechBaMohsen
21-04-17, 18:57
به انترنت نیاز داره یل نه؟
خیر ارتباطی به اینترنت نداره فقط نرم افزار رو دانلود کن بر روی کامپیوترت نصبش کن،دیگه نیازی به اینترنت نیست، ولی حتما مطمئن شو که گوشیت رووت شده باشه،سپس میتونی اینکارو انجام بدی (کلا هر عمل ریکاوری بر روی گوشی بخوای انجام بدی از هر نرم افزاری، اکثرا نیاز به Root دارند)

:1. (31):موفق باشین

جنجال
21-04-17, 19:00
من گوشیمو با یرنامه کینگو زوت روتش کزدم ولی اون قسمتgrantنمیاد؟

TechBaMohsen
21-04-17, 19:34
من گوشیمو با یرنامه کینگو زوت روتش کزدم ولی اون قسمتgrantنمیاد؟
نرم افزار SuperSu رو از اینترنت بگردید پیدا کنید و بر روی گوشی نصب کنید.
این نرم افزار مسئولیت Grant دادن برای رووت رو برعهده میگیره.
برخی مواقع یک سری رووت ها هستند که بصورت کامل به همه ی اعمال Grant لازم رو میدن (اجازه ی استفاده از رووت) و برای همین ممکنه اخطار Grant دادن، نیاد.

اینها اطلاعاتی هستن که در کار با گوشی های رووت داشتم، امیدوارم مشکلتون حل بشه.