PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید MP3 Player ؟

Al!R3ZA
18-04-17, 06:40
دوستان یک سری فایل اموزشی صوتی دارم که از لحاظ بلندی صدا یخورده نسبت به موزیک ها و فایلهای صوتی استاندارد کمتره و نمیتونم با گوشی و هندزفری گوش کنم و خوب متوجه شم
بودجه محدوده برای همین یکی دوتا پلیر با کیفیت و بلندی صدای خوب با حداقل قیمت معرفی میکنید؟ نیازی به اپشن هایی خاص ، بلوتوث ، ضبط صدا و ... هم نیست، کیفیت و بلندی صدا مهمه
هرچه کوچیکتر هم بهتر
ممنون

AMD>INTEL
18-04-17, 07:41
Transcend-MP330

AtrafNET
18-04-17, 09:18
سلام
نرم افزار Format Factory موقع تبدیل فایل های صوتی یه ویژگی داره به نام Volume Control که به صورت پیش فرض روی 100% هستش می تونید فایل صوتی خودتون رو با این نرم افزار به همون فرمت قبلش کانورت کنید و فقط در تنظیماتش این Volume Control رو روی 200% بذارید می بینید که به شکل چشمگیری حجم صدای فایل صوتی افزایش پیدا میکنه.
من شخصاً تا حالا کتاب صوتی یا حتی پادکست گوش ندادم و علاقه هم ندارم ولی بوده موسیقی های بی کلامی که صدای خیلی کمی داشتن و با این روش تونستن زیادش کنم.
جالب تر اینه که می تونید این عمل کانورت با Volume Control روی 200% رو چند بار هم انجام بدید فقط بهتره کیفیت رو روی High بذارید چون فرمت MP3 کلاً جزو الگوریتم های Lossy هستش مثل تصاویر JPG با هر بار Save و باز فشرده سازی مجدد ممکنه کیفیت کار رو کمتر کنه.

Al!R3ZA
18-04-17, 12:06
Transcend-MP330
ممنون ، فرقش با Transcend MP350 چیه؟
یکی از دوستان هم benjie s5 پیشنهاد داده که کمی قیمتش بالاتره ، شما کدوم رو پیشنهاد میدین؟

سلام
نرم افزار Format Factory موقع تبدیل فایل های صوتی یه ویژگی داره به نام Volume Control که به صورت پیش فرض روی 100% هستش می تونید فایل صوتی خودتون رو با این نرم افزار به همون فرمت قبلش کانورت کنید و فقط در تنظیماتش این Volume Control رو روی 200% بذارید می بینید که به شکل چشمگیری حجم صدای فایل صوتی افزایش پیدا میکنه.
من شخصاً تا حالا کتاب صوتی یا حتی پادکست گوش ندادم و علاقه هم ندارم ولی بوده موسیقی های بی کلامی که صدای خیلی کمی داشتن و با این روش تونستن زیادش کنم.
جالب تر اینه که می تونید این عمل کانورت با Volume Control روی 200% رو چند بار هم انجام بدید فقط بهتره کیفیت رو روی High بذارید چون فرمت MP3 کلاً جزو الگوریتم های Lossy هستش مثل تصاویر JPG با هر بار Save و باز فشرده سازی مجدد ممکنه کیفیت کار رو کمتر کنه.
ممنون ازتون ، پادکست هست ، 4 بار تبدیل کردم تا صدایی که میخوام شد، حجم چندین برابر شد ما ارزشش رو داره برام.
البته با این حال بازم نیاز به پخش کننده دارم چون محیط کاریم جوریه بهش نیازه