PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره و راهنمایی برای خرید واتر کولر Green GLC120-EVO GLACIER 120 EVO

morteza1118
14-04-17, 21:18
سلام، من قصد خرید این واتر کولر رو دارم، تا به حال تجربه استفاده از کولر های آبی نداشتم و الان یه کولر بادی 4 پایپی دیپکول روی سی پی یوم نصب هست، میخواستم بدونم این واترکولر که تک فن 120 داره نسبت به کولر 4 پایپی که دارم کارایی بهتری داره یا خیلی فرقی نمیکنه، از لحاظ نویز چطور؟ ممنون

AMD>INTEL
14-04-17, 21:20
پردازندتون چیه و نحوه گردش هوا در کیستون به چه شکل هست . مدل کیس را قید کنید . همچنین عکسی از داخل کیس ضمیمه کنید .

morteza1118
14-04-17, 22:26
پردازندتون چیه و نحوه گردش هوا در کیستون به چه شکل هست . مدل کیس را قید کنید . همچنین عکسی از داخل کیس ضمیمه کنید .
سلام مجدد، پردازنده i5 6600 هست، کیسم هم x3+ viper هست، یه فن پشت کیس دارم، یه فن هم کف کیس بستم، دو تا هم جلوی کیس داره که همیشه خاموشه، یکی هم سقف، همشون 120 هستن. دمای سی پی یو هم در حالت معمول بین 30 تا 35 درجه است.

این هم عکس از داخل کیس
Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
14-04-17, 23:02
الان که دما خوبه دوست عزیز به چه دلیل میخوای واتر کولر نصب کنی . مدلهای 120 خیلی با ایرکولینگ شما فرق نمیکنه .

morteza1118
14-04-17, 23:30
الان که دما خوبه دوست عزیز به چه دلیل میخوای واتر کولر نصب کنی . مدلهای 120 خیلی با ایرکولینگ شما فرق نمیکنه .

ممنون، بیشتر به خاطر نویز فن و سبک تر بودنش و زیبایی که داره ، و الا از دمای همین کولر هم راضیم، البته اگه اینطوره که میگید زیاد با کولینگ من فرق نداره ارزش هزینه کردن نداره، چون من فکر میکردم حداقل میتونم 5 درجه کاهش دما داشته باشم، باز هم ممنونم که راهنمایی کردید، فقط در مورد نویزش میخواستم بدونم مثل همین ایر کولراست یا سر و صدا دیگه ای هم داره؟

AMD>INTEL
14-04-17, 23:49
ممنون، بیشتر به خاطر نویز فن و سبک تر بودنش و زیبایی که داره ، و الا از دمای همین کولر هم راضیم، البته اگه اینطوره که میگید زیاد با کولینگ من فرق نداره ارزش هزینه کردن نداره، چون من فکر میکردم حداقل میتونم 5 درجه کاهش دما داشته باشم، باز هم ممنونم که راهنمایی کردید، فقط در مورد نویزش میخواستم بدونم مثل همین ایر کولراست یا سر و صدا دیگه ای هم داره؟

صدا پمپ هست . واتر کولینگ ها عموما از سری 240 به بالا عملکردشون به چشم میاد . هر دو هم ایرکولینگ و هم واتر کولینگ مزایا و معایب خودشون را دارند .
در کل به نظر من هزینه برای شما برای خرید واتر کولینگ 120 چندان منطقی به نظر نمیرسه

reza0512
17-12-18, 09:54
سلام خسته نباشید من این واتر کولر Green GLC120-EVO GLACIER 120 EVO رو موجود دارم ولی متاسفانه خودم نتونستم نصب کنم رو سیستم
کیس STRIKER (Only the registered members can see the link) گرین هستش و فضای خوبی هم داره و تمامی فن هاش هم نصب شدن ولی متاسفانه هرکاری میکنم میبینم نمیتونم نصبش کنم فنی ک الان رو cpu متصل هست گرین

notous 200 (Only the registered members can see the link) هستش اگ کسی هست ک میدونه چطوری میشه این واتر کولر رو نصب کرد خیلی ممنونش میشم ک راهنمایی کنه یا ی اموزش تصویری قدم ب قدم بذاره چون یکی از واتر کولرای بصرفه و خوبه تو رنج قیمت پایین بازار هستش ممنون

Mahdi_Moosavi
17-12-18, 10:26
سلام خسته نباشید من این واتر کولر Green GLC120-EVO GLACIER 120 EVO رو موجود دارم ولی متاسفانه خودم نتونستم نصب کنم رو سیستم
کیس STRIKER (Only the registered members can see the link) گرین هستش و فضای خوبی هم داره و تمامی فن هاش هم نصب شدن ولی متاسفانه هرکاری میکنم میبینم نمیتونم نصبش کنم فنی ک الان رو cpu متصل هست گرین

notous 200 (Only the registered members can see the link) هستش اگ کسی هست ک میدونه چطوری میشه این واتر کولر رو نصب کرد خیلی ممنونش میشم ک راهنمایی کنه یا ی اموزش تصویری قدم ب قدم بذاره چون یکی از واتر کولرای بصرفه و خوبه تو رنج قیمت پایین بازار هستش ممنون

سلام. آموزش نصب تصویری این خنک کننده درون جعبه موجوده. بر همون اساس پیش برید. PDF همون فایل هم براتون پیوست کردم.