PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل درایور صدای Real Tech

Amir1234646
13-04-17, 23:26
سلام
من مادربورد A88X-G43 رو دارم. درایور جدید کارت صدا رو نصب میکنم، صدا غیر فعال میشه و مجبورم حذفش کنم تا با درایور خود ویندوز کار کنه، الان آخرین نسخه که در سایت MSI موجوده نسخه 6.0.1.8059 هست، (نسخه قبل از این مشکل نداشت) اول فکر کردم برای کارت صدا مشکلی پیش اومده، اما وقتی درایور قدیمیش رو از DVD مادربورد نصب کردم بدون مشکل کار کرد. آخرین نسخه هم 6.0.1.8098 رو از سافت گذر دانلود کردم همین مشکل رو داشت.
برنامه Command Center هم اجرا نمیشه فقط پنجره Loading رو نشون میده:

Only the registered members can see the link 8%AA-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-msi-untitled-png (Only the registered members can see the link 8%AA-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-msi-untitled-png)

مشکل دیگه اینه که وقتی سیستم رو روشن میکنم، فن CPU با حداکثر سرعت شروع به کار میکنه و چند ثانیه طول میکشه که سرعتش کم بشه.

سلام دوست عزیز
1-سوال اول شما کاملا مشخص هست به دلیل نصب درایور های پشت سر هم بدون حذف درایو قبلی پیش آمده است . پس برای رفع مشکل حتما ویندوز خود را عوض کنید و درایور هم از سایت msi دریافت کنید .
2- درباره سرعت فن هم این طبیعی هست و نیاز به اقدامی از سوی شما نیست . این حالت عموما در فن های استوک بیشتر دیده میشود .
با تشکر

1- با نصب مجدد ویندوز هم مشکل پابرجاست!
2- فن DeepCool GAMMAXX 200T دارم!

MSI support
13-04-17, 23:38
سلام مجدد
دوست عزیز دقیق در شرح تاپیک اعلام شده است . فقط انتقادات و پیشنهادات از جمله پیشنهادات درباره پشتیبانی msi
اگر درایور قدیمی تر مشکلی نداره همان نسخه را نصب کنید . همچنین میتونید درایور به روز شده را از سایت Realtek دریافت کنید . مشکل شما نرم افزاری هست . در غیر این صورت با درایور قبلی مشکل حل نمی شد .
درباره سوال دوم هم خدمت شما گفتم . این مورد طبیعی هست . اگر دور فن همیشه به این شکل بود . مسئله فرق میکرد . این هم ایراد خاصی ندارد . در پست قبلی هم خدمت شما گفتم بیشتر در فن های استوک دیده میشود نه فقط در فن های استوک .
با تشکر
-------------
در مورد اجرای نرم افزار کامند سنتر هم باید برنامه .net framework بر روی سیستم شما نصب شده باشد .