PDA

مشاهده نسخه کامل : انتقادات و پیشنهادات درباره MSI

MSI support
12-04-17, 17:52
کاربران گرامی در این تاپیک می توانند انتقادات و پیشنهادات خودشان را درباره محصولات MSI و سایر موارد از قبیل پشتیبانی مطرح کنند .
با تشکر
تیم MSI

RADEON9
12-04-17, 18:37
من از طرفدارای msi هستم ولی چند سال پیش یه کارت R9 390 msi twin frozr داشتم که مشکل پیدا کرد و دیگه پیگیر گارانتیش نشدم و به یه تعمیرکار فروختمش .ازچند نفر هم شنیده بودم کارتای انویدیای msi خوبه ولی تو کارتای amd یه مقدار کارتاش مشکل داره میخواستم ببینم نظر خودتون چیه آیا تو این چند سال پیشرفته داشته msi یا کلا شایعست.چون من عاشق سری twin frozr هستم میخام کارتای 580 که بیاد یدونه twin froz msi بخرم.خیالم راحت باشه؟

MSI support
12-04-17, 19:18
من از طرفدارای msi هستم ولی چند سال پیش یه کارت R9 390 msi twin frozr داشتم که مشکل پیدا کرد و دیگه پیگیر گارانتیش نشدم و به یه تعمیرکار فروختمش .ازچند نفر هم شنیده بودم کارتای انویدیای msi خوبه ولی تو کارتای amd یه مقدار کارتاش مشکل داره میخواستم ببینم نظر خودتون چیه آیا تو این چند سال پیشرفته داشته msi یا کلا شایعست.چون من عاشق سری twin frozr هستم میخام کارتای 580 که بیاد یدونه twin froz msi بخرم.خیالم راحت باشه؟

سلام دوست عزیز

این مطلب صحت ندارد . طبق بررسی ها سایت جهانی کارتهای AMD شرکت msi دارای کیفیت بسیار خوبی و موفق به کسب تاییدیه از سایت های معتبر جهانی شدند .در مورد محصولات جدید msi شما هرگونه مشکلی داشته باشید هم تیم msi پشتیبان شماست و هم گارانتی های مورد تایید ما گرین وایستا و ماندگار .
با تشکر

Afshar.m.n
12-04-17, 19:38
سلام
آخرین ورژن بایوس مادربرد b250 m bazooka چی هست؟؟؟؟

سایت خود msi هم معمولی هم با قندشکن باز نشد .
تو این سایت این ورژنش بود.
.
.
امااااا!!!!
با نرم افزار live update 6 همون ورژن 1 هست و اسکن هم میکنم دیگه چیزی نمیاره واسه آپدیت بایوس!
عکسشم میزارم ببینید.

RADEON9
12-04-17, 19:47
سلام دوست عزیز

این مطلب صحت ندارد . طبق بررسی ها سایت جهانی کارتهای AMD شرکت msi دارای کیفیت بسیار خوبی و موفق به کسب تاییدیه از سایت های معتبر جهانی شدند .در مورد محصولات جدید msi شما هرگونه مشکلی داشته باشید هم تیم msi پشتیبان شماست و هم گارانتی های مورد تایید ما گرین وایستا و ماندگار .
با تشکر

خیلی ممنون شما کارتهای سری جدید amd عرضه جهانی شد کارتاش رو کی وارد ایران میکنید

Afshar.m.n
12-04-17, 19:47
سلام

.
.
امااااا!!!!
با نرم افزار live update 6 همون ورژن 1 هست و اسکن هم میکنم دیگه چیزی نمیاره واسه آپدیت بایوس!
عکسشم میزارم ببینید.
عکسشو گرفتم تازه اژدهای msi هم کشیدم واستون:lol:
19046

یه سوال دیگه .

موقع استارت ویندوز این نوتیف میاد .. چی هست ؟؟
خبر میده ؟ ارور میده ؟
19047

MSI support
12-04-17, 20:03
سلام

.
.
امااااا!!!!
عکسشم میزارم ببینید.

سلام دوست عزیز
اگر بایوس جدید برای برد شما آمده باشد . با نرم افزار Live Update 6 به راحتی شناسایی می شود و میتوانید اپدیت کنید .
با تشکر

- - - Updated - - -

خیلی ممنون شما کارتهای سری جدید amd عرضه جهانی شد کارتاش رو کی وارد ایران میکنید

سلام مجدد
به زودی اطلاع رسانی میشود . فعلا مشخص نیست .
با تشکر

Afshar.m.n
12-04-17, 20:06
سلام دوست عزیز
اگر بایوس جدید برای برد شما آمده باشد . با نرم افزار Live Update 6 به راحتی شناسایی می شود و میتوانید اپدیت کنید .
با تشکر

- - - Updated - - -

سلام مجدد
به زودی اطلاع رسانی میشود . فعلا مشخص نیست .
با تشکر

تو عکسا نگاه کنید لطفا

MSI support
12-04-17, 20:08
تو عکسا نگاه کنید لطفا

برای اسکرین شات دوم . دقیق توضیح بدید تا راهنمایی کنم . چه قطعات USB به سیستم وصل است ؟

برای اسکرین شات دوم . دقیق توضیح بدید تا راهنمایی کنم . چه قطعات USB به سیستم وصل است ؟

اگر برنامه Super Charger را نصب کردید . حذف کنید . برای راه اندازی قابلیت super charger حتما توضیحات دفترچه راهنمای مادربرد را مطالعه کنید .

مادربرد شما اگر B250M BAZOOKA است . آخرین بایوس برای این برد نسخه 1.2 هست . که با M-FLASH به راحتی اپدیت میشود . ولی اگر سیستم شما بدون مشکلی کار میکند نیازی به اپدیت بایوس نیست .
لینک دریافت بایوس (Only the registered members can see the link)

Afshar.m.n
12-04-17, 20:18

اگر برنامه Super Charger را نصب کردید . حذف کنید . برای راه اندازی قابلیت super charger حتما توضیحات دفترچه راهنمای مادربرد را مطالعه کنید .
با تشکر

من
super charger رو حذف کردم . بایوس مادر برد رو چه کنم ؟؟؟؟؟؟

MSI support
12-04-17, 20:25
من
super charger رو حذف کردم . بایوس مادر برد رو چه کنم ؟؟؟؟؟؟

بایوس هم در پست بالا توضیح دادم . لینک دانلود هم قرار داده شد . ولی توصیه ما به شما این است اگر مشکلی ندارید اپدیت نیازی نیست .
با تشکر

Mrp7
12-04-17, 21:43
سلام
تبریک بهتون میگم
من طرفدار برند msi هستم کارت گرافیکاش از نظر مدار تغذیه و برق رسانی جزع بهترین کارتاست

MSI support
12-04-17, 21:57
سلام
تبریک بهتون میگم
من طرفدار برند msi هستم کارت گرافیکاش از نظر مدار تغذیه و برق رسانی جزع بهترین کارتاست

سلام دوست عزیز
از نظر دلگرم کننده شما تشکر میکنیم .

Afshar.m.n
12-04-17, 22:33
بایوس هم در پست بالا توضیح دادم . لینک دانلود هم قرار داده شد . ولی توصیه ما به شما این است اگر مشکلی ندارید اپدیت نیازی نیست .
با تشکر

مرسی از شما:love:

Amir1234646
12-04-17, 23:19
سلام
من مادربورد A88X-G43 رو دارم. درایور جدید کارت صدا رو نصب میکنم، صدا غیر فعال میشه و مجبورم حذفش کنم تا با درایور خود ویندوز کار کنه، الان آخرین نسخه که در سایت MSI موجوده نسخه 6.0.1.8059 هست، (نسخه قبل از این مشکل نداشت) اول فکر کردم برای کارت صدا مشکلی پیش اومده، اما وقتی درایور قدیمیش رو از DVD مادربورد نصب کردم بدون مشکل کار کرد. آخرین نسخه هم 6.0.1.8098 رو از سافت گذر دانلود کردم همین مشکل رو داشت.
برنامه Command Center هم اجرا نمیشه فقط پنجره Loading رو نشون میده:

19054

مشکل دیگه اینه که وقتی سیستم رو روشن میکنم، فن CPU با حداکثر سرعت شروع به کار میکنه و چند ثانیه طول میکشه که سرعتش کم بشه.

MSI support
13-04-17, 00:03
سلام
من مادربورد A88X-G43 رو دارم. درایور جدید کارت صدا رو نصب میکنم، صدا غیر فعال میشه و مجبورم حذفش کنم تا با درایور خود ویندوز کار کنه، الان آخرین نسخه که در سایت MSI موجوده نسخه 6.0.1.8059 هست، (نسخه قبل از این مشکل نداشت) اول فکر کردم برای کارت صدا مشکلی پیش اومده، اما وقتی درایور قدیمیش رو از DVD مادربورد نصب کردم بدون مشکل کار کرد. آخرین نسخه هم 6.0.1.8098 رو از سافت گذر دانلود کردم همین مشکل رو داشت.
برنامه Command Center هم اجرا نمیشه فقط پنجره Loading رو نشون میده:

19054

مشکل دیگه اینه که وقتی سیستم رو روشن میکنم، فن CPU با حداکثر سرعت شروع به کار میکنه و چند ثانیه طول میکشه که سرعتش کم بشه.

سلام دوست عزیز
این نکته را توجه داشته باشید . تاپیک انتقادات و پیشنهادات همانطور که از اسمش مشخص هست . فقط برای پیشنهادات شما برای بهبود عملکرد پشتیبانی تیم msi می باشد .
پس برای سوالات فنی حتما تاپیک مستقل دایر کنید .
1-سوال اول شما کاملا مشخص هست به دلیل نصب درایور های پشت سر هم بدون حذف درایو قبلی پیش آمده است . پس برای رفع مشکل حتما ویندوز خود را عوض کنید و درایور هم از سایت msi دریافت کنید .
2- درباره سرعت فن هم این طبیعی هست و نیاز به اقدامی از سوی شما نیست . این حالت عموما در فن های استوک بیشتر دیده میشود .
با تشکر

Amir1234646
13-04-17, 23:22
سلام دوست عزیز
این نکته را توجه داشته باشید . تاپیک انتقادات و پیشنهادات همانطور که از اسمش مشخص هست . فقط برای پیشنهادات شما برای بهبود عملکرد پشتیبانی تیم msi می باشد .
پس برای سوالات فنی حتما تاپیک مستقل دایر کنید .
1-سوال اول شما کاملا مشخص هست به دلیل نصب درایور های پشت سر هم بدون حذف درایو قبلی پیش آمده است . پس برای رفع مشکل حتما ویندوز خود را عوض کنید و درایور هم از سایت msi دریافت کنید .
2- درباره سرعت فن هم این طبیعی هست و نیاز به اقدامی از سوی شما نیست . این حالت عموما در فن های استوک بیشتر دیده میشود .
با تشکر

من دیشب خواستم تاپیک جدید بزنم که غیر فعال بود و نمیشد ولی الان میشه! خودتون هم در پست اول گفتید "
کاربران گرامی در این تاپیک می توانند انتقادات و پیشنهادات خودشان را درباره محصولات MSI و سایر موارد از قبیل پشتیبانی مطرح کنند ."

با عوض کردن ویندوز هم درایور صدا رو نصب میکنم مشکل پابرجاست:1. (12):
فن استوک هم ندارم، فن Deepcool GAMMAXX 200T دارم!

MSI support
13-04-17, 23:32
من دیشب خواستم تاپیک جدید بزنم که غیر فعال بود و نمیشد ولی الان میشه! خودتون هم در پست اول گفتید "
کاربران گرامی در این تاپیک می توانند انتقادات و پیشنهادات خودشان را درباره محصولات MSI و سایر موارد از قبیل پشتیبانی مطرح کنند ."

با عوض کردن ویندوز هم درایور صدا رو نصب میکنم مشکل پابرجاست:1. (12):
فن استوک هم ندارم، فن Deepcool GAMMAXX 200T دارم!

سلام مجدد
دوست عزیز دقیق در شرح تاپیک اعلام شده است . فقط انتقادات و پیشنهادات از جمله پیشنهادات درباره پشتیبانی msi
اگر درایور قدیمی تر مشکلی نداره همان نسخه را نصب کنید . همچنین میتونید درایور به روز شده را از سایت Realtek دریافت کنید . مشکل شما نرم افزاری هست . در غیر این صورت با درایور قبلی مشکل حل نمی شد .
درباره سوال دوم هم خدمت شما گفتم . این مورد طبیعی هست . اگر دور فن همیشه به این شکل بود . مسئله فرق میکرد . این هم ایراد خاصی ندارد . در پست قبلی هم خدمت شما گفتم بیشتر در فن های استوک دیده میشود نه فقط در فن های استوک .
با تشکر

mnbv172
09-07-17, 18:09
سلام اگر اجازه هست نقد شخصی داشته باشم از این برند خوب

اولین تجربه روی M2 با مادربورد MSI بود انتظار بیشتری از این حافظه داشتم و فکر میکردم msi سازگار نیست بعد از تعویض 2 برند متوجه شدم که در اشتباه بودم و بهترین مادربوردی که توی ویندوز 10 استفاده میکردم همین برند بود ویندوزهای دیگه تست نکردم که نظر بدم اما یک مشکلی که هست یکسری از قطعات این شرکت یکباره ناموجود میشه که من از ام اس آی و یک شرکت دیگه این انتظارو ندارم چون ساپورترهاشون کاملا خوب عمل کردن
همین علت شد سیستم جدید نتونستم دوباره بیام سراغ این برند کیفیت بایوس و منوهاش برای من بسیار جالب بود و خیلی کم اذیتم میکرد با توجه به مادربوردهای شرکت دیگر

در کل مادربورد و کیبوردشو همیشه دنبالا میکنم و نمیدونم چرا لب تاب های رده متوسط از این برند وارد نمیشه خیلی دوست دارم تجربه لب تاب این شرکتو داشته باشم اما حیف با جیب من سازگار نیست

ماوس رو دوست دارم یک تغییری تو سبک طراحی های این شرکت ببینم و خیلی خوب میشه این برند خوش نام تعدادی از موس ها رو بده شهرسخت افزار بررسی دقیق و سخت کاری انجام بده من تا یک بررسی خوب ازش نبینم سمتش نمیرم

کامپیوتر گیمینگش کاش یکم در انتخاب قطعاتش بهتر عمل میکرد حالا شکی نیست ولی لیست های شهرسخت افزار به نظر من دقیقتر هست و براساس چیدمان و رنج خوبی دسته بندی شده

خنک کننده هم نیاز به بررسی داره تا کاربر اعتماد کنه به این محصول

MSI support
09-07-17, 18:32
سلام اگر اجازه هست نقد شخصی داشته باشم از این برند خوب

اولین تجربه روی M2 با مادربورد MSI بود انتظار بیشتری از این حافظه داشتم و فکر میکردم msi سازگار نیست بعد از تعویض 2 برند متوجه شدم که در اشتباه بودم و بهترین مادربوردی که توی ویندوز 10 استفاده میکردم همین برند بود ویندوزهای دیگه تست نکردم که نظر بدم اما یک مشکلی که هست یکسری از قطعات این شرکت یکباره ناموجود میشه که من از ام اس آی و یک شرکت دیگه این انتظارو ندارم چون ساپورترهاشون کاملا خوب عمل کردن
همین علت شد سیستم جدید نتونستم دوباره بیام سراغ این برند کیفیت بایوس و منوهاش برای من بسیار جالب بود و خیلی کم اذیتم میکرد با توجه به مادربوردهای شرکت دیگر

در کل مادربورد و کیبوردشو همیشه دنبالا میکنم و نمیدونم چرا لب تاب های رده متوسط از این برند وارد نمیشه خیلی دوست دارم تجربه لب تاب این شرکتو داشته باشم اما حیف با جیب من سازگار نیست

ماوس رو دوست دارم یک تغییری تو سبک طراحی های این شرکت ببینم و خیلی خوب میشه این برند خوش نام تعدادی از موس ها رو بده شهرسخت افزار بررسی دقیق و سخت کاری انجام بده من تا یک بررسی خوب ازش نبینم سمتش نمیرم

کامپیوتر گیمینگش کاش یکم در انتخاب قطعاتش بهتر عمل میکرد حالا شکی نیست ولی لیست های شهرسخت افزار به نظر من دقیقتر هست و براساس چیدمان و رنج خوبی دسته بندی شده

خنک کننده هم نیاز به بررسی داره تا کاربر اعتماد کنه به این محصول

سلام دوست عزیز
ابتدا تشکر می کنم از نظرات خوب و سازنده شما
این ناموجود شدن به دلیل فروش غیر منتظره محصولات MSI است . در تلاش هستیم چنین موردی در دفعات بعدی ایجاد نشود .
قسمت لپتاپ تحت پوشش ما نیست و در حیطه کاری قسمت بخش لپتاپ می باشد .
درباره کامپیوتر های گیمینگ فقط درباره ترایدنت 3 میتونیم اظهار نظر کنیم . در بررسی های سایت های تخصصی به دلیل مشخصات و کانفیگ و عملکرد AWARD گرفته است .
در مورد خنک کننده هم به زودی بررسی های کولینگ های MSI منتشر می شود .
با تشکر

mnbv172
09-07-17, 18:42
سلام دوست عزیز
ابتدا تشکر می کنم از نظرات خوب و سازنده شما
این ناموجود شدن به دلیل فروش غیر منتظره محصولات MSI است . در تلاش هستیم چنین موردی در دفعات بعدی ایجاد نشود .
قسمت لپتاپ تحت پوشش ما نیست و در حیطه کاری قسمت بخش لپتاپ می باشد .
درباره کامپیوتر های گیمینگ فقط درباره ترایدنت 3 میتونیم اظهار نظر کنیم . در بررسی های سایت های تخصصی به دلیل مشخصات و کانفیگ و عملکرد AWARD گرفته است .
در مورد خنک کننده هم به زودی بررسی های کولینگ های MSI منتشر می شود .
با تشکر

اگه میشه این award هایی که دریافت میکنه تو انجمن ها اطلاع رسانی کنید من خیلی خوشحال میشم برندی که برام محبوبه این مطلب رو بخونم در موردش یا حداقل لینکی درج بشه
لطفا اگه بررسی میشه به صورت مقایسه ای با کولرهای دیگه هم ثبت بشه تا من مشتری در خریدش شکاک نباشم سایت شهرسخت افزار بررسیش در ایران قبول دارم بهتر از جاهای دیگه است اگه میشه محصولاتو تحویل سایت هم بدین

مرسی از پاسختون

MSI support
09-07-17, 18:50
اگه میشه این award هایی که دریافت میکنه تو انجمن ها اطلاع رسانی کنید من خیلی خوشحال میشم برندی که برام محبوبه این مطلب رو بخونم در موردش یا حداقل لینکی درج بشه
لطفا اگه بررسی میشه به صورت مقایسه ای با کولرهای دیگه هم ثبت بشه تا من مشتری در خریدش شکاک نباشم سایت شهرسخت افزار بررسیش در ایران قبول دارم بهتر از جاهای دیگه است اگه میشه محصولاتو تحویل سایت هم بدین

مرسی از پاسختون

سلام مجدد
بله اطلاع رسانی می شود .در تاپیک بررسی های محصولات MSI چکیده بررسی ها محصولات MSI قرار داده می شود . بله این کار انجام می شود .مجموعه شهر سخت افزار یکی از پارتنر های قدرتمند ما در قسمت مدیا در ایران است .
با تشکر

MSI support
10-04-18, 08:11
کاربران گرامی در این تاپیک می توانند انتقادات و پیشنهادات خودشان را درباره محصولات MSI و سایر موارد از قبیل پشتیبانی مطرح کنند .

با تشکر

تیم MSI

SajjadKhati
10-04-18, 10:32
سلام
مادربرد Gigabyte H97-D3H آمپلیفایر داره که باعث قدرتمندتر شدن کیفیت صوتی هدفون هایی که بهش وصل میشن تا 3 برابر (و حتی شاید هم بیشتر) نسبت به مادربردهای عادی میشه . همچنین قابلیت ضد رطوبت بخاطر طراحی لایه ی pcb اش داره
میخواستم بدونم مادربردی مثل MSI B350M Gaming PRO یا حتی MSI B350M PRO-VD PLUS ، این قابلیت ها را دارن؟ چون این دو قابلیت برام مهم هه . چون هم قدرت صوتی در هدفون برام مهمه و هم در منطقه ای پر از رطوبت هستیم (البته برای اطلاعات بیشتر میخوام بدونم)
بعد هم اینکه سیستم مدار تغذیه ی این دو مادربردِ MSI نسبت به اون مادربرد چجوری هه؟ ضعیف تره؟ مساوی هه یا قویتر؟

MSI support
10-04-18, 11:27
سلام
مادربرد Gigabyte H97-D3H آمپلیفایر داره که باعث قدرتمندتر شدن کیفیت صوتی هدفون هایی که بهش وصل میشن تا 3 برابر (و حتی شاید هم بیشتر) نسبت به مادربردهای عادی میشه . همچنین قابلیت ضد رطوبت بخاطر طراحی لایه ی pcb اش داره
میخواستم بدونم مادربردی مثل MSI B350M Gaming PRO یا حتی MSI B350M PRO-VD PLUS ، این قابلیت ها را دارن؟ چون این دو قابلیت برام مهم هه . چون هم قدرت صوتی در هدفون برام مهمه و هم در منطقه ای پر از رطوبت هستیم (البته برای اطلاعات بیشتر میخوام بدونم)
بعد هم اینکه سیستم مدار تغذیه ی این دو مادربردِ MSI نسبت به اون مادربرد چجوری هه؟ ضعیف تره؟ مساوی هه یا قویتر؟

سلام دوست عزیز
مادربردهای MSI از سیستم صوتی AUDIO BOOST استفاده میکند . در مادربردهای MSI هم صدای خروجی وضوح و کیفیت خوبی دارد .
از نظر کیفیت و رطوبت قطعات دارای استاندارد نظامی هستند . تاپیک Military class را مطالعه کنید .
در مورد سیستم تغذیه هم همیشه قدرتمند بوده است . و با کمک قطعات با استاندارد نظامی دارای کیفیت و عملکرد بالایی می باشد .

با تشکر

Speed Racer
05-05-18, 19:55
سلام

لطفا از هدفون ها و هدست های msi هم مطلب بگذارید.

با تشکر

MSI support
05-05-18, 21:17
سلام

لطفا از هدفون ها و هدست های msi هم مطلب بگذارید.

با تشکر

سلام دوست عزیز
بله چرا که نه . خبرها و بررسی های در این باره منتشر شده ولی باز هم قرار داده می شود .

با تشکر

Speed Racer
11-05-18, 13:28
سلام

یک بحث خیلی مهم اینه که بهترین سیستم عامل مایکروسافت ویندوز 7 هستش و من با اینکه ویندوز 10 رو هم دارم ولی به هیچ عنوان به ویندوز 7 نمی رسه.

با این شرایط ایا شرکت msi میاد مادربردهای X470 با پشتیبانی کامل از ویندوز 7 رو (32 بیت و 64 بیت) ارائه بده و راه حلی برای این موضوع ارائه بده.

یکی از این بحث ها این هست که ویندوز 7 رو نمی شه آپدیت کرد. من خودم از ویندوز 7 نسخه 2010 که سرویس پک 1 داره استفاده می کنم و آپدیت هاش رو بستم و اصلا نیازی به اپدیت ندارم و اصلا هیچ تداخلی در کارم که فراتر از کاربری ساده است نداشته.

در یک مبحثی هم می گفتن که حتی اگه ویندوز 7 نصب بشه نمی شه فریم ویر ssd های m.2 رو به روز کرد و جلوی اینکار گرفته می شه و شاید مشکلی از این چیزها داشته باشه.

اگه msi تو همه محصولات X470 خودش از ارزون تا گرون ترین این قابلیت اجرای ویندوز 7 رو قرار میداد واقعا کمک زیادی به کاربرها می کرد

MSI support
11-05-18, 15:08
سلام

یک بحث خیلی مهم اینه که بهترین سیستم عامل مایکروسافت ویندوز 7 هستش و من با اینکه ویندوز 10 رو هم دارم ولی به هیچ عنوان به ویندوز 7 نمی رسه.

با این شرایط ایا شرکت msi میاد مادربردهای X470 با پشتیبانی کامل از ویندوز 7 رو (32 بیت و 64 بیت) ارائه بده و راه حلی برای این موضوع ارائه بده.

یکی از این بحث ها این هست که ویندوز 7 رو نمی شه آپدیت کرد. من خودم از ویندوز 7 نسخه 2010 که سرویس پک 1 داره استفاده می کنم و آپدیت هاش رو بستم و اصلا نیازی به اپدیت ندارم و اصلا هیچ تداخلی در کارم که فراتر از کاربری ساده است نداشته.

در یک مبحثی هم می گفتن که حتی اگه ویندوز 7 نصب بشه نمی شه فریم ویر ssd های m.2 رو به روز کرد و جلوی اینکار گرفته می شه و شاید مشکلی از این چیزها داشته باشه.

اگه msi تو همه محصولات X470 خودش از ارزون تا گرون ترین این قابلیت اجرای ویندوز 7 رو قرار میداد واقعا کمک زیادی به کاربرها می کرد

سلام دوست عزیز
این رو باید در نظر داشته باشید . نه مایکروسافت و نه خود شرکت سازنده قطعات به هیچ عنوان از ویندوزی که بازنشسته شده است هیچگونه پشتیبانی نمیکنند . ویندوز 10 هم نکات مثبت بسیار زیادی دارد . همچنین قابلیت پردازنده های جدید بر روی ویندوز 10 به طور کامل بهینه شده است .
پس توصیه ما به شما استفاده از ویندوز 10 است . تمام بسترهای نرم افزاری و سخت افزاری برای این ویندوز بهینه شده است .
با تشکر

ATER
19-07-18, 15:29
سلام
من یه کیبورد Vigor Gk70 خریدم ، برنامه Gaming Gear رو نصب کردم ، تا تغیر توی بعضی از دکمه ها اینجاد کنم و Micro بزارم
بگذریم از این که بین کل برنامه هایی که برای کیبورد ها تا به حال ساخته شده Gaming Gear فقیر ترین با کم ترین امکانات هست ، اصلا نمیشه کیلیدی رو تغیر داد ، مثلا شما نمیتونی جای دکمه A رو با Z عوض کنی ، فقط و فقط و فقط میشه براشون ماکرو یا همون کمبو تایین کرد و این ماکرو در صورتی کار میکنه که شما اول دکمه [M] که سمت راست دکمه FN هست رو اول نهگدارید بعد دکمه ای که براش ماکرو تایین کردید رو بزنید
یعنی من برای دکمه Capslock یه ماکرو بنویسم که بخوام توی بازی استفاده کنم اول باید دست راستم رو از روی موس بردارم و دکمه [M] رو نگهدارم بعد دکمه Capslock رو بزنم تا ماکرو عمل کنه :1. (27):
من نمیدونم اون مهندسی که توی شرکت MSI هست اصلا یک بار توی زندگیش توی یه باز ار ماکرو استفاده کرده ، اصلا یه بازی آنلاین انجام داده که درک کنه این خیلی غیر منطقی هست و شما ماکرویی که مینویسی رو در لحضه بهش نیاز داری.
یه کیبورد چینی Bloody داشتم قبل از این انصافا برنامش 10000 برابر این Gaming Gear کارامد تر بود.
به MSI ایمیل زدم این هم جوابی که به من داده

Content:
Sorry for any inconvenience caused,but this is a fixed combination of keys.
دوستان اگر میخواید کیبورد سری Vigor بخرید روی برنامش 1% هم حساب نکنید.

MSI support
19-07-18, 18:09
سلام
من یه کیبورد Vigor Gk70 خریدم ، برنامه Gaming Gear رو نصب کردم ، تا تغیر توی بعضی از دکمه ها اینجاد کنم و Micro بزارم
بگذریم از این که بین کل برنامه هایی که برای کیبورد ها تا به حال ساخته شده Gaming Gear فقیر ترین با کم ترین امکانات هست ، اصلا نمیشه کیلیدی رو تغیر داد ، مثلا شما نمیتونی جای دکمه A رو با Z عوض کنی ، فقط و فقط و فقط میشه براشون ماکرو یا همون کمبو تایین کرد و این ماکرو در صورتی کار میکنه که شما اول دکمه [M] که سمت راست دکمه FN هست رو اول نهگدارید بعد دکمه ای که براش ماکرو تایین کردید رو بزنید
یعنی من برای دکمه Capslock یه ماکرو بنویسم که بخوام توی بازی استفاده کنم اول باید دست راستم رو از روی موس بردارم و دکمه [M] رو نگهدارم بعد دکمه Capslock رو بزنم تا ماکرو عمل کنه :1. (27):
من نمیدونم اون مهندسی که توی شرکت MSI هست اصلا یک بار توی زندگیش توی یه باز ار ماکرو استفاده کرده ، اصلا یه بازی آنلاین انجام داده که درک کنه این خیلی غیر منطقی هست و شما ماکرویی که مینویسی رو در لحضه بهش نیاز داری.
یه کیبورد چینی Bloody داشتم قبل از این انصافا برنامش 10000 برابر این Gaming Gear کارامد تر بود.
به MSI ایمیل زدم این هم جوابی که به من داده

دوستان اگر میخواید کیبورد سری Vigor بخرید روی برنامش 1% هم حساب نکنید.

سلام دوست عزیز

در مورد موردی که شما گفتید جزو موارد شخصی سازی هست که لزوما مورد نیاز خیلی از کاربران نیست . ولی با این حال MSI هر روز در حال کاملتر کردن این نرم افزار است تا بتوانند خواسته تمام کاربران با هر نیاز و تقاضا را کاور کند . مورد شما هم از موارد شخصی سازی است که در نسخه جدید به نرم افزار این کیبورد اضافه خواهد شد .
این کیبورد در همین مدت اندک توانسته جایزه های بیشماری را از سایت های معتبر جهانی دریافت کند .

با تشکر

ATER
19-07-18, 21:33
سلام دوست عزیز

در مورد موردی که شما گفتید جزو موارد شخصی سازی هست که لزوما مورد نیاز خیلی از کاربران نیست . ولی با این حال MSI هر روز در حال کاملتر کردن این نرم افزار است تا بتوانند خواسته تمام کاربران با هر نیاز و تقاضا را کاور کند . مورد شما هم از موارد شخصی سازی است که در نسخه جدید به نرم افزار این کیبورد اضافه خواهد شد .
این کیبورد در همین مدت اندک توانسته جایزه های بیشماری را از سایت های معتبر جهانی دریافت کند .

با تشکر

شاید نیاز همه کاربر ها نباشه ، ولی قطعا نیاز گیمر ها هست و این کیبورد هم یه کیبورد مخصوص گیم هست.
من مشکلم با این کیبورد فقط برنامه شخصی سازیش هست
وگرنه خود کیبورد مشکلی نداره و خوبه
مجبور شدم روی دکمه M چسب بزنم که همیشه پایین باشه تا ماکرو ها کار کنن:lol:

omid2ss
20-07-18, 01:09
پس این MSI که خیلی پر زرق برقه و اون اژدهاشو به رخ همه میکشه که/...

پس تو این کیبوردهای سری vigor افتضاح زده

infernali
20-07-18, 05:58
سلام
در بازار رضا ، داشتم با یکی از فروشنده ها صحبت می کردم و می گفت که مادربورد و گرافیک ، MSI انتخاب نکن.
گفتم چرا؟
گفت نگاه کن توی بازار ایسوس و گیگابایت خیلی نایاب شدند ولی MSI همه جا هست. چون همه رفتن سراغ جنس خوب همچنین بیشتر MSI واسه تعمیر می فرستند.
من می خواستم بدونم آیا سایتی هست که در مورد میزان خرابی های یک برند اطلاعاتی داده باشه؟
آیا جایی مقایسه بین یک نوع کارت گرافیک ولی از شرکت های مختلف هست؟
آیا جایی هست که 2 مادربورد رو با هم مقایسه کنند و بگویند کدوم بهتره؟

ATER
20-07-18, 06:27
پس این MSI که خیلی پر زرق برقه و اون اژدهاشو به رخ همه میکشه که/...

پس تو این کیبوردهای سری vigor افتضاح زده
میگم خود کیبورد خوبه و ازش راضیم
بزرگترین مشکلش نرم افزار شخصی سازی هست.

MSI support
20-07-18, 10:36
سلام پازوکی عزیز
خدمت شما همانطور که عرض کردم در حال گرفتن اپدیت هست تا نیازهای تمام کاربران را کاور کند .

این کیبورد GK70 را در اختیار یکی از گیمرهای خوب ایران قرار میدهم تا نظرات خودش را برای من ارسال کند .گزارشات هم به تایوان ارسال خواهد شد برای بهینه سازی نرم افزار این کیبورد
با تشکر

MSI support
20-07-18, 10:46
سلام
در بازار رضا ، داشتم با یکی از فروشنده ها صحبت می کردم و می گفت که مادربورد و گرافیک ، MSI انتخاب نکن.
گفتم چرا؟
گفت نگاه کن توی بازار ایسوس و گیگابایت خیلی نایاب شدند ولی MSI همه جا هست. چون همه رفتن سراغ جنس خوب همچنین بیشتر MSI واسه تعمیر می فرستند.
من می خواستم بدونم آیا سایتی هست که در مورد میزان خرابی های یک برند اطلاعاتی داده باشه؟
آیا جایی مقایسه بین یک نوع کارت گرافیک ولی از شرکت های مختلف هست؟
آیا جایی هست که 2 مادربورد رو با هم مقایسه کنند و بگویند کدوم بهتره؟

سلام دوست عزیز
همین چند روز پیش در مسابقه ایی که در بین برندها بود MSI قهرمان این رقابت ها شد . اگر به گفته این فروشنده بود . MSI باید تو قسمت گروهی حذف میشد .
توضیحات لینک زیر را مطالعه کنید
لیون کامپیوتر Msi برنده مسابقات جام جهانی برندها شد!!! چرا؟؟؟ - اخبار (Only the registered members can see the link)
برای مقایسه مادربردها می توانید به سایت های تخصصی بررسی قطعات مراجعه کنید . اوارد ها و جوایزی که MSI از این سایت ها دریافت کرده است بیشتر نباشه کمتر از سایر برندها نیست .
سایت فرانسوی هم LDLC این آمارها رو منتشر میکند . که من نمونه ایی از این آمار را برای شما ارسال میکنم .

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

ATER
21-07-18, 16:10
بنده انتقادم رو کردم ، بی انصافی هست که فقط از یه مشکل کوچیک گفته بشه و از خوبی هاش گفته نشه
تجربه کلی خرید من از کیبورد msi vigor gk70
نکات مثبت
بسته بندی که خیلی خوب بود
داشتن کلید های اضافی که شامل WASD یا رویه فلزی برای بازی های شوتر عالی + کلید های با رویه لاستیکی که شامل QWERASDF , Shift , Space , Alt , Ctrl میشه.
کابل بافته شده که قابلیت جدا سازی داره که اگر کابل قطعی پیدا کرد فقط با تعویض کابل مشکل حل بشه.
کلید های Cherry Red که نیازی به تعریف نداره همه میشناسن
بین TKL موجود در ایران بیشترین امکانات و بهترین قیمت رو داره ( البته لاجیتک G410 با قیمت کم تر هست ولی کلید هاش مشابه کلید های Brown هست که قبلا تست کردم و اصلا برای بازی جالب نیست :| )
کیفیت ساخت خود کیبورد عالیه ، هم جنس بدنه هم دکمه ها
گارانتی 25 ماهه در صورتی که بقیه کیبورد ها گارانتی هاشون 1 ساله هست
دونه دونه کلید ها LED RGB دارن و هر کدوم به صورت مجزا قابل برنامه ریزی هستن
نکات منفی
نرم افزار شخصی سازی کیبورد جوری تعریف شده که برای استفاده از ماکرو ها نیاز هست اول دکمه [M] که کنار دکمه FN زده بشه.
در حال حاضر که مشکل من با چسب زدن روی دکمه [M] و ماکرو ها بدون مشکل دارن کار میکنن ، همیجا هم که پشتیبانی MSI خبر از این داد که قرار نرم افزارش به روز بشه و این مشکلات توی نسخه جدید برطرف بشه.

من کیبورد های Bloody B700 , Logitech G410 , Rapoo V500 , Cougar 700k , Asus Strix Tactic Pro رو تست کردم در کل بهترین کیبورد که داشتم بین همه این ها همین Msi Vigor Gk70 بوده.
شما شما بگردی یک مشکل توی این کیبورد پیدا نمیکنید (بجز مشکل نرم افزار که قرار هست برطرف بشه)

نمره 9 از 10 رو به این کیبورد میدم در صورتی که مشکل نرم افزایش حل بشه 10 از 10

ashkanshams
11-11-18, 23:40
سلام خسته نباشید چرا برای کالا های حدید برنامه ای مثل آنباکسینگ و بررسی حضوری ندارین؟ ایسوس اینکارو میکنه شما چرا نمیکنید؟

MSI support
12-11-18, 08:06
سلام خسته نباشید چرا برای کالا های حدید برنامه ای مثل آنباکسینگ و بررسی حضوری ندارین؟ ایسوس اینکارو میکنه شما چرا نمیکنید؟

سلام
اگر مطالب ما را در سایت های مختلف پیگیر شوید . کلی محتوی برای شما علاقمندان برند محبوب MSI تهیه شده است . هر برندی برنامه و زمان بندی های خودش را دارد . تا همین چند هفته پیش رودشو ما در بازار ایران برقرار بود .

ebi1950x
12-11-18, 11:29

ایسوس که کل محصولاتش آنباکسه یعنی پلمب نداره خود مغازه ها جلوی خودت آنباکسینگ میکنن.
از MSI support (Only the registered members can see the link) هم میخوام دقت بیشتری رو پلمب محصولاتش توسط شرکت های دیگه داشته باشه چون واسه مشتری خیلی مهمه محصول پلمب باشه ولی شرکت گرین پلمبش کاغذی و نازکه و تو حمل پاره میشه
الان کارتای ایسوس معلوم نیست دست چند نفر کارکرده چون پلمب نداره

MSI support
12-11-18, 12:38
ایسوس که کل محصولاتش آنباکسه یعنی پلمب نداره خود مغازه ها جلوی خودت آنباکسینگ میکنن.
از MSI support (Only the registered members can see the link) هم میخوام دقت بیشتری رو پلمب محصولاتش توسط شرکت های دیگه داشته باشه چون واسه مشتری خیلی مهمه محصول پلمب باشه ولی شرکت گرین پلمبش کاغذی و نازکه و تو حمل پاره میشه
الان کارتای ایسوس معلوم نیست دست چند نفر کارکرده چون پلمب نداره

سلام دوست عزیز
در مورد شرکت های دیگر نظری نداریم . اما پلمپ های گارانتی ایران ما شرکت گرین از کیفیت خوبی برخوردار است . البته همیشه در تلاش هستیم ما و هم گارانتی محبوب گرین کیفیت بهتری را ارائه بدهیم .
با تشکر

ebi1950x
12-11-18, 13:24
سلام دوست عزیز
در مورد شرکت های دیگر نظری نداریم . اما پلمپ های گارانتی ایران ما شرکت گرین از کیفیت خوبی برخوردار است . البته همیشه در تلاش هستیم ما و هم گارانتی محبوب گرین کیفیت بهتری را ارائه بدهیم .
با تشکر

کاملا درسته من به شخصه عاشق محصولات و شرکت گرین هستم ولی یه مقدار کاغذ پلمبش نازکه که بعضا تو حمل آسیب میبینه که البته موضوع مهمی نیست ولی بهتر از این در شان msi و گرین هستش.

MSI support
13-11-18, 14:29
کاملا درسته من به شخصه عاشق محصولات و شرکت گرین هستم ولی یه مقدار کاغذ پلمبش نازکه که بعضا تو حمل آسیب میبینه که البته موضوع مهمی نیست ولی بهتر از این در شان msi و گرین هستش.

هدف MSI کسب رضایت کاربران محترم است .
موفق باشید

ashkanshams
14-11-18, 02:12
سلام
اگر مطالب ما را در سایت های مختلف پیگیر شوید . کلی محتوی برای شما علاقمندان برند محبوب MSI تهیه شده است . هر برندی برنامه و زمان بندی های خودش را دارد . تا همین چند هفته پیش رودشو ما در بازار ایران برقرار بود .
منظورم برای کالاهای جدید بود نکنه msi داره جمع میکنه بره
آخه محصولات جدیدتونم نیست یعنی توو بازار نه RTX دیدم از شما نه Z390 ولی ایسوس آورده

MSI support
14-11-18, 08:41
منظورم برای کالاهای جدید بود نکنه msi داره جمع میکنه بره
آخه محصولات جدیدتونم نیست یعنی توو بازار نه RTX دیدم از شما نه Z390 ولی ایسوس آورده

خیر چنین چیزی نیست با قدرت در بازار ایران حضور خواهیم داشت . قطعات جدید هم به زودی موجود خواهند شد . تلاش هستیم قطعات جدید را با بهترین شرایط در ایران عرضه کنیم .

haji1368
11-09-20, 09:12
کارت گرافیک های شرکت msi سری 1000 یا 2000 در بازار داره کم میشه چرا نمایندگی موجود یا وارد نمی کند!!!!!!؟"؟؟؟؟؟

MSI support
11-09-20, 09:54
کارت گرافیک های شرکت msi سری 1000 یا 2000 در بازار داره کم میشه چرا نمایندگی موجود یا وارد نمی کند!!!!!!؟"؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز

موجودی قطعات در مرحله تامین هست و در آینده نزدیک مجدد موجود میشود .
با تشکر

haji1368
20-12-20, 02:05
اول کارت گرافیک های سری 1000 و 2000 را در ایران موجود کنید سری 3000 بماند

MSI support
20-12-20, 10:37
اول کارت گرافیک های سری 1000 و 2000 را در ایران موجود کنید سری 3000 بماند

سلام
سری 10 و 20 قبلا موجود شده است خوشبختانه تقاضا بالاست و زود موجودی محصول به اتمام میرسه الان وارد کننده در حال سفارش است . به زودی هم سری 30 موجود میشود .

DM.JAGUAR
20-12-20, 19:21
سلام. ممنون از پیگیری های خوبتون. فقط یک مسئله ای وجود داره و اونم اینکه چرا محصولات high end ام اس ای بسیار دیر و کم موجود میشه و در بعضی مواقع هم اصلا وارد نمیشه و اینکه چرا قیمت محصولات وارد شده خیلی بالاست و اصلا با قیمت دلار همخونی نداره مثلا کارت ۱۰۰۰ دلاری که با دلار ۳۰ هزار تومن ۳۰ میلیون میشه به قیمت ۳۵ تا ۳۷ میلیون فروخته میشه؟؟ در صورتی که شما که وارد کننده هستید کارت رو از ۱۰۰۰ دلار کمتر خریداری میکنید چون شما به تعداد زیاد وارد میکنید و من قیمت ۱ دونه کارت رو مثال زدم که حتما از این هم کمتر هست.

MSI support
20-12-20, 19:34
سلام. ممنون از پیگیری های خوبتون. فقط یک مسئله ای وجود داره و اونم اینکه چرا محصولات high end ام اس ای بسیار دیر و کم موجود میشه و در بعضی مواقع هم اصلا وارد نمیشه و اینکه چرا قیمت محصولات وارد شده خیلی بالاست و اصلا با قیمت دلار همخونی نداره مثلا کارت ۱۰۰۰ دلاری که با دلار ۳۰ هزار تومن ۳۰ میلیون میشه به قیمت ۳۵ تا ۳۷ میلیون فروخته میشه؟؟ در صورتی که شما که وارد کننده هستید کارت رو از ۱۰۰۰ دلار کمتر خریداری میکنید چون شما به تعداد زیاد وارد میکنید و من قیمت ۱ دونه کارت رو مثال زدم که حتما از این هم کمتر هست.

سلام

مسئله قیمت ها مختص محصولات ما نیست .شاید شرکت های رقیب ما قیمت عرضشون خیلی بالاتر از قیمت محصولات ما باشد . در مورد ریز هزینه ها هم شرکت وارد کننده محصول میتواند راهنمایی بهتری به شما بدهد . قسمت پشتیبانی رسمی MSI فقط برای سوالات فنی میباشد و این سوالات نحوه قیمت گذاری را باید از شرکت های وارد کننده قطعات سوال کنید .

مسئله بعدی سوالی من از شما میپرسم چرا محصولات تولید داخل که عموما مثل شرکت های وارد کننده با دلار آزاد کار نمیکنند قیمت محصولاتشون را چندین برابر کردند؟ (همین شرکت های خودرو سازی )

DM.JAGUAR
22-12-20, 23:38
سلام

مسئله قیمت ها مختص محصولات ما نیست .شاید شرکت های رقیب ما قیمت عرضشون خیلی بالاتر از قیمت محصولات ما باشد . در مورد ریز هزینه ها هم شرکت وارد کننده محصول میتواند راهنمایی بهتری به شما بدهد . قسمت پشتیبانی رسمی MSI فقط برای سوالات فنی میباشد و این سوالات نحوه قیمت گذاری را باید از شرکت های وارد کننده قطعات سوال کنید .

مسئله بعدی سوالی من از شما میپرسم چرا محصولات تولید داخل که عموما مثل شرکت های وارد کننده با دلار آزاد کار نمیکنند قیمت محصولاتشون را چندین برابر کردند؟ (همین شرکت های خودرو سازی )
سلام. درمورد بخش اول حرف ها، من حق رو به شما میدم. ولی در مورد بخش دوم اینکه دلیل نمیشه که بگید چون بازار ایران اوضاع داخلیش خرابه پس ما بیایم قیمت محصولات رو بالاتر از قیمت جهانی عرضه بکنیم و بگیم که چرا محصولات داخلی شما قیمتش بالاتر هست. درضمن مگه نه اینکه ام اس ای باید مثل شرکت های دیگه نظارت مستقیم روی نمایندگی های خودشون و شرکت های وارد کننده داشه باشه.؟؟ اگه این مشکل فقط مخصوص بازار ایران هست که ام اس ای نمیتونه کنترلی روی محصولات داشته باشه پس چجوریه که گرین داره به اسم نمایندگی شما فعالیت میکنه؟؟ پس قطعا میشه نظارت داشت. مبحث دیگه ای که شما جوابش رو ندادید این بود که چرا محصولات رده بالاتون دیر وارد بازار میشه و یا اینکه اصلا وارد نمیشه؟

MSI support
23-12-20, 09:11
سلام. درمورد بخش اول حرف ها، من حق رو به شما میدم. ولی در مورد بخش دوم اینکه دلیل نمیشه که بگید چون بازار ایران اوضاع داخلیش خرابه پس ما بیایم قیمت محصولات رو بالاتر از قیمت جهانی عرضه بکنیم و بگیم که چرا محصولات داخلی شما قیمتش بالاتر هست. درضمن مگه نه اینکه ام اس ای باید مثل شرکت های دیگه نظارت مستقیم روی نمایندگی های خودشون و شرکت های وارد کننده داشه باشه.؟؟ اگه این مشکل فقط مخصوص بازار ایران هست که ام اس ای نمیتونه کنترلی روی محصولات داشته باشه پس چجوریه که گرین داره به اسم نمایندگی شما فعالیت میکنه؟؟ پس قطعا میشه نظارت داشت. مبحث دیگه ای که شما جوابش رو ندادید این بود که چرا محصولات رده بالاتون دیر وارد بازار میشه و یا اینکه اصلا وارد نمیشه؟

سلام مجدد دوست عزیز
عرض کردم این قیمت ها به خاطر قیمت دلار + تحریم ها + مشکلات واردات و... هست .فقط هم ام اس آی مورد قیمت رو ندارد . به سوال من هم جواب ندادید . کالای ایرانی که نیازی به دلار نباید داشته باشه چرا ده برابر شده ؟
الان قیمت های ASUS و گیگابایت خوب هست ؟ اصلا اون ها همین حد پاسخگویی را دارند ؟ در کلا عرض کردم سوال شما مرتبط با وارد کننده است نه شرکت اصلی .وارد کننده های در ایران بر اساس هزینه هایی که صرف میکنند برای واردات محصول قیمت رو تعیین میکنند .با توجه به تحریم ها و مشکلات حواله فرمول قیمت دلاری مساوی با قیمت ریالی درست در نمیاد .خیلی موارد پیچیده ای هست برای انتقال پول به حساب سازنده از ایران .همچنین یک پارت محصول ممکنه چندین ماه در گمرک منتظر ترخیص باشه .خیلی موارد هست که کاربران از آن اطلاع ندارند .در آخر اینجا گروه پشتیبانی فنی هست MSI هست .
با تشکر

DM.JAGUAR
12-02-21, 13:31
سلام. ببخشید یک سوال داشتم چرا هیچ مدلی از کارت گرافیک های msi توی بازار وجود نداره؟ از شرکت های رقیب حداقل ۲ نوع کارت گرافیک وجود دارد.

MSI support
12-02-21, 16:28
سلام. ببخشید یک سوال داشتم چرا هیچ مدلی از کارت گرافیک های msi توی بازار وجود نداره؟ از شرکت های رقیب حداقل ۲ نوع کارت گرافیک وجود دارد.

سلام

تامین کالا توسط وارد کننده در ایران انجام میشود . وارد کننده به زودی اقدام خرید میکند و محصولات مجدد در بازار موجود میشود .

DM.JAGUAR
12-02-21, 23:48
سلام. ممنون از توضیحتون. فقط اینکه کدام سری از کارت ها قرار هست که وارد بشوند؟

Speed Racer
07-08-21, 01:04
سلام دوست گرامی

می شه دو سه تا شرکت خوب برای خرید و بستن سیستم معرفی کنی چون قبلا گفته بودی معرفی می کنی. می خوام این شرکتی که معرفی می کنی کیس رو بسیار زیبا ایمبل کنه که انقدر سیم توش نباشه و طبق کیس های مدرن دنیا باشه و خدمات پس از فروش هم داشته باشه. لیون کامپیوتر نباشه.

یه قسمت توی سایت هست که کیس های سیک و مدرن دنیا که بسیار خوب اسمبل شدن رو میذارن بچه های انجمن می خوام اونجوری اسمبل کنن. آشنا خودم دارن ولی تمیز کار نمی کنن و همینجوری قطعات رو سوار می کنن و اینکاره نیستن مخصوصا برای خرید سیستم گرون قیمت. لطفا نشانی این دو سه تا شرکت رو خصوصی برام ارسال کن.

اگه دو سه تا مرکز فروش لپ تاپ و تبلت هم میشناسی معرفی کن خیلی ممنون میشم.

یه سوال هم داشتم درباره مادربردهای MSi . تو مادربردهای MSi برای آخرین نسل اینتل مادربدی هست به صرفه و اقتصادی باشه ولی دو تا درگاه m.2 داشته باشه و برای هر دو درگاه هیت سینک داشته باشه تا دمای اس اس دی رو بتونه پایین بیاره. PCIe 4 هم حتما داشته باشه. برای درگاه PCIe 4 هم معمولا هیت سینک میذارن با امکانش نیست؟ مثلا اگه کسی بخواد از این اس اس دی های با سرعت 5000 یا 7000 بخره

MSI support
07-08-21, 08:09
سلام دوست گرامی

می شه دو سه تا شرکت خوب برای خرید و بستن سیستم معرفی کنی چون قبلا گفته بودی معرفی می کنی. می خوام این شرکتی که معرفی می کنی کیس رو بسیار زیبا ایمبل کنه که انقدر سیم توش نباشه و طبق کیس های مدرن دنیا باشه و خدمات پس از فروش هم داشته باشه. لیون کامپیوتر نباشه.

یه قسمت توی سایت هست که کیس های سیک و مدرن دنیا که بسیار خوب اسمبل شدن رو میذارن بچه های انجمن می خوام اونجوری اسمبل کنن. آشنا خودم دارن ولی تمیز کار نمی کنن و همینجوری قطعات رو سوار می کنن و اینکاره نیستن مخصوصا برای خرید سیستم گرون قیمت. لطفا نشانی این دو سه تا شرکت رو خصوصی برام ارسال کن.

اگه دو سه تا مرکز فروش لپ تاپ و تبلت هم میشناسی معرفی کن خیلی ممنون میشم.

یه سوال هم داشتم درباره مادربردهای MSi . تو مادربردهای MSi برای آخرین نسل اینتل مادربدی هست به صرفه و اقتصادی باشه ولی دو تا درگاه m.2 داشته باشه و برای هر دو درگاه هیت سینک داشته باشه تا دمای اس اس دی رو بتونه پایین بیاره. PCIe 4 هم حتما داشته باشه. برای درگاه PCIe 4 هم معمولا هیت سینک میذارن با امکانش نیست؟ مثلا اگه کسی بخواد از این اس اس دی های با سرعت 5000 یا 7000 بخره

سلام دوست عزیز :

الان نمایندگان زیادی هستند که کار اسمبل سیستم را به صورت تمیز و اصولی انجام میدهند مثل اگزو گیم یا فروشگاه ACC
آدرسشون هم گوگل کنید به راحتی قابل دسترس هستند .

در مورد لپتاپ هم همین دو فروشگاه موجود دارند .

مادربردهای خوبی که تمام مشخصات مورد نیاز شما را داشته باشد مثل MSI MAG B560 TOMAHAWK WIFI

A.Basir
17-08-21, 00:51
سلام
خبری از واردات کیبوردهای MSI دارین؟
چند روزه دارم دنبال GK50 Elite یا هم GK80 Red می‌گردم اما نیست که نیست
کیبورد و موس MSI به غیر دو سه مدل انگار اصلاً نیست، دلیل خاصی داره اینقدر کمه؟

MSI support
17-08-21, 08:47
سلام
خبری از واردات کیبوردهای MSI دارین؟
چند روزه دارم دنبال GK50 Elite یا هم GK80 Red می‌گردم اما نیست که نیست
کیبورد و موس MSI به غیر دو سه مدل انگار اصلاً نیست، دلیل خاصی داره اینقدر کمه؟

سلام دوست عزیز

به زودی دوباره موجود خواهد شد .یکسری محصولات که نمونه داخلی دارند واردات و ترخیص کالا کمی پر دردسرتر است ولی در آینده نزدیک موجود میشوند .

Speed Racer
23-09-21, 14:21
سلام

لطفا در معرفی مادربردها، کارت های گرافیک و ... تصاویری که به صورت برش خورده گذاشته می شه لینک اصلی این تصاویر هم گذاشته بشه تا کاربران بدونن این بنچمارک هایی که محصولات ام اس آی رتبه خوبی در اون کسب کرده در چه سایت هایی بررسی شدن. اینکه فقط یک قطعه برش خورده اینجا آپلود بشه چیز قشنگی نیست. هر چند تا عکسی که از یک سایت خارجی بررسی شده باید لینک این بررسی هم زیر اون 4 تا عکس گذاشته بشه و اگه از تصاویر چند سایت ببرسی استفاده شده باید لینک مربوط به همان سایت در زیر عکس ها گذاشته بشه تا کاربر بتونه بره بررسی محصول ارائه شده رو در اون سایت ببینه

MSI support
23-09-21, 16:50
سلام

لطفا در معرفی مادربردها، کارت های گرافیک و ... تصاویری که به صورت برش خورده گذاشته می شه لینک اصلی این تصاویر هم گذاشته بشه تا کاربران بدونن این بنچمارک هایی که محصولات ام اس آی رتبه خوبی در اون کسب کرده در چه سایت هایی بررسی شدن. اینکه فقط یک قطعه برش خورده اینجا آپلود بشه چیز قشنگی نیست. هر چند تا عکسی که از یک سایت خارجی بررسی شده باید لینک این بررسی هم زیر اون 4 تا عکس گذاشته بشه و اگه از تصاویر چند سایت ببرسی استفاده شده باید لینک مربوط به همان سایت در زیر عکس ها گذاشته بشه تا کاربر بتونه بره بررسی محصول ارائه شده رو در اون سایت ببینه

سلام دوست عزیز

اسم سایت درج میشود و همگی از سایت های معتبر میباشند . فقط کافیست وارد سایت مورد نظر شوید و کل مطلب را مشاهده نمایید . این شکل پرزنت کردن بررسی یک روش استاندارد هست که ما استفاده میکنیم .

با تشکر

Speed Racer
23-09-21, 17:10
سلام دوست عزیز

اسم سایت درج میشود و همگی از سایت های معتبر میباشند . فقط کافیست وارد سایت مورد نظر شوید و کل مطلب را مشاهده نمایید . این شکل پرزنت کردن بررسی یک روش استاندارد هست که ما استفاده میکنیم .

با تشکر

این روش استاندارد نیست چون سایت هایی که خودشون متخصص دارن و Review ایجاد می کنن که از جداول و تصاویر خودشون استفاده می کنن اما سایت هایی که از Review های سایت های معتبر جهانی استفاده می کنن در پایان سایت منبع و همچنین تیتر اصلی Review رو ارائه می کنن. فقط من در سایت های خبری دیدم سایت منبع خبر در پایان بنویسن و لینک نمیدن. اما سایت مطرحی مثل خبرگزاری فارس که رتبه یک ایران رو داره لینک دقیق خبر هم قرار میده برای صحت گزارشی که ترجمه کرده که این خیلی مهمه. گذاشتن چند تا لینک و چند تا تیتر انقدرا هم سخت نیست و این روش استانداردتره به نظرم. البته من فقط پیشنهاد دادم و این دست خودتونه.

الان در سایت اصلی شهر سخت افزار که Review قطعات مختلف رو قرار میدن اصلا لینک Review ها رو ارائه نمیدن و از چند سایت مطرح ممکنه Review ترجمه کرده باشن ولی میگن اینا کار خودمونه و این روش استاندارد نیست و کاربر باید بدونه لینک دقیق منابع چی هستن.

MSI support
23-09-21, 18:44
این روش استاندارد نیست چون سایت هایی که خودشون متخصص دارن و Review ایجاد می کنن که از جداول و تصاویر خودشون استفاده می کنن اما سایت هایی که از Review های سایت های معتبر جهانی استفاده می کنن در پایان سایت منبع و همچنین تیتر اصلی Review رو ارائه می کنن. فقط من در سایت های خبری دیدم سایت منبع خبر در پایان بنویسن و لینک نمیدن. اما سایت مطرحی مثل خبرگزاری فارس که رتبه یک ایران رو داره لینک دقیق خبر هم قرار میده برای صحت گزارشی که ترجمه کرده که این خیلی مهمه. گذاشتن چند تا لینک و چند تا تیتر انقدرا هم سخت نیست و این روش استانداردتره به نظرم. البته من فقط پیشنهاد دادم و این دست خودتونه.

الان در سایت اصلی شهر سخت افزار که Review قطعات مختلف رو قرار میدن اصلا لینک Review ها رو ارائه نمیدن و از چند سایت مطرح ممکنه Review ترجمه کرده باشن ولی میگن اینا کار خودمونه و این روش استاندارد نیست و کاربر باید بدونه لینک دقیق منابع چی هستن.

اسم سایت بررسی کننده یا همون منبع قید میشه که برای مطالعه کامل بررسی میتوانید به سایت مورد نظر مراجعه کنید .

keyone72
25-10-21, 18:28
به لطف انحصار گارانتی ماریکس عملا خرید مادربردی غیر از ایسوس و برعکسش خرید cpu تنها غیر ممکن شده

MSI support
26-10-21, 17:17
به لطف انحصار گارانتی ماریکس عملا خرید مادربردی غیر از ایسوس و برعکسش خرید cpu تنها غیر ممکن شده

سلام
با تدابیری که انجام شده به مقدار مناسب پردازنده همراه مادربردهای MSI توسط وارد کننده موجود خواهد شد . همین حالا هم نماینده ما فروشگاه ACC پردازنده AMD برای مادربردهای MSI موجود دارد .

A.Basir
26-10-21, 17:39
سلام
با تدابیری که انجام شده به مقدار مناسب پردازنده همراه مادربردهای MSI توسط وارد کننده موجود خواهد شد . همین حالا هم نماینده ما فروشگاه ACC پردازنده AMD برای مادربردهای MSI موجود دارد .

منظورتون aryan-acc.ir ؟
اگه این نیست ممنون میشم آدرس سایتش رو بنویسین

MSI support
26-10-21, 17:49
منظورتون aryan-acc.ir ؟
اگه این نیست ممنون میشم آدرس سایتش رو بنویسین

سلام

بله همین است ولی برای اطلاع از موجودی از طریق شماره در سایت تلفنی تماس بگیرید . همچنین از طریق اگزو گیم هم میتوانید خرید نمایید .

XFXForce
31-12-21, 22:24
قیمت مدل GOD LIKE اشتباه اعلام شده، بیش از 1000 هزار دلار
قیمتش بیش از 2000 دلار هست ، یعنی 2099
(جدا از اینکه تاچ بودن مانیتور تعبیه شده از نوع قدیمی هست با تاخیر زیاد و نیاز به فشار زیاد هم داره) که برای مادربردی با این قیمت فضایی ناجور هست

از نظر ظاهری قطعا از من بنده زیبا ترین مادربرد تا به الان هست.
متاسفانه وقتی هم مانیتور جدا بشه که مثلا روی میز قرار بگیره جاش بسیار خالی و زشت دیده میشه و ام اس آی باید براش کاوری تعبیه میکرد با این قیمت
چون اگر قرار باشه توی کیس همیشه باشه قابلیت تاچش دیگه به درد نخواهد خورد (هرچند که در هر حال خیلی کاربردی نیست و بیشتر به خاطر لوکس بودن اضافه شده)

MSI support
01-01-22, 12:51
قیمت مدل GOD LIKE اشتباه اعلام شده، بیش از 1000 هزار دلار
قیمتش بیش از 2000 دلار هست ، یعنی 2099
(جدا از اینکه تاچ بودن مانیتور تعبیه شده از نوع قدیمی هست با تاخیر زیاد و نیاز به فشار زیاد هم داره) که برای مادربردی با این قیمت فضایی ناجور هست

از نظر ظاهری قطعا از من بنده زیبا ترین مادربرد تا به الان هست.
متاسفانه وقتی هم مانیتور جدا بشه که مثلا روی میز قرار بگیره جاش بسیار خالی و زشت دیده میشه و ام اس آی باید براش کاوری تعبیه میکرد با این قیمت
چون اگر قرار باشه توی کیس همیشه باشه قابلیت تاچش دیگه به درد نخواهد خورد (هرچند که در هر حال خیلی کاربردی نیست و بیشتر به خاطر لوکس بودن اضافه شده)

سلام

ممنون از نظر شما بابت تعریف از زیبایی این مادربرد
قیمت خود مادربرد بدون اقلام همراه درج شده است .
تاچ در تست ها به خوبی واکنش گرا بوده و کاملا دیجیتال است .ممکنه موردی که شما در ویدیو یوتیوب دید سمپل بررسی بوده و خیلی موارد دیگه میتواند باشد .تست هایی که ام اس آی و چند نفر دیگه داشتند مشکلی در تاخیر واکنش گرا بودن این محصول گزارش نشده است . مخصوصا با استانداردهای سخت گیرانه MSI که کالا تولید شده چندین مرحله کنترل کیفیت رو باید PASS کند .
کیس های مناسبی هستند که امکان نصب چنین مادربردی را دارند . محصولات خود MSI مثل SEKIRA 500X یا محصولات لیان لی یا INWIN یا سایر کیس های حرفه ای که با مدیریت کابل ها میشه از تاچ به خوبی استفاده کرد .
با تشکر