PDA

مشاهده نسخه کامل : کار نکردن فن وسط کارت گرافیک

Meysam_M69
09-04-17, 16:13
سلام من کارت asus rx480 به تازگی خریدم ولی فن وسط کار نمیکنه عکس از کارت و دمای کارت در حین اجرای بازی watch dogs 2 1900119002

AMD>INTEL
09-04-17, 16:30
با furmark ببر زیر لود ببین فن وسط کار میکنه یا نه .اگر باز مشکل بود ببر گارانتی

Meysam_M69
09-04-17, 16:39
با furmark ببر زیر لود ببین فن وسط کار میکنه یا نه .اگر باز مشکل بود ببر گارانتی
اینکارو انجام دادم بازم کار نکرد ولی با انگشتم یه کوچولو فن هول دادم شروع به کار کرد فک کنم گیر داره خداروشکر درست شد دیگه میچرخه

sound.sense
09-04-17, 16:50
فکر کنم گاهی کارنکردن یا یواش کار کردن فن وسط طبیعیه سایلنت مود (0dB Fan) رو خاموش کنی و تو professional یه پروفایل جدید تشکیل بدی fan speed رو بالا تنظیم کنی کار میکنه

Meysam_M69
09-04-17, 17:04
فکر کنم گاهی کارنکردن یا یواش کار کردن فن وسط طبیعیه سایلنت مود (0dB Fan) رو خاموش کنی و تو professional یه پروفایل جدید تشکیل بدی fan speed رو بالا تنظیم کنی کار میکنه
درسته بازم همونطوری شد کار نمیکنه ولی با انگشتم یه هول کوچولو میدم شروع به کار میکنه باید ببرمش گارانتی

AMD>INTEL
09-04-17, 17:14
درسته بازم همونطوری شد کار نمیکنه ولی با انگشتم یه هول کوچولو میدم شروع به کار میکنه باید ببرمش گارانتی

بله اون حالتی که دوستمون میگه باید برای هر سه فن باشه . شما فقط یکی از فن ها گیر داره . ببرید گارانتی .

Meysam_M69
16-04-17, 22:06
بله اون حالتی که دوستمون میگه باید برای هر سه فن باشه . شما فقط یکی از فن ها گیر داره . ببرید گارانتی .

سلام کارت بردم گارانتی گفت اگه تعویض کنیم باید پنلش عوض بشه اونوقت تعویض پنل به لحیم کاری نیاز داره ؟

AMD>INTEL
16-04-17, 22:21
سلام کارت بردم گارانتی گفت اگه تعویض کنیم باید پنلش عوض بشه اونوقت تعویض پنل به لحیم کاری نیاز داره ؟

متوجه نشدم . از خودشون سوال میکردید .

Meysam_M69
16-04-17, 22:22
متوجه نشدم . از خودشون سوال میکردید .

پنلی که پیچ میشه به کیس خروجی های hdmi ازش اومده بیرون

AMD>INTEL
16-04-17, 22:25
پنلی که پیچ میشه به کیس خروجی های hdmi ازش اومده بیرون

برای چی عوض بشه . باید دید پنل به چه شکل هست . بعید میدونم نیاز به لحیم کاری باشه .

Meysam_M69
16-04-17, 22:28
برای چی عوض بشه . باید دید پنل به چه شکل هست . بعید میدونم نیاز به لحیم کاری باشه .

گفت پنلش باید باز بشه بسته بشه رو کارت نو که میخواد بهم بده و پنل کارت نو باز کنه ببنده رو کارت خودم بفرسته انبار فک کنم بخاطر رد پیچ که میوفته رو آهن پنل

AMD>INTEL
16-04-17, 23:24
گفت پنلش باید باز بشه بسته بشه رو کارت نو که میخواد بهم بده و پنل کارت نو باز کنه ببنده رو کارت خودم بفرسته انبار فک کنم بخاطر رد پیچ که میوفته رو آهن پنل

در اصل میخواد هیت سینک کارت نو را باز کند و ببنده روی کارت شما

RADEON9
17-04-17, 09:45
از ایسوس توقع نمیرفت انگار هرچی سافیر و ام اس آی و گیگا پیشرفت میکنن ایسوس داره پسرفت میکنه

Meysam_M69
17-04-17, 11:23
از ایسوس توقع نمیرفت انگار هرچی سافیر و ام اس آی و گیگا پیشرفت میکنن ایسوس داره پسرفت میکنه
یه بار گفتم ایسوس بخرم اینم اینطوری شد چون همیشه از محصولات گیگابایت میخریدم به نظر شخصیم محصولات گیگابایت قدرتمندتره و گارانتیشم بهتره و مکان گارانتیشم جای خوبییه میشه با ماشین خودت بری

Meysam_M69
24-04-17, 22:31
سلام کارت رفتم از گارانتی گرفتم گفت کارت تعویض کردیم الان مشکلی از بابت فن نیست ولی دمای کارتم قبلا که فن وسطش کار نمیکرد موقعه اجرای بازی واچ داگز 2 از 61 بالاتر نمیرفت ولی الان که هر 3 تا فن کار میکنه در حال اجرای همون بازی تا 87 درجه میره بالا مشکلی نداره؟
عکسی که تو صفحه اول پست اول گذاشتم واسه زمانیه که فن وسط کار نمیکرد و دما 61 هستش و اینم عکس الان که دما تا 87 بالا رفته19364

AMD>INTEL
24-04-17, 22:33
سلام کارت رفتم از گارانتی گرفتم گفت کارت تعویض کردیم الان مشکلی از بابت فن نیست ولی دمای کارتم قبلا که فن وسطش کار نمیکرد موقعه اجرای بازی واچ داگز 2 از 67 بالاتر نمیرفت ولی الان که هر 3 تا فن کار میکنه در حال اجرای همون بازی تا 87 درجه میره بالا مشکلی نداره؟19364

خمیر سیایکون نزده بعد از تعویض هیت سینک کارت

Meysam_M69
24-04-17, 22:34
خمیر سیایکون نزده بعد از تعویض هیت سینک کارت
الان باید چیکار کنم خودم باز کنم خمیر عوض کنم؟

AMD>INTEL
24-04-17, 22:35
الان باید چیکار کنم خودم باز کنم خمیر عوض کنم؟

باطل میشه گارانتی . بهتره ببری برات خمیر بزنند .

Meysam_M69
24-04-17, 22:37
باطل میشه گارانتی . بهتره ببری برات خمیر بزنند .
اخه کارت باز کردن هیچ بر چسبی رو کارت نچسبوندن فقط یه کارت گارانتی جدید با سریال جدید بهم دادن خمیر چی باید بخرم؟

AMD>INTEL
24-04-17, 22:43
اخه کارت باز کردن هیچ بر چسبی رو کارت نچسبوندن فقط یه کارت گارانتی جدید با سریال جدید بهم دادن خمیر چی باید بخرم؟

z5 دیپ کول

Meysam_M69
24-04-17, 22:49
z5 دیپ کول
دمای کارت حداکثر تا چقد مجازه بالا باشه ؟
تعویض خمیرش همانند تعویض خمیر cpu هستش که یه نقطه وسط خمیر میزنیم و هیت سینک میبندیم؟
خمیر نکتوا NH1 چطوره ؟

AMD>INTEL
24-04-17, 22:52
دمای کارت حداکثر تا چقد مجازه بالا باشه ؟
تعویض خمیرش همانند تعویض خمیر cpu هستش که یه نقطه وسط خمیر میزنیم و هیت سینک میبندیم؟
خمیر نکتوا NH1 چطوره ؟

بله دقیق وسط هسته چیپ میزنی و میبندی . z5 بهتر جواب گرفتم .

Meysam_M69
24-04-17, 23:02
بله دقیق وسط هسته چیپ میزنی و میبندی . z5 بهتر جواب گرفتم .
ببخشید اون سوالم بی جواب موند دمای کارت حداکثر چقد بالا باشه به کارت اسیب نمیرسه؟

AMD>INTEL
24-04-17, 23:14
ببخشید اون سوالم بی جواب موند دمای کارت حداکثر چقد بالا باشه به کارت اسیب نمیرسه؟

حداکثر زیر 80 درجه در زیر لود

Meysam_M69
30-04-17, 22:33
سلام دوست عزیز من رفتم خمیر سیلیکون دیپ کول z5 خریدم و کارت گرافیگم باز کردم هیت سینک و کارت با الکل تمیز کردم و از خمیر سیلیکون z5 استفاده کردم باید بگم خیلی عالیه قبلا که دما با چرخش فن ۵۰ درصد تا ۸۷ درجه میرفت بالا الان موقعه اجرای همون بازی واچ داگز ۲ با چرخش فن ۵۰ درصد دما از ۶۲ درجه بالاتر نمیره خمیر سیلیکون فوق العاده خوبیه مرسی از راهنماییت

AMD>INTEL
30-04-17, 22:44
سلام دوست عزیز من رفتم خمیر سیلیکون دیپ کول z5 خریدم و کارت گرافیگم باز کردم هیت سینک و کارت با الکل تمیز کردم و از خمیر سیلیکون z5 استفاده کردم باید بگم خیلی عالیه قبلا که دما با چرخش فن ۵۰ درصد تا ۸۷ درجه میرفت بالا الان موقعه اجرای همون بازی واچ داگز ۲ با چرخش فن ۵۰ درصد دما از ۶۲ درجه بالاتر نمیره خمیر سیلیکون فوق العاده خوبیه مرسی از راهنماییت
بله بارها تست کردم این خمیر سیلیکون رو
خواهش میکنم . خوشحالم مشکلت حل شد . تاپیک قفل میشه