PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید هدست برای موسیقی و کامپیوتر

elyartab
08-04-17, 19:20
سلام دوستان
وقت بخیر
من میخوام یه هدست بخرم ولی قبلش چند تا نکنه بود ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند و چند مدل خوب رو معرفی کنن

1. هدست بی سیم خوبه ولی من به خاطر ضرر امواج روی سر و گوش ها زیاد رغبتی ندارم بهش. به نظرتون این مطلب که امواج بیسیم این نوع هدست ها مضر هستن صحت داره؟ البته از یه بابت مسئله شارژ اینا هست که فکر نکنم حوصله من بکشه. ولی اگه واقعا چند سر و گردن از سیمی ها بهتر باشن حاضرم بخرم.

2. نمی خوام خود هدست و بالشتک های اون خیلی غول پیکر باشن که کله آدم توش گم بشه و از یه طرفی روی سر سنگینی کنه.

3. کیفیت صدا و بیس خوبی داشته باشه تو موزیک. من معمولا علاقمند موسیقی با ریتم تند هستم.

4. بالای 99 درصد توی خونه و پشت سیستم ازش استفاده خواهم کرد. برای فیلم ، موسیقی و...

5. یه میکروفون کوچیک هم داشته باشه برای ضبط صدا تو مواقع ضروری و اسکایپ و اینا

6. نمی دونم الان قیمت ها تو چه رنجی هست ولی بودجه نهایتا تا 200 یا 300 برام معقوله.

7. یه چیز مهم تر اینکه من از طریق آشنا ها امکان خرید از آمازون یا نمایندگی تو اروپا رو دارم. به نظرتون به صرفه هست که از اونجا خرید کنم؟

8. تو سرم خیلی خوب چفت بشه و بشینه و ظاهرش هم مدرن باشه.

ببخشید اگه موارد زیاد شد. ممنون میشم یکی دو تا مدل معرفی کنید.

DOOM999
08-04-17, 19:34
Creative Sound Blaster EVO USB Headset حرفه ای و نه چندان بزرگ
Logitech G633 Artemis Spectrum Gaming Headset انتخاب high end

AMD>INTEL
08-04-17, 19:55
SteelSeries Siberia 200 Black Gaming
با قیمتی در محدوده 265 به نظرم انتخاب خوبیه . ویژگی های مورد نظر شما را دارد

elyartab
08-04-17, 21:05
سلام
خیلی ممنونم از بابت پاسخگویی سریع
ولی من تو تاپیک های دیگه دیدم که AKG هم معرفی کرده بودید. به نظرتون تو این رنج قیمت حتی از آمازون هم نمیشه هدفون On ear مناسب از همین مارک یا سنهایزر و اینا خرید؟

DOOM999
08-04-17, 21:08
سلام
خیلی ممنونم از بابت پاسخگویی سریع
ولی من تو تاپیک های دیگه دیدم که AKG هم معرفی کرده بودید. به نظرتون تو این رنج قیمت حتی از آمازون هم نمیشه هدفون On ear مناسب از همین مارک یا سنهایزر و اینا خرید؟

AKG بسیار بسیار عالیه محدوده صداش عالیه امپدانس خوبی داره نشت صداش خیلی خیلی کمه و برای همین برای تنظیم میکس و مستر استفاده میشه من خودم akg k44 دارم و سه ساله دارم ازش استفاده میکنم و خیلی عالیه.
ولی فکر نکنم میکروفون دارش باشه

elyartab
08-04-17, 23:42
ممنونم
من بعد کلی گشت و گذار مدل AKG Y40 رو پسندیدم. تو آمازون با تحفیف زده 44 دلار و تو دیجی هم زده 420 تومن. تفاوت فاحش هست! من تو عکس ها دکمه تنظیم صدا روی سیم ندیدم. نداره؟
Only the registered members can see the link

نظرتون چیه؟

M.T.N.8
09-04-17, 00:45
SteelSeries Siberia 200 Black Gaming
با قیمتی در محدوده 265 به نظرم انتخاب خوبیه . ویژگی های مورد نظر شما را دارد

اگه انتخاب ارزون تری با این ویژگی ها سراغ دارین ممنون میشم معرفی کنید:give_rose:

swat_mehdi
09-04-17, 18:50
همین هدست siberia 200 بهترین انتخاب هست
فوق العاده خوشساخت و سبک
گوش رو اذیت نمیکنه و
کیفیت صداش هم عالیه

AMD>INTEL
09-04-17, 19:04
اگه انتخاب ارزون تری با این ویژگی ها سراغ دارین ممنون میشم معرفی کنید:give_rose:

انتخاب ارزونتر باید بری سراغ A4 tech