PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید یک مکنده یا جاروبرقی

iran2008
03-04-17, 17:56
سلام و عرض ادب؛
بنده مدتیه دنبال تحقیق برای خرید یک جاروبرقی یا مکنده خوب و با کیفیت برای تمیز کردن پودرهای کارتریج پرینترها هستم.
میخام چیزی باشه که دارای فیلتر خوبی مثل فیلتر هپا جهت گرفتن ذرات ریز معلق در هوا توسط پودرهای کارتریج ها باشه.
چیزی که خوب بتونه پودر های مونده در کارتریج رو بکشه به داخل و بریزه داخل کیسه پلاستیکی که جمع کردن و دورریختنش هم راحت باشه.
این چند روزه مدل های مختلفی اعم از صنعتی و اداری و خونگی رو دیدم.
تقریبا دو مدل که توی نت زیاد در مورد موضوع مکنده کارتریج بهش برخورد کردم اینها بودند:

مکنده تونر پارت
Only the registered members can see the link

و مکنده تونر قابل حمل
Only the registered members can see the link

دوستان اگه یه مکنده یا جاروبرقی خوبی میشناسند یا چیزی مثل مکنده تونر پارت رو کار کردند لطفا راهنمایی کنند.
چیزی شبیه به تونر پارت چون بزرگ و استوانه ای هست و کارش و حجم پس مانده ها بهتر هست . قیمت بالاتر نسبت به قابل حمل.
متشکر

iran2008
04-04-17, 15:17
کسی نبود مشاوره کنه دوستان.

AMD>INTEL
04-04-17, 17:24
جارو برقی های صنعتی انتخاب خوبی هستند . دنبال محصولات قابل حمل نباش چون هم قدرت کافی ندارند و هم کیفیتش طوری نیست که برای کار مداوم استفاده بشه

iran2008
04-04-17, 21:08
جارو برقی های صنعتی انتخاب خوبی هستند . دنبال محصولات قابل حمل نباش چون هم قدرت کافی ندارند و هم کیفیتش طوری نیست که برای کار مداوم استفاده بشه

بله خودم هم دنبال مدلهای صنعتی هستم.
ولی بیشتر اینجا که پرسیدم هدفم این بود که ببینم دوستان اگه یه مدلی رو کار کردند بفرمایند.
چون مدل هایی که برای مکیدن پودر باقیمانده در کارتریج ها هست باید هم فیلتر خوبی برای ذرات بسیار ریز داشته باشه و هم اینکه پخش نشه در هوا و مهمتر وجود داشتم یه محفظه جادار برای ریختن و نگه داشتن پس مانده های پودر کارتریج هست.
البته هزینه خرید مدل صنعتی نسبت به قابل حمل بیشتر هست که بتوجه به کارامدی بهتر طبیعی هست.