PDA

مشاهده نسخه کامل : getbot چیست؟

salpc
03-04-17, 17:09
درود
لطفا درباره این نرم افزار (getbot) توضیح بدین که چه کاری میتونه انجام بده.
ممنون.

AMD>INTEL
03-04-17, 17:46
یک برنامه اپتیمایزر برای دانلود هست و فایل هایی که ناقص گرفته شده و قطع شده از سرور و پیغام سرور تحت لود شدید باشه میتونه دانلود کنه . کمی هم نوشته که روی سرعت دانلود موثره

salpc
03-04-17, 22:36
یک برنامه اپتیمایزر برای دانلود هست و فایل هایی که ناقص گرفته شده و قطع شده از سرور و پیغام سرور تحت لود شدید باشه میتونه دانلود کنه . کمی هم نوشته که روی سرعت دانلود موثره

تقریبا 1 ماه هی هست که سرعت دانلود ساعات رایگان سرویس مخابرات که دارم آمده پایین در صورتی که قبلا با سرعت 500 دانلود میکرد حالا شده 120 راهی برای افزایش ش میخوام آین نرم افزار می تونه این کار رو انجام بده؟

AMD>INTEL
03-04-17, 22:48
تقریبا 1 ماه هی هست که سرعت دانلود ساعات رایگان سرویس مخابرات که دارم آمده پایین در صورتی که قبلا با سرعت 500 دانلود میکرد حالا شده 120 راهی برای افزایش ش میخوام آین نرم افزار می تونه این کار رو انجام بده؟

بعید میدونم . ولی میتونی تست کنی

mohsen1367
03-04-17, 22:57

بیشتر به درد دانلود از سیستم های تحت شبکه میخوره که نهایت سرعت شبکه رو به کار بگیره ، برای سیستم های معمولی و خانگی کاربرد خاصی نداره