PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید مادربرد

arsinn
22-03-17, 14:57
درود. یک مادربرد گیگابایت G31M-S2L و یکعدد پردازنده اینتل E2180 کار کرده برای دوستم هست میخوام بخرم حدودا قیمتش چند باشه خوبه؟ چه رمی مناسب این دوتا میشه؟ من سیستم خودم قدیمی هست اما با استفاده هایی که دارم کارم راه میندازه مشخصاتش هم این هست حال میخوام بدونم آیا اصلا ارزشی داره اون رو با مال خودم جایگزین کنم یا نه؟ مادر بردم گیگا بایت P21-ES3G و پردازنده هم پنتیوم E5200 هست

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

AMD>INTEL
22-03-17, 15:23
نه این دو هیچ فرقی ندارند . برد و پردازندتون تا حدی بهتر از بردی هست که دوستتون دارند .

DOOM999
22-03-17, 15:25
اگه میخواید ارتقا بدید پردازنده خود شما (E5200) بهتره از E2180 شما سیستم خودت رو نگه دار .ولی اگه سیستم جون دار بخوای باید بودجتون رو بگید یه برد و پردازنده و رم جدید پیشنهاد بدیم به شما اگر هم که گیمر هستید یه کارت گرافیک.واسه ارتقا رم هم برای سیستم فعلیتون فکر میکنم Kingston 2 GB DDR2 800Mhz هست توبازار 70 تومن

arsinn
22-03-17, 18:59
اگه میخواید ارتقا بدید پردازنده خود شما (E5200) بهتره از E2180 شما سیستم خودت رو نگه دار .ولی اگه سیستم جون دار بخوای باید بودجتون رو بگید یه برد و پردازنده و رم جدید پیشنهاد بدیم به شما اگر هم که گیمیر هستید یه کارت گرافیک.واسه ارتقا رم هم برای سیستم فعلیتون فکر میکنم Kingston 2 GB DDR2 800Mhz هست توبازار 70 تومن
گیمر هستم اما با کنسول بازی میکنم رم سیستم خودم همون دو گیگ هست فقط گفتم شاید این سیستم دوستم قویتر باشه با قیمت مناسبی ارتقا بدم که بقول شما جون دار تر بشه که ظاهرا اینطوری نیست و برتری بر مال خودم نداره. سپاس از شما

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk