PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با فن پاور

ensleader
09-03-17, 17:39
با سلام و خنسته نباشید
موقع گردگیری کیس متوجه شدم فن پاورم کندتر از حد معمول میچرخه ، فن رو حسابی روغن کاری کردم ولی سرعتش بیشتر نشد. حتیوقتی هشدار فن پاور رو توی بایوس فعال میکنم هشدار میده 🤔
برای اطمینان از سالم بودن فن اونو خارج کرده و به یه اداپتور جداگونه وصل کرده و دیدم که با سرعت خوبی میچرخه 😒
به نظر شما مشکل از کجاست و با توجه به اینکه گاها اورکلاک میکنم مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟؟
ضمنا پاورم هم یه گرینه 535 واته که یه فن فک کنم 12 سانتی زیرش داره

پیشاپیش ممنون

AMD>INTEL
09-03-17, 17:47
اخطار فن پاور در بایوس اولین باره که میشنوم .
فقط برای سیستم فن و cpu fan آلارام وجود داره . چون فن پاور ارتباطی با مادربرد نداره که بخواد آلارم بده .
اون فن هم به خاطر این هست داخل پاور فن کنترلر داره . به خاطر همین سرعت تنظیم میشه .

ensleader
10-03-17, 21:57
سلام
پس آون گزینه چی بید
Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
10-03-17, 22:02
اون فقط در زمانی هست . که فن پاور به برد متصل باشه . غیر از اون امکان مونیتور فن پاور نیست . چون فن پاور از هیچ طریقی به برد متصل نیست . در کل گزینه غیر کاربردیست .

ensleader
10-03-17, 22:11
ممنون
ضمنا من پاور رو باز کردم ولی چیزی شبیه یه سوییچ که بشه باهاش سرعت فن رو تنظیم کرد ندیدم

AMD>INTEL
10-03-17, 22:42
ممنون
ضمنا من پاور رو باز کردم ولی چیزی شبیه یه سوییچ که بشه باهاش سرعت فن رو تنظیم کرد ندیدم ���������������� �

سویچ ؟؟!؟ حرفی از سویچ نزدم . فن کنترلر داخلی داره .که دور فن را بر اساس حرارت داخلی پاور تنظیم میکنه