PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی از دوستان برای حل مشکلی در مورد SSD

ᗩTᗩ
26-02-17, 23:59
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان و کاربران عزیز

من یه نیم ساعت پیش خواستم ویندوز عوض کنم که متاسفانه با پیغام عجیبی روبرو شدم و هیچ کاری هم
نتونستم انجام بدم نه با فرمت حل شد و نه با حذف و ایجاد پارتیشن و نه با نرم افزار پارتیشن بندی
یعنی وقتی دکمه NEXT میزنیم که ویندوز رو کپی و نصب کنه نمیشه و پیغام میده
خواستم از شما عزیزان کمک بگیرم برای حل این مشکل که بدجوری حالمو گرفته

عکسی از پیغام
17918

متشکر میشم کمک بفرمایید

AMD>INTEL
27-02-17, 00:10
SSD به نظر میرسه رایت پروتکت شده باشه . مدلش چیه ؟
وصلش کن به سیستم دیگه و با برنامه زیر کامل LLF کن
HDDGURU: HDD LLF Low Level Format Tool (Only the registered members can see the link)

ᗩTᗩ
27-02-17, 00:21
SSD به نظر میرسه رایت پروتکت شده باشه . مدلش چیه ؟
وصلش کن به سیستم دیگه و با برنامه زیر کامل LLF کن
HDDGURU: HDD LLF Low Level Format Tool (Only the registered members can see the link)
سلام
مدلش 850 EVO سامسونگ هست و تازه هم خریدمش / ظرفیت 250 گیگ
فقط میشه توضیح بدین که چرا و چه موقع اینطوری میشه ؟
امکان برطرف شدن مشکل هست ؟

AMD>INTEL
27-02-17, 00:38
دلیلش خیلی واضح نیست . با برنامه خودش هم چک کن اگر فریم ویر براش اومده اپدیت کن .

ata.royalfalcon
27-02-17, 07:32
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان و کاربران عزیز

من یه نیم ساعت پیش خواستم ویندوز عوض کنم که متاسفانه با پیغام عجیبی روبرو شدم و هیچ کاری هم
نتونستم انجام بدم نه با فرمت حل شد و نه با حذف و ایجاد پارتیشن و نه با نرم افزار پارتیشن بندی
خواستم از شما عزیزان کمک بگیرم برای حل این مشکل که بدجوری حالمو گرفته

عکسی از پیغام
17918

متشکر میشم کمک بفرمایید
با سلام .
درعکسی که گذاشتید درایو بصورت logical هست که امکان نصب ویندوز روی درایوهای logical وجود نداره . دقیقتر بگم که فایلهای سیستمی مورد نیاز برای بوت ویندوز فقط روی درایوهای primary کپی میشوند . در همین مرحله ای که هستید دکمه های shift+f10 رو بزنید تا cmd ظاهر بشه . تایپ کنید diskpart و اینتر بزنید .
تایپ کنید list disk تا درایو های موجود در سیستم نمایش داده بشه . فرض کنید شماره این درایو 0 باشه پس تایپ کنید select disk 0 تا انتخاب بشه .
تایپ کنید clean و اینتر بزنید (با این دستور هر اطلاعاتی که داشته باشید از بین میره پس دقت کنید درایو درستی رو انتخاب کرده باشید) .
تایپ کنید exit تا از این برنامه خارج بشید .
دکمه refresh که در عکس دیده میشه رو بزنید و ببینید میتونید درایو رو پارتیشن بندی و فرمت و ویندوز نصب کنید ؟

AMD>INTEL
27-02-17, 19:47
ن یه نیم ساعت پیش خواستم ویندوز عوض کنم که متاسفانه با پیغام عجیبی روبرو شدم و هیچ کاری هم

با توجه به مواردی که دربالا گفته شده بعید میدونم ایراد به خاطر لوجیکال بودنش باشه
چون اگر با برنامه پارتشین بندی دیلیت کنند . و خود ویندوز پارتشین بسازه نباید مشکلی باشه .

motan
28-02-17, 11:48
با نرم افزار Chip Genius اطلاعات دقیق از SSD بده.

ᗩTᗩ
28-02-17, 23:58
ضمن سلام و تشکر از همه دوستان که بنده رو با نوشته هاشون شرمنده کردند / فدای همتون

والا عرض کنم خدمتتون که مشکل فوق بدون هیچ دستکاری یا کار خاصی حل شد !
شرح حل مشکل :
بنده برای زدن ویندوز 7 از یه فلش 8 گیگی استفاده میکردم و همون شبی که این مشکل پیش اومد بنده بعداز تلاش و قبل از اینکه
سیستم رو خاموش کنم برای امتحان تصمیم گرفتم از یه فلش دیگه ای که توش ویندوز 10 بوتیبل داشتم استفاده کنم که بعد از اتصال
به سیستم و رفتن به بخش مربوطه که عکسشم گذاشتم در پست اول ، با کمال ناباوری دیدم ویندوز به خوبی کپی و نصب و بالا اومد !! تسخیر توسط ارواح
تعجب کردم و البته خوشحال هم شدم و از طریق لپ تاپی که داشتم یکی از فلشام رو دوباره ویندوز 7 رو بوتیبل کردم و دوباره به سیستم متصل کرده
و تست کرده ببینم مشکل برطرف شده یا نه ؟ که دیدم بله اصلا انگار نه انگار که نیم ساعت پیش سیستم رو اعصابم بود و چشم دیدنش رو نداشتم
به هر حال مشکل فوق برطرف شده و type پارتیشن هم از logical به primary یا system تغییر یافته و هیچ ایرادی مشاهده نشده تا این لحظه

بازم از دوستان و اساتیدی که کمک و راهنمایی کردن برای حل این مشکل ناراحت کننده کمال تشکر و قدردانی رو دارم و خاک پای هموتونم