PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید تلفن

ramin1000
25-02-17, 13:07
لطفا این تاپیک را پاک کنید

hamidali.bz12
25-02-17, 15:31
سلام
من می خوام تلفن panasonic KX-TG6672 رو بخرم اما مشکلاتی داره که می خواستم ببینم راه حلی براشون هست یا خیر
1- اول اینکه چون dect 6 استفاده می کنه و مخابرات ایران سیستمش قدیمیه در بعضی از مناطق کالر آیدیش کار نمی کنه که یکی گفته می شه از اسپیلتر مودم تی پی لینک برای حل این مشکل استفاده کرد و اگه می شه چطور باید از اون استفاده کرد و یکی هم گفته از کالر آیدی کانورتور استفاده کنید که اگه با اسپیلتر مودم نمی شه لطفا یک کالر آیدی کانورتور معتبر معرفی کنید.
2- یکی دیگه گفته:
تنها مشکل من area code هستش که اول شماره ها 1 میندازه این موضوع زمانی آدم رو آزار میده که بخواهیم این شماره رو ار روی گوشی بگیریم. در این صورت مخابرات اعلام میکنه که چنین شماره ای وجود نداره
آیا میشه از طریق auto caller id edit دستگاه کاری کرد که area code حذف بشه ولی دیگه مثلا 0912 رو 912 نشون میده. راهی برای تبدیل این عدد 1 به 0 نیست؟
3- یکی گفته:
این تلفن ساخت مالزیه که کالر ایدیش با ایران سازگاری نداره
ولی اگه اخر مدلش بی ایکس داشته باشه ساپورت میشه
منظور از bx برای خاورمیانه است؟
4- یکی دیگه گفته:
داخل توضیحات زده اگر برق بره گوشی باسیم قابل استفاده هست و نیازی به برق نداره اما من آداپتور گوشی سیم دارو که می کشم کلا گوشی قطع می شه و قابل استفاده نیست.
در مورد فونت روی ال سی دی بی سیم هاش هم توضیح بدید که آیا خواناست یا نه
لطفا یک راهنمایی برای مواردی که عرض کردم بکنید و اگه دور و بر این رنج قیمت تلفن جدیدتری به بازار اومده معرفی کنید (حتما می خوام که هم بی سیم و هم با سیم باشه)

5- یه تلفن هم وجود داره به نام panasonic KX-TG6821 که خیلی زیبا و خوش دسته ولی 225 هزار تومنه به نظر شما ارزش داره به جای تلفن اولی این تلفن رو بخرم که یک بی سیم بیشتر نداره ولی در عوض زیبا و خوش دست و با صفحه نمایش بهتر است و فونتش هم بسیار خواناست
از دوستان می خوام که در خرید تلفن راهنمایی ام کنند
با تشکر

بهتره از تلفنهای مدل زیمنس المان استفاده کنی البته تولید 2015 یا 2016 باشه بسیار عالیه بیسیم و بسیار حساس و قویتر از پاناسونیک هست البته پاناسونیک ژاپن بود که عالی بود ولی من 9 ساله زیمنس دارم بیسیم تولید 2006 و راضیم وتا بحال مشکلی نداشته البته مدلهای 2016 واقعن پیشرفتن قیمتن از 200 هزارتومان بالاتر هست ناگفته نمومنه ولی حتمن به محافظ بزن حال پاناسونیک یا هر مدله دیگری بسیار مهمه موفق بشید .

ramin1000
25-02-17, 15:46
بهتره از تلفنهای مدل زیمنس المان استفاده کنی البته تولید 2015 یا 2016 باشه بسیار عالیه بیسیم و بسیار حساس و قویتر از پاناسونیک هست البته پاناسونیک ژاپن بود که عالی بود ولی من 9 ساله زیمنس دارم بیسیم تولید 2006 و راضیم وتا بحال مشکلی نداشته البته مدلهای 2016 واقعن پیشرفتن قیمتن از 200 هزارتومان بالاتر هست ناگفته نمومنه ولی حتمن به محافظ بزن حال پاناسونیک یا هر مدله دیگری بسیار مهمه موفق بشید .

من که جواب سوالاتم رو نگرفتم امیدوارم یکی پیدا بشه راهنمایی کنه

حمید جان لطفا چند مدل از زیمنس معرفی کن که با دو گوشی بالا قابل رقابت باشه و در ایران هم موجود باشه (مدل های 2016)
همچنین یک فروشگاه اینترنتی داخلی که تلفن های زیمنس رو با خصوصیات کامل داشته باشه معرفی کن