PDA

مشاهده نسخه کامل : فروش قطعه کارکرده

r.z68
24-02-17, 00:47
سلام.دوستان یه سوال داشتم. البته نمیدونم جای پرسیدنش اینجا هست یا نه ! ولی به هر حال ممنون میشم راهنماییم کنید.
بنده کارت گرافیک داشتم به کسی فروختم‌ و متاسفانه جلوی خریدار ، کارت رو تست نکردم و همینجوری معامله کردیم
به هر حال گرافیک فروختم بعد گذشت یک روز الان طرف میگه گرافیک مشکل داره و من هم بهش گفتم پس بیاره و پولش رو برگردونم ، الان سه روز گذشته و من چند بار بهش گفتم که پس بیاره ، اما طرف پشت گوش انداخته ، و من این رو مطمئن هستم که گرافیک کوچکترین مشکلی نداشته و نداره چون اگه داشت بهش نمیگفتم که پس بیاره
اما الان من تکلیفم چی هست ایا میتونم پولش رو ندم و گرافیک رو پس نگیرم
چون کارت چند روز دستش بوده و تا جایی که من میدونم مهلت تست نهایتا ۴۸ ساعت هست.
ممنون‌ میشم راهنماییم کنید

AMD>INTEL
24-02-17, 01:01
بستگی به توافق طرفین دارد .اگر قبل از مهلت 48 ساعت به شما اطلاع داده و کارت مشکلی داشته . معامله فسخ است و شما باید کارت را تحویل بدید و مبلغ را مرجوع کنید .شما باید مستقیم با شخصی معامله کردید صحبت کنید و بگید . زودتر کارت را تحویل شما بدهد .

r.z68
24-02-17, 01:08
یک روز بعد ایشون بمن گفتن کارت مشکل داره خداوکیلی من هم گفتم بیارید پول رو تقدیم کنم
ولی انگار عین خیالشون نیست الان چند روز گذشته واقعا موندم چیکار کنم.
از طرفی خودشون پیامک میدن میگن کارت رو هر جور امتحان میکنم جواب نمیده و منم در جوابشون دو سه بار گفتم بیارید اما بی فایده است.
اخه بنده تا چند روز میتونم صبر کنم خدایی نکرده اگه اسیبی به کارت زده باشه این وسط من ضرر میکنم

بستگی به توافق طرفین دارد .اگر قبل از مهلت 48 ساعت به شما اطلاع داده و کارت مشکلی داشته . معامله فسخ است و شما باید کارت را تحویل بدید و مبلغ را مرجوع کنید .شما باید مستقیم با شخصی معامله کردید صحبت کنید و بگید . زودتر کارت را تحویل شما بدهد .

یک روز بعد ایشون بمن گفتن کارت مشکل داره خداوکیلی من هم گفتم بیارید پول رو تقدیم کنم
ولی انگار عین خیالشون نیست الان چند روز گذشته واقعا موندم چیکار کنم.
از طرفی خودشون پیامک میدن میگن کارت رو هر جور امتحان میکنم جواب نمیده و منم در جوابشون دو سه بار گفتم بیارید اما بی فایده است.
اخه بنده تا چند روز میتونم صبر کنم خدایی نکرده اگه اسیبی به کارت زده باشه این وسط من ضرر میکنم

جالب اینجاست وقتی میگم بیارید کارت رو ، میگه بزارید با یه پاور دیگه یا نمیدونم یه قطعه دیگه امتحان کنم ببینم چی میشه!
هی تَفره میره و من رو یه جورایی میپیچونه

AMD>INTEL
24-02-17, 01:24
باید زمان تعیین کنید و بگید بعد از اون مهلت مبلغ عودت نمیشه.ایشون قاعدتا باید کارت را بعد از اعلام خرابی تحویلت میدادن

r.z68
24-02-17, 01:40
باید زمان تعیین کنید و بگید بعد از اون مهلت نمیدید .ایشون قاعدتا باید کارت را بعد از اعلام خبری تحویلت میدادن

من خودم یه جورایی احساس میکنم به کارت صدمه ای زده و اگرنه ایشون باید از خداشون هم باشه که من قطعه رو پس میگیرم.
چون من برای اینکه خیال طرف راحت باشه درب منزلم معامله کردم ولی ادرسی از طرف ندارم
حتی امشب هم گفتم بیارید ، گفتن نمیتونن باید باز اژانس بگیرن پول کرایه و این حرفا بده و بنده گفتم عیبی نداره من خودم میام تحویل میگیرم ادرس منزل ازشون خواستم که خودم برم تحویل بگیرم هنوز که هنوزه ادرسی برای من نفرستاده. واقعا خودم گیج شدم
اگه قطعه بنده خرابه خب بیاد پولش رو پس بگیره
امشب باهاش اتمام حجت میکنم که اگه تا فردا نیاره دیگه قبول نمیکنم.
بازم ممنون از پاسخگوییتون این موقع شب بنده رو راهنمایی کردید سپاسگزارم