PDA

مشاهده نسخه کامل : تست سلامت پاور Cooler Master: V850

FRANKLIN
23-02-17, 22:58
با سلام خدمت دوستان من برای سیستمم(رم 16گیگ پردازندهi7-3770 گرافیک r9 390 گیگابایت) به علت اینکه پاور قبلیم (Green GP750B) فکر میکردم ضعیفه از یکی از دوستان فروشندم یه پاور Cooler Master V850 خریدم.مشکل اینحاست وقتی پاور رو اورد خونمون روکش پلاستیکی نداشت (چون تا اونجا که من میدونم پاورهای کولر مستر همیشه این روکش رو داشتند).و قتی پرسیدم چرا روکش نداره فقط یه چسب داره گفت آواژنگ جدیدا روکش پلاستیکی نمیذاره واسه پاورهای کولر مستر .حالا مشکل من اینه که تو بعضی بازیهای حتی گرافیک پایین سیستم کند میشه لگ میزنه گیرمیکنه 1-احتمال داره پاور دسته دو بوده باشه یا خراب بوده باشه 2-نشانه های خراب بودن پاور چیست؟

AMD>INTEL
23-02-17, 23:02
بعید میدونم مشکلی از سمت پاور باشه .
روش تست دقیق پاور با دستگاه های مخصوص یا استفاده از دامی لود هست .
پیشنهادم این هست اگر شک داری به پاور ببر آواژنگ برات تست کنند . چون نرم افزاری امکان تست پاور نیست .

FRANKLIN
24-02-17, 01:37
بعید میدونم مشکلی از سمت پاور باشه .
روش تست دقیق پاور با دستگاه های مخصوص یا استفاده از دامی لود هست .
پیشنهادم این هست اگر شک داری به پاور ببر آواژنگ برات تست کنند . چون نرم افزاری امکان تست پاور نیست .

جناب اگه یه پاور کم بیاره زیر لود چه نشونه هایی داره مثلا سیستم خاموش میشه یا مادربورد بوق میزنه
سوال دوم اینه که پاورای کولر مستر همش رو شرکت آواژنگ با روکش پلاستیکی به بازار میده چون وقتی اون اشنامون اورد روکش نداشت ولی من یادمه تو بازار پاورای کولر مستر کاور پلاستیکی دارند

AMD>INTEL
24-02-17, 01:44
ریست نشانه خرابی پاور هست . این پاور دارای پروتکشن کامل هست . اگر مشکلی داشت اصلا سویچ نمیشد . چون هم ovp و هم udp داره .اون کاور هم بعید میدونم مشکل خاصی باشه .

FRANKLIN
24-02-17, 01:48
خیلی ممنون