PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل ناهماهنگی در صدای خروجی در جلو کیس با عقب کیس

alireza_sh
14-02-17, 11:38
با سلام
مادربردم asus h170 pro با کیس گرین x3
سیستم عامل ویندوز ۱۰ اینتر پرایز
نحوه اتصال سیم پنل جلو کیس به مادر بورد HD audio است
حالا مشکل عجیب من
وقتی با هدفون و پنل جلوی کیس استفاده میکنم نصف صدا حذف میشه مثل کاروکه در تنظیم sound در کنترل پانل با دستکاری بالانس و کاهش صدا در باند چپ ویا راست صدا درس میشه
اونوقت اگه بخوام از صدای اسپیکر وصل شده به پشت کیس استفاده کنم باید دوباره بالانس صدا را درس کنم چون از یک باند صدا میاد
خلاصه باید مرتب بالانس را دستکاری کنم جالب اینه که در ویندوز ۷ این مشکل را ندارم
درایور کارت صوتی را هم به ۲.۸۱ ابدیت کردم که اخرین ابدیت است

در کنترل پنل در قسمت sound منوی هدفون نداره وقتی درایور نصب شده را حذف کنیم و با درایور پیش فرض ویندوز کارت صوتی را راه اندازی کنیم منو هدفون در پنل sound ظاهر میشه و مشکلات حل میشه .و وقتی درایور قدیمی تر realtek را نصب کنم مثلا سال 2013 رو مشکل حل میشه.
ایا دوستان راهی بنظرشون میرسه چون قاعدتا درایور های جدید نباید این مشکل رو داشنه باشن .یا یک قلقی داره که من نمیدونم

AMD>INTEL
14-02-17, 11:57
فونت نوشته ات را درست کن . قابل خوندن نیست .

alireza_sh
14-02-17, 13:07
فونت رو تغییر دادم درس شد؟

AMD>INTEL
14-02-17, 13:27
به همین شکل که پست قبل را نوشتی ایجاد کن . فونت بندی دستی کار رو خراب میکنه .
مشکل بله همون درایور جدید است . که صدرصد در نسخه بعدی باید توسط Realtek حل بشه
SCD_Install نصب شده یا نه ؟

alireza_sh
15-02-17, 07:05
نه
SCD_Install را نصب نکردم .آیا باید اینو نصب کنم؟
ضمنا بعد از اینکه درایور قدیمی را نصب کردم و hd audio manager نصب شد درایور 2.81 را با 7zip اکسترکت کردم و از device manager درایور را به 2.81 با پنل قدیمی آپدیت کردم و فعلا مشکل حل شد. از سما ممنونم .
فقط لطف کنین در مورد SCD_Install و نحوه نصب آن راهنمایی کنین

AMD>INTEL
15-02-17, 07:08
اگر حل شده لازم نیست . نصب بشه

alireza_sh
15-02-17, 09:34
ممنون .
میشه بگین

SCD_Install اصلا چیه؟
ضمنا اگه بخواهم از هدفون استفاده کنم اگر بالانس هدفون درست وسط چپ و راست باشه از هدفون هیچ صدایی نمیتد وباید بالانس به طرف چپ یا راست باشه تا هدفون کار کنه.