PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال درباره مادبورد

0reza666
11-02-17, 23:56
مادربورد من Asus-H81-M-PLUS هست و سوکت 1150 دیگه. میخواستم بدونم بالاترین سی پی یو CORE I5 چه مدلی به مادربودم میخوره و قیمتش چقدره؟

AMD>INTEL
12-02-17, 00:39
i5-4690K
ولی امکان استفاده از ضریب آزاد این پردازنده رو نداری . به دلیل مادربردت

0reza666
13-02-17, 21:28
اون تاپیکم مثل اینکه پاک شده.

میشه مادربوردی معرفی کنید که سوکت سی پی یو 1150 باشه. از هر برندی بود مشکلی نیس فقط موجود باشه.
دو تا گرافیک بهش بخوره و اس لی بشه گرافیک روش و رم باس 1600 و دی دی ار تری بخوره و اورکلاک سی پی یو هم پشتیبانی کنه دیگه...

AMD>INTEL
13-02-17, 21:53
هیچ تاپیکی دیلیت نشده .
با این پردازنده هیچ رقمه نمیتونی اور کنی . فقط پردازنده های سری K با بردهای سری Z97 امکان اور دارند

DOOM999
13-02-17, 23:06
اون تاپیکم مثل اینکه پاک شده.

میشه مادربوردی معرفی کنید که سوکت سی پی یو 1150 باشه. از هر برندی بود مشکلی نیس فقط موجود باشه.
دو تا گرافیک بهش بخوره و اس لی بشه گرافیک روش و رم باس 1600 و دی دی ار تری بخوره و اورکلاک سی پی یو هم پشتیبانی کنه دیگه...

همونطور که امیدخان گفتن پردازندت اور نمیشه هیچ ترفندی هم نداره .میتونی پردازنده و مادربورد خودت رو بفروشی
اینارو بخری مادربرد گیگابایت Z97-HD3 و سی پی یو اینتل i5 4690K
ولی بهتر اینه که صبر کنی پول جمع کنی بعد عید سری ryzen بیاد که پرفومنس خیلی بالایی داره و قابلیت اورکلاک بالا

0reza666
13-02-17, 23:37
هیچ تاپیکی دیلیت نشده .
با این پردازنده هیچ رقمه نمیتونی اور کنی . فقط پردازنده های سری K با بردهای سری Z97 امکان اور دارند

خواهش میکنم پیام من کامل بخون.
من الان کجای این پیام قبلیم سوال برای اورکلاک بوده!!؟

دو تا گرافیک بهش بخوره و اس لی بشه گرافیک روش... و رم باس 1600 و دی دی ار تری بخوره و اورکلاک سی پی یو هم پشتیبانی کنه در اینده با تعویض سی پی یو...

مثل اینکه دوستمون این بالا مادربورد معرفی کردن. تشکر دارم ازش.
اما یه سوال اینکه تو اطلاعاتش نوشته CrossFire هست که... SLI نمیشه... من طرف دار نویدیا هستم با ای ام دی کاری ندارم و مثل اینکه CrossFire برای کارت های ای ام دی که جناب...

AMD>INTEL
14-02-17, 00:59
خواهش میکنم پیام من کامل بخون.
من الان کجای این پیام قبلیم سوال برای اورکلاک بوده!!؟

دو تا گرافیک بهش بخوره و اس لی بشه گرافیک روش... و رم باس 1600 و دی دی ار تری بخوره و اورکلاک سی پی یو هم پشتیبانی کنه در اینده با تعویض سی پی یو...

مثل اینکه دوستمون این بالا مادربورد معرفی کردن. تشکر دارم ازش.
اما یه سوال اینکه تو اطلاعاتش نوشته CrossFire هست که... SLI نمیشه... من طرف دار نویدیا هستم با ای ام دی کاری ندارم و مثل اینکه CrossFire برای کارت های ای ام دی که جناب...

من توضیح کامل میدم که دچار مشکل نشی.
مادربردی که sli ساپورت کنه .
MSI Z97 Gaming 5