PDA

مشاهده نسخه کامل : کدوم سی پی یو قویتره؟

0reza666
10-02-17, 10:24
یه سوال درباره سی پی یو دارم.

سی پی یو I5-2500K و up to 3.70 GHz و 3.30 قویتره یا I5-4460 و up to 3.40 GHz و 3.20 عکس
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link 85744584%2FCapture.PNG)
و
Intel Core i5 4460 vs 2500K (Only the registered members can see the link)

اینم بگم سی پی یو من یعنی 4460 . 22 نانومتری هستا ولی سی پی یو 2500 . 32 نانومتری...

بیشتر بخاطر این مورد این سوال پرسیدم که این سیستم بازی مافیا هست. تو پایینترین تنضیمات سی پی یو من باز یه کچلو لک میندازه. البته تو تاپیک دیگه پرسیدم رو ویندوز 10 بودم مشکلی نبود چون هم دایرایکس 12 داره ویندوز 10 هم خیلی کمتر سی پی یو مصرف میشه ولی خوب با هیچ ترفندی نمیشود ابدیت ویندوز 10 غیر فعال کرد. ولی رو ویندوز 7 امدم یکم ناجور شده هم دایرایکس 12 روش نصب نمیشه ویندوز 7 میگم هم مصرف سی پی یو بیشتر شده. ویندوز 7 هم جدیده 2017 .

DOOM999
10-02-17, 11:11
پردازنده شما از اون موردی که نام بردید کمی قویترهست و کافیه برای بازی و همینطور رم و گرافیک .تنظیمات گرافیک رو باید دستکاری کنید مثل anti-aliasing و Vsync و اطمینان از آپدیت بودن گرافیک و آخرین اپدیت های بازی

ضمنا من ویندوز 10 دارم هم آپدیتش رو کامل غیر فعال کردم و هم آنتی ویروسش رو

0reza666
10-02-17, 11:31
من تمام کارهای که تو نت هست رفتم ریجستری و حتی بدترین راه ولی باز ابدیت میشود پروسه ای نشون نمیداد ولی من میدیدم مودم داره میره و شارژ اینترنتم تموم میشه. بعد همه میگن ابدیت ویندوز 10 به طور کامل نمیشه غیر فعال کردا چون مکاروسافت تسلت کامل رو ویندوز 10 داره. حالا اگه شما اموزشی داری خوب بگین شاید اینم فرجی شد.

این برنامه های گفتی خیلی سخته انگار دارین میگین سیو بازی ویرایش کنم اره؟ دقیق متوجه نشدم.

salar.sa
10-02-17, 11:38
اپدیت های ما غیر فعاله حتما یه برنامهی دیگه ای داره نتو بر میداره میتونی از resorce monitor ببینی کدوم برنامه داره استفاده میکنه

DOOM999
10-02-17, 12:05
Run را باز کنید. (Windows + R )
پس از باز شدن پنجره دستور Services.msc را در پنجره بنویسید و اینتر را بزنید:
در لیست به دنبال گزینه‌ Windows Update بگردید و بر روی آن دوبار کلیک کنید تا پنجره آن باز شود.در این پنجره از قسمت Startup Type گزینه Disable را انتخاب کنید.در پایین پنجره گزینه ای به نام Stop وجود دارد. بر روی آن کلیک کنید تا آپدیت خودکار ویندوز غیر فعال شود.
Only the registered members can see the link

0reza666
10-02-17, 12:10
اینکه اسونترین روشه. من اینکارو بارها کردن بعد دوباره سیستم روشن میشه البته بعد چند هفته یهو خودش این گذینه فعال و داره ابدیت میشه. من میگم حتی از ریجستری که الان ادرس خاطرم نیس غیر فعال کردم ولی باز ابدیت میشود یادمه خود
AMD>INTEL
هم گفت نمیشه ابدیت ویندوز 10 برای همیشه غیر فعال کرد الان متن ایشونم یاد نیس تو کدوم تاپیکه ادرس بزارم.