PDA

مشاهده نسخه کامل : عدم اطمینان از صحت نصب فن کیس

omid9696
30-01-17, 15:25
با سلام
یه سیستم جدید گرفتم با کیس گرین hiwa یه فن جداگونه 140 mm گرین هم سفارش دادم گفتم جلو کیس نصبش کنن . همونطور که میدونید فن جلو باید خارج به داخل باشه یعنی باید هوا رو بکشه داخل کیس. ولی چیزی که دارم میبینم اینطور نیستش. کاور کیس رو باز کردم دستم رو هم از داخل کیس و هم از بیرون کیس جلو فن گذاشتم به نظر میاد برعکس نصب شده . لطفا راهنمایی کنید چطور مطمئن بشم فن ها درست نصب شدن ؟ اون فن عقبی هم به نظرم میاد هوارو به داخل میکشه . خلاصه فک کنم هر دو فن خلاف استاندارد اینتل نصب شدن

AMD>INTEL
30-01-17, 15:40
عکس بگذارید تا بررسی کنم .

omid9696
30-01-17, 22:44
این کار رو انجام دادم شاید براتون جالب باشه : روی اون فن پشت کیس که طبق استاندارد اینتل گفته شده باید هوارو خارج کنه، یک دستمال کاغدی گذاشتم خیلی برام عجیب بود دستمال چسبید به بدنه( مگه نباید دفع بشه ؟!) _ برا فن جلو کیس هم نتیجه خلاف انتظار بود : دستمال دفع شد! به دلیل همین تجربه میگم شاید اشتباه نصب شدن نظرتون چیه؟

AMD>INTEL
30-01-17, 22:49
پشت کیس فن در حالت تخلیه است یعنی هوای گرم باید بیرون بزنه .
جلوی کیس هم باید باد به داخل کیس بیاد .

omid9696
30-01-17, 22:53
دقیقا متوجه نشدم _ حالا به نظرتون طبق این تجربه ای که گفتم خدمتون میشه گفت فن ها اشتباهی نصب شدن؟ یعنی منو تایید می کنید یا فن ها صحیح نصب شدن می تونید اینو بگید؟:cry::1. (8)::2mo5pow:

کمی تند رفتم :11()::love:
--------------------------------------
حالا طبق این آزمایش می تونید تایید کنید که دوتا فن اشتباه نصب شدن ؟ اگه همینطوره که فردا ببرم بازش کنن.باتشکر

AMD>INTEL
30-01-17, 23:08
پشت کیس باید بزنه به سمت بیرون . دستمال یا هر چیزی بیرون کیس بگیری باید باد بخوره