PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره در خرید تبلیت تا 4 تومن

Rking
27-01-17, 21:03
درود بر شما

چند سالی هست که از فبلت ها و پرچم دار ها استفاده میکنم و سایز صفحه‌شون 5.5 اینچ یا تو همین حدود بوده..

تصمیم گرفتم که یک دیوایس با صفحه بزرگتر بگیرم. رنج بودجه هم اگر واقعا تبلتش ارزشش رو داشته باشه تا 4 تومن .

خب انتظاراتی که دارم :

ارتباط: داشتن 4G
طراحی: بدنه خوب و شکیل
سیستم عامل : زیاد برام فرقی نمی‌کنه.
باتری : قوی - مثلا طرفای 5 - 6 هزار میلی آمپر فکر کنم اوکی باشه.

سایز صفحه و وزن کلی: دقیقا چیزی هست که دارم براش تاپیک میزنم! نمیدونم چی بدردم میخوره!

جدیدا عادت کردم با گوشی و تبلت مطالعه کنم.. بنابراین به غیر از وب گردی، برای مطالعه هم میخوام. اینجا یکی از کاربران پیشنهاد کرده بود (Only the registered members can see the link) که صفحه Amoled بدرد مطالعه میخوره... نظر شما چیه؟

AMD>INTEL
27-01-17, 21:05
بهترین تبلت های پیشنهادی بر اساس قیمت (آذر و دی ۹۵) (Only the registered members can see the link)

Rking
27-01-17, 21:29
بهترین تبلت های پیشنهادی بر اساس قیمت (آذر و دی ۹۵) (Only the registered members can see the link)

ممنون از ارسال لینک؛ بیشتر محصولات معرفی شده در مطلب روی سایت رو مطالعه کردم.

برای مطالعه در شب بنظرم AMOLED ها بهتر هستند. چون نور مشکلی رو کلا خاموش میکنن و...

فکر میکنم فقط تو محصولات سامسونگ میشه این نوع صفحه نمایش هارو پیدا کرد، درسته؟

بقول اون دوستمون که توی تاپیک دیگه پست زده بودن، تبلت های سامسونگ سری Galaxy Tab S بدرد میخورن..

ولی نظرتون راجع به سایر محصولات چیه..؟ مثلا تبلت های huawei مثل mediapad x2 و mediapad x3 ..

همچنین محصولات Apple ... حقیقتش خیلی دوست دارم از apple بگیرم، ولی نمیدونم برای مطالعه در شب چطور عمل میکنن...

ممنون میشم راهنمایی کنید تا به یک نتیجه ای برسیم. :11():

AMD>INTEL
27-01-17, 21:31
IPS هم خوبه . Apple هم یکی از پر استفاده ترین تبلت ها برای مطالعه هست .
ASUS Transformer Book T300 Chi 128GB
صفحه نمایش بسیار با کیفیتی دارد و همچنین کانفیگ سرپایی داره

Rking
27-01-17, 21:49
IPS هم خوبه . Apple هم یکی از پر استفاده ترین تبلت ها برای مطالعه هست .
ASUS Transformer Book T300 Chi 128GB
صفحه نمایش بسیار با کیفیتی دارد و همچنین کانفیگ سرپایی داره

تبلت ASUS ای که معرفی کردید مناسب هست، ولی بنظرتون وزنش یکم زیاد نیست..؟ زیاد حمل و نقل راحتی نداره.

AMD>INTEL
27-01-17, 21:59
از نظر من نه . وزنش بالا نیست حدی که بخواد باعث مشکل بشه

Rking
27-01-17, 23:17
درود مجدد؛

من کمی بررسی های بیشتری انجام دادم و در نهایت به دو برند Apple و Samsung رسیدم. اول اینکه samsung galaxy s2 واقعا عالیه و فقط 5.6 میلی متر ضخامتش هست! حتی از iPad های جدید اپل هم باریک تره!

خب، حالا چندتا سوال چالش بر انگیز پیش میاد که انتخاب رو سخت میکنه!

۱. اول اینکه چرا گفتید برای مطالعه از apple بیشتر استفاده میکنن؟ چه ویژگی ای داره که بقیه ندارن؟

۲. صفحه نمایش Apple یا Super Amoled سامسونگ؟ مگه غیر اینکه super amoled تو محیط تاریک رنگ مشکلی مطلق ایجاد میکنه؟! خب صفحه نمایش دستگاه های Apple اینطور نیستن! هستن؟

۳. بین اندازه های 8 و 9.7 و 12.9 اینچی کدوم خوش دست تره و فضای کافی برای مطالعه و وبگردی داره؟

۴. توضیحات کلی خودتون

- لطفا دقیق، کامل و بر حسب تجربه و با رعایت شماره بندی پاسخ بدید تا یک جمع بندی و نتیجه گیری از این تاپیک داشته باشیم؛ دوستان دیگه هم میتونن در تاپیک شرکت کنند.

AMD>INTEL
27-01-17, 23:23
1-به خاطر نرم افزارها و تم کلی و نمایشگر به نظر من اپل جزو گزینه برتر برای مطالعه هست .این رو به شخصه تجربه کردم .
2-بله سوپر آمو لد این ویژگی را داراست
3-من سایز صفحه بزرگتر را ترجیح میدم
سعی میکنم پست را فردا تکمیل کنم .

Rking
28-01-17, 10:33
چطور میشه که اپل بدون صفحه amoled بهترین گزینه برای مطالعه به حساب بیاد؟

AMD>INTEL
28-01-17, 10:42
از نظر من صفحه های ips همانند amoled مناسب هستند .

Rking
28-01-17, 15:03
خب صفحه ips تو شب اذیت میکنه.

در کل من که هنوز به نتیجه خاصی نرسیدم..

Rking
29-01-17, 12:05
موضوع در تاپیک جدید ادامه پیدا میکند.

Rking
29-01-17, 12:11
خب.. درود مجدد؛

پیرو تاپیک قبل (Only the registered members can see the link) ... من بین تست و بررسی هایی که داشتم به این نتیجه رسیدم که محصولات apple سریع تر و بدون لگ و تاخیر هستند یا حداقل کمترین میزان رو نسبت به بقیه دارن.

۱. اگر قرار باشه بین iPad Pro 9.7 و iPad Pro 12.9 انتخاب کنید؛ کدوم رو انتخاب میکنید و چرا؟

۲. برای مطالعه و وب گردی، کدوم یک رو پیشنهاد میکنید؟ صفحه 10 اینچی یا 13 اینجی رو؟

۳. از لحاظ portability کدوم رو پیشنهاد میدید؟

۴. درسته سلیقه‌ایه. ولی شما کدوم رنگش رو پیشنهاد میدید؟ علتش چی هست؟

۵. آیا الان موقع مناسبی برای خریدشون هست؟ ممکنه در ماه های آتی قیمت افت کنه؟ نسخه جدید iPad pro ها کی release میشه..؟ کلا پیشنهاد شما چیه..

ممنون.

AMD>INTEL
29-01-17, 12:25
موضوع در تاپیک جدید ادامه پیدا میکند.

موضوع جدید ایجاد نکنید . بابت یک سوال چند تا تاپیک ایجاد نکنید .

Rking
29-01-17, 12:29
موضوع جدید ایجاد نکنید . بابت یک سوال چند تا تاپیک ایجاد نکنید .

چون موضوع در مورد مقایسه iPad ها بود گفتم شاید بهتر باشه تو یک تاپیک جدید پیگیری کنیم.

Rking
29-01-17, 13:33
خب.. درود مجدد؛

پیرو تاپیک قبل (Only the registered members can see the link) ... من بین تست و بررسی هایی که داشتم به این نتیجه رسیدم که محصولات apple سریع تر و بدون لگ و تاخیر هستند یا حداقل کمترین میزان رو نسبت به بقیه دارن.

۱. اگر قرار باشه بین iPad Pro 9.7 و iPad Pro 12.9 انتخاب کنید؛ کدوم رو انتخاب میکنید و چرا؟

۲. برای مطالعه و وب گردی، کدوم یک رو پیشنهاد میکنید؟ صفحه 10 اینچی یا 13 اینجی رو؟

۳. از لحاظ portability کدوم رو پیشنهاد میدید؟

۴. درسته سلیقه‌ایه. ولی شما کدوم رنگش رو پیشنهاد میدید؟ علتش چی هست؟

۵. آیا الان موقع مناسبی برای خریدشون هست؟ ممکنه در ماه های آتی قیمت افت کنه؟ نسخه جدید iPad pro ها کی release میشه..؟ کلا پیشنهاد شما چیه..

ممنون.
دوستان نظری نداشتید..؟

AMD>INTEL
29-01-17, 15:50
1-برای مطالعه سایز بزگتر صفحه مناسبتره
2-برای وبگردی هم همینطور
3-این بر خلاف دو مورد اول سایز کوچکتر قابلیت حمل و نقل در سایز کوچکتر
4-سلیقه ای هست نظر خاصی ندارم
5-با توجه به تغییر رئیس جمهور آمریکا بعید میدونم قیمت دلار پایین بیاد .

Rking
29-01-17, 19:15
Wow

چطور ممکنه این همه اختلاف قیمت باشه..

مقدادآیتی گلدش رو زده 2.350 دیجیکالا زده 3.700 :|

عجب داستانیه

AMD>INTEL
29-01-17, 19:50
Wow

چطور ممکنه این همه اختلاف قیمت باشه..

مقدادآیتی گلدش رو زده 2.350 دیجیکالا زده 3.700 :|

عجب داستانیه

باید ببینی کدومشون موچود داره .

Rking
29-01-17, 19:56
باید ببینی کدومشون موچود داره .

بهترین و امن ترین راه برای خریدش چیه؟ که همه چیزش اصل باشه و قیمت رو الکی بالا نبرده باشه..

AMD>INTEL
29-01-17, 20:15
بهترین و امن ترین راه برای خریدش چیه؟ که همه چیزش اصل باشه و قیمت رو الکی بالا نبرده باشه..

اونی که پایین تر زده احتمالا موجود نداره . قیمت ها در حال حاضر صعودی هست . مخصوصا کالا هایی مثل اپل بیشتر تحت تاثیر این افزایش قیمت ها هست .
از نظر قیمت هم باید یکروز بازار را بگردی .

Rking
30-01-17, 13:46
اونی که پایین تر زده احتمالا موجود نداره . قیمت ها در حال حاضر صعودی هست . مخصوصا کالا هایی مثل اپل بیشتر تحت تاثیر این افزایش قیمت ها هست .
از نظر قیمت هم باید یکروز بازار را بگردی .

والا اختلاف قیمتشون خیلی زیاده..

بنظرتون تهیه apple بدون گارانتی کار مناسبی هست؟ چون یکسری جاها گارانتی کردن ولی قیمتشون بالاتره.

AMD>INTEL
30-01-17, 14:31
والا اختلاف قیمتشون خیلی زیاده..

بنظرتون تهیه apple بدون گارانتی کار مناسبی هست؟ چون یکسری جاها گارانتی کردن ولی قیمتشون بالاتره.

گارانتیشون هم چیز خاصی رو پوشش نمیده . بعد عموما خیلی معتبر نیستن .

Rking
30-01-17, 15:04
گارانتیشون هم چیز خاصی رو پوشش نمیده . بعد عموما خیلی معتبر نیستن .

الان دیجیکالا نوشته 15 ماه گارانتی آروند! بنظرتون این گارانتی معتبریه؟

اگر بخوام از فروشگاه های سطح شهر خرید کنم، بنظرتون باید به چه مواردی در خرید محصولات apple بیشتر دقت کرد؟ لطفا توضیحات کامل بدید.

Rking
08-02-17, 18:45
سلام دوستان

تصمیم خرید گرفتم... ولی چیزی که خیلی من رو متعجب کرده اختلاف قیمت زیاد ۵۰ تا ۳۰۰ هزارتومان بین فروشندگان هست!

من چک کردم سایت بهینه پردازش با آدرس bpshop.ir قیمت مناسبی زده و تقریبا از جاهای دیگه پایین تره. آیا معتبر هست؟ شما تجربه ای داشتید؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

AMD>INTEL
08-02-17, 19:39
سلام دوستان

تصمیم خرید گرفتم... ولی چیزی که خیلی من رو متعجب کرده اختلاف قیمت زیاد ۵۰ تا ۳۰۰ هزارتومان بین فروشندگان هست!

من چک کردم سایت بهینه پردازش با آدرس bpshop.ir قیمت مناسبی زده و تقریبا از جاهای دیگه پایین تره. آیا معتبر هست؟ شما تجربه ای داشتید؟

هیچ سایتی رو نمیشه تایید کرد. البته نماد داره . در کل باید در زمینه اعتماد سازی با خودشون تماس بگیری

- - - Updated - - -

سلام دوستان

هیچ سایتی رو نمیشه تایید کرد. البته نماد داره . در کل باید در زمینه اعتماد سازی با خودشون تماس بگیری

Rking
08-02-17, 19:53

- - - Updated - - -

بنده خودم هم وب مستر هستم و هر دو میدونیم که نماد اعتماد جزو الزامات فروشگاه های اینترنتی هست..

والا طی تماسی که باشون داشتم، اصلا رغبتی به مکالمه نداشتن و در انتها خودشون قطع کردن و گفتن که خسته شدن! در صورتی که کلا ۵ دقیقه مکالمه کردیم و چند سوال ساده پرسیدم.

نظر شما چیه؟

AMD>INTEL
08-02-17, 20:15
البته محدودیت و شلوغی سر اینطور سایت ها را باید در نظر گرفت . فقط دیجی کالاست که دارای کارمند در بخش های مختلف برای پاسخگویی هست .
من تو این موارد خرید فیزیکی رو پیشنهاد میکنم مخصوصا روی این سری جنس های خاص

Rking
08-02-17, 20:52
مغازه دار ها قیمت بالا میگن و دنبال این هستند که یکجور تو پاچت کنن.

بنظرتون اگر دو مورد پارت نامبر که LLA باشه و not active باشه ، برای خرید اینترنتی کافیه؟

Rking
09-02-17, 18:51
دوستان با سایت های زیر آشنایی دارید؟ تا حالا تجربه کار باهاشون رو داشتید؟

saymandigital.com
و
nillkin24.ir