PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید دستگاه تلفن

as1374
23-01-17, 20:30
سلام عزیزان
به یک تلفنی نیاز داریم که بعد از تماس گرفتن با اون یک پیغام صوتی که از قبل به اون دادیم پخش شه و بعد تا زمان جواب دادن توسط خودمون صدای انتظار داشته باشه
دقت کنید به سانترال نیازی نداریم. چون هم داخلی نداریم و هم نمیخوایم هزینه زیادی کنیم

تنها قابلیتی که نیازه همین پیغام خوشامدگویی ابتدای تماس هستش

اگر از عزیزان راهنمایی کنند که ما از چه دستگاهی میتونیم استفاده کنیم ممنون میشم

AMD>INTEL
23-01-17, 20:58
KX-TG9581B-9582B
آسودگی برای همه

سری KX-TG958 پاناسونیک با قابلیت اطمینان بالا و ویژگی های بی شمار، امکان اتصال دو خط تلفن جهت تفکیک تماس های شخصی و کاری بر روی یک دستگاه را فراهم کرده و با امکانات برقراری تماس، گذاشتن پیغام و ایجاد کنفرانس سه نفره موجب سهولت استفاده ار آن شده است. این گوشی بدون نیاز به اضافه کردن خط تلفن قابلیت ارتقاء تا 12 گوشی بیسیم را نیز دارا می باشد. سیگنال های دوربرد و در عین حال امن

طراحی بر اساس تکنولوژی DECT 6.0 این سیستم پیشرفته، رنج انتقال سیگنال را به یک سطح جدید، جهت اطمینان از صدای واضح و قابل اعتماد در سراسر دفتر یا منزل ارتقاء داده است. علاوه بر این DECT 6.0 امنیت سیگنال برای جلوگیری از استراق سمع را نیز تأمین می نماید. این افزایش توان سیگنال هیچگونه تداخلی با روترها، کیبورد های بیسیم، ماکروویو و دستگاه های دیگر نیز نخواهد داشت. سیستم پاسخگویی خودکار 2 لاین

سیستم منشی تلفنی 2 لاین می تواند به صورت جداگانه برای مخاطبین عادی، تماس های اضطراری و غیره استفاده شود. این قابلیت در شرایط مختلف مانند وقتی که شما می خواهید خطوط را به صورت جداگانه برای استفاده شخصی و کاری خود تخصیص دهید، بسیار مفید خواهد بود.
* ظرفیت ضبط پیغام برای هر دو لاین حدود 60 دقیقه است.
* امکان ارسال پیغام به تلفن یا موبایل از پیش تعریف شده نیز وجود دارد.

as1374
24-01-17, 12:51
KX-TG9581B-9582B
آسودگی برای همه

سری KX-TG958 پاناسونیک با قابلیت اطمینان بالا و ویژگی های بی شمار، امکان اتصال دو خط تلفن جهت تفکیک تماس های شخصی و کاری بر روی یک دستگاه را فراهم کرده و با امکانات برقراری تماس، گذاشتن پیغام و ایجاد کنفرانس سه نفره موجب سهولت استفاده ار آن شده است. این گوشی بدون نیاز به اضافه کردن خط تلفن قابلیت ارتقاء تا 12 گوشی بیسیم را نیز دارا می باشد. سیگنال های دوربرد و در عین حال امن

طراحی بر اساس تکنولوژی DECT 6.0 این سیستم پیشرفته، رنج انتقال سیگنال را به یک سطح جدید، جهت اطمینان از صدای واضح و قابل اعتماد در سراسر دفتر یا منزل ارتقاء داده است. علاوه بر این DECT 6.0 امنیت سیگنال برای جلوگیری از استراق سمع را نیز تأمین می نماید. این افزایش توان سیگنال هیچگونه تداخلی با روترها، کیبورد های بیسیم، ماکروویو و دستگاه های دیگر نیز نخواهد داشت. سیستم پاسخگویی خودکار 2 لاین

سیستم منشی تلفنی 2 لاین می تواند به صورت جداگانه برای مخاطبین عادی، تماس های اضطراری و غیره استفاده شود. این قابلیت در شرایط مختلف مانند وقتی که شما می خواهید خطوط را به صورت جداگانه برای استفاده شخصی و کاری خود تخصیص دهید، بسیار مفید خواهد بود.
* ظرفیت ضبط پیغام برای هر دو لاین حدود 60 دقیقه است.
* امکان ارسال پیغام به تلفن یا موبایل از پیش تعریف شده نیز وجود دارد.
سلام بزرگوار
از پاسختون متشکرم

منتهی حقیقتش ما نمیخوایم در این حد هزینه کنیم و تنها قابلیتی هم که نیاز داریم همین بحث پیغام خوشامد گویی قبل از جواب دادن هستش
ممکنه راهنمایی بفرمایید که از چه گزینه های دیگه ای میتونیم استفاده کنیم؟
بیسیم بودن یا نبودن یا استفاده از دو خط تلفن هم اهمیتی نداره برای ما

AMD>INTEL
24-01-17, 13:11
من همین مدل رو میشناختم . مدل ارزونتر هم این قابلیت رو داشته باشه من نمیشناسم .

as1374
27-01-17, 13:05
من همین مدل رو میشناختم . مدل ارزونتر هم این قابلیت رو داشته باشه من نمیشناسم .

این مدل چطور بزرگوار ؟
این قابلیتی که میخوایم رو داره؟

AMD>INTEL
27-01-17, 13:22
کدوم مدل ؟!؟!

as1374
28-01-17, 13:27
کدوم مدل ؟!؟!

Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
28-01-17, 13:29
مدلی که در پست اول گفتم اطلاع دارم ساپورت میکنه . در موارد دیگه باید از فروشنده های تلفن راهنمایی بگیری .