PDA

مشاهده نسخه کامل : بهترین هارد 2 ترا و اینترنال موجود؟!

S I N A
23-01-17, 14:14
سلام.
من یک هارد 2ترا وسترن دیجیتال-بلک خریداری کردم اما بعداز وصل کردنش به کامپیوتر متوجه شدم مشکل داره و اون رو به گارانتی دادم ویکی جدید بهم دادن قبلیه مدل 2015 بود این جدیده مدل 2016.

زمانی که این هارد رو خریدم به خاطر کیفیتی که شنیدم داره خریدمش اما دیدم ظاهرا مشکل خرابی داره حتی توی همین فروم هم کسانی رو دیدم که میگفتن این هارد مشکل داره.

می خوام نظرتون رو در مورد کیفیت این هارد بدونم که چه طوره؟
من عمر بالا برام اهمیت بیشتری داره ومیخوام با اطمینال اطلاعتم رو نگه داره،،این هارد قابل اطمینان هست؟!
چه مدل دیگه ای رو پیشنهاد میدید؟

تشکر.

AMD>INTEL
23-01-17, 14:37
این خرابی ها توی هر برندی پیش میاد . همیشه سعی کنید از خرید هاردی که بیش از دو سال از تاریخ تولیدش گذشته خوداری کنید . احتمال ریفربیش بودنش هست .
وسترن بلک هارد قابل اطمینانی هست .

S I N A
23-01-17, 15:07
این خرابی ها توی هر برندی پیش میاد . همیشه سعی کنید از خرید هاردی که بیش از دو سال از تاریخ تولیدش گذشته خوداری کنید . احتمال ریفربیش بودنش هست .
وسترن بلک هارد قابل اطمینانی هست .

مممون.
هارد جدید رو وقتی که از گارانتی گرفتم هنوز 2016 بود ولی چون ترسیده بودم دیگه ازش استفاده نکردم!
این یکی دیگه احتمالا باید نو باشه!

یه هارد سامسونگ دارم هفت ساله داره کار میکنه الان هم به خاطر کمبود فضا میخوام تغییرش بدم!

جایی هست در سایت سازندش که بشه از طریق زدن بارکد فهمید هارد اصلی هست یا نه؟

راستی یک نکته دیگه:هارد مدل 2015 روش نوشته بود wb black-Desktop harddrive اما این مدل 2016 رو wd black-Performance harddrive نوشته مشکلی نداره؟
فرقی باهم ندارن؟

ممنون.

AMD>INTEL
23-01-17, 15:54
نه با خیال راحت باز کنید و استفاده کنید .
مدل صحیح
WD 1TB Desktop Performance Caviar Black HDD

KOOROSH K
23-01-17, 21:17
Seagate SkyHawk 2TB Surveillance 64MB

S I N A
19-02-17, 13:53
نه با خیال راحت باز کنید و استفاده کنید .
مدل صحیح
WD 1TB Desktop Performance Caviar Black HDD

خیلی ممنون.
البته مدلی که من دارم دیگه عبارت desktop رو نداره وبجاش Performance رو نوشته،،منظورم روی او نوار پایین مشکی رنگش هست:
Only the registered members can see the link
ممکنه مدل جدید هاش اینطور باشن،،یه وقت تقلبی که نیست؟!

AMD>INTEL
19-02-17, 15:53
نه درسته عزیز خودشه .