PDA

مشاهده نسخه کامل : قاطی کردن چند تا از کلید های کیبورد بعد از تمیز کردن

Ghaioom
22-01-17, 09:57
سلام

کیبورد رو باز کردم تمیز کردم کلید backspace و شیفت سمت چپ قاطی کرده. بک اسپیس که "پ" رو مینویسه از سمت چپش فشار بدم نگهدارم پاک میکنه نوشته ها رو ولی از رویش فشار میدم حرف پ رو مینویسه
شیفت سمت چپ هم " | " رو مینویسه. مثلا |||||| و پ رو مینویسه
بک اسپس پپپپپپپ

به نظم همه چی از داخل کیبورد درسته مشکل چیه اخه. قشنگ بستمش :1. (27):

DOOM999
22-01-17, 10:16
رو بردش رو با تینر یا اسپری خشک(مخصوص تمیز کردن مادربورد و امثالهم) محکم تمیز کنید پیستون ها روهم چک کنید سر جاشون باشن دوباره ببندید

AMD>INTEL
22-01-17, 11:37
تیتر نه . ولی الکل سفید خوبه . تیتر ماده اکتیوه خیلی از مواد را از بین میبره

Ghaioom
22-01-17, 12:37
رو بردش رو با تینر یا اسپری خشک(مخصوص تمیز کردن مادربورد و امثالهم) محکم تمیز کنید پیستون ها روهم چک کنید سر جاشون باشن دوباره ببندید

برد صفحه ماتریسی منظورته؟

پ^ی^^ستون!؟ :1. (27):
پ^^ست^^ونک^^ا رو میگی خخخ

پ^^س^^تون^^کا یه تکون کوچیک بخوره نمیتونی جا بدی سخت میشه . مثلا بعد اینکه ببندیش یکم اینور اونور میشه. معلوم نیس سر جاشه یا نه

DOOM999
22-01-17, 13:19
برد صفحه ماتریسی منظورته؟

پیستون!؟ :1. (27):
پستونکا رو میگی خخخ

پستونکا یه تکون کوچیک بخوره نمیتونی جا بدی سخت میشه . مثلا بعد اینکه ببندیش یکم اینور اونور میشه. معلوم نیس سر جاشه یا نه

اونو نگو برادرمن سایت ب ی ل ت ر میشه
Only the registered members can see the link
کیبوردو برعکس کن دوطرفش یه چیزی بزار که از زمین فاصله بگیره بعد همونو که اسمشو نمیبرم رو بزار سرجاش بعد بورد و کفی رو بهش پیچ کن

Ghaioom
25-01-17, 12:41
اونو نگو برادرمن سایت ب ی ل ت ر میشه
کیبوردو برعکس کن دوطرفش یه چیزی بزار که از زمین فاصله بگیره بعد همونو که اسمشو نمیبرم رو بزار سرجاش بعد بورد و کفی رو بهش پیچ کن
باجه :1~@$S (1): ولی طرف بخاد چیل کنه میاد میینه چیزی نیس فلنگو مینده خخخ

داش همه کارارو کردم هنوزم درست نشد نمیدونم چرا؟!

یه چیزی این دو تا پ^^^یست^^^وناش نیس ینی من وقتی باز کردم کسی نبود پیشم . دوتاش کو ینی .:1. (2):(شکلک یادش بخیر)
هر چی گشتم پیدا نکردم. دوتا دکمه رو بی پی^^ستون گذاشتم :1. (26):

ضمنا یک ذره بعضی جاهای صفحه ماتریسی روی هم نیس از اینا نباشه؟ سه لایه هست که به هم چسبیده ولی من دست نزدم خودش اونطوریه. منم نکندمش چسبشو.

AMD>INTEL
25-01-17, 12:53
باجه :1~@$S (1): ولی طرف بخاد چیل کنه میاد میینه چیزی نیس فلنگو مینده خخخ

داش همه کارارو کردم هنوزم درست نشد نمیدونم چرا؟!

یه چیزی این دو تا پ^^^یست^^^وناش نیس ینی من وقتی باز کردم کسی نبود پیشم . دوتاش کو ینی .:1. (2):(شکلک یادش بخیر)
هر چی گشتم پیدا نکردم. دوتا دکمه رو بی پی^^ستون گذاشتم :1. (26):

ضمنا یک ذره بعضی جاهای صفحه ماتریسی روی هم نیس از اینا نباشه؟ سه لایه هست که به هم چسبیده ولی من دست نزدم خودش اونطوریه. منم نکندمش چسبشو.

عزیر دقت کن اخطار میگیری .

DOOM999
25-01-17, 12:58
اگه از اول نبوده احتمالا برای اسپیس و اینتر هست ولی اگر بوده و گمش کردی گمش کردی دکمه های توی عکس رو جایگزینش کن (اگه داره این دکمه هارو).بوردشم روشو تمیز کن باهاش زیاد کلنجار نرو درسته