PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست مشاوره برای خرید گوشی تا 1.500

amir ghayour
20-01-17, 23:46
سلام
من میخواستم یه گوشی دو سیمکارت بخرم که حتما دو سیم رو رو با کارت حافظه جدا ساپورت کنه از اونایی نباشه که یا سیکارت دوم یا حافظه جانبی ، قیمت هم تا 1.500 در ضمن گوشی میخوام که کیفیت ساخت بالا با پشتیبانی از لحاظ آپدیت اندروید خوبی داشته باشه.

من خودم نظرم بیشتر روی سونی z5 هستش و از گوشیهای چینی هم مثل هواوی و شایائومی هم خوشم نمیاد به کیفیت ساختشون اصلا نمیتونم اعتماد کنم.

در ضمن منو چیزی که در مورد خرید z5 دو سیم کارت مردد کرده اینه که اون گوشیهایی که الان تو بازار هستن میگن تو شبکه 4g از تکنولوژی cat 4 استفاده شده در حالی که تو سایت سونی زده cat 6 مگه در دو سری زده اصلا جریان چیه و اینکه میگن بخاط مشکل حرارتی چیپست 810 تو این سری از سیستم خنک کنده با لوله های انتقال حرارت استفاده شده تا مشکلی نباشه شنیدم که میگن فقط تو سری پریمیوم استفاده شده و سایر z5 ها این سیستم رو ندارن یا z5 خودش هم این سیستم رو داره یکی منو روشن کنه .

پیشاپیش از راهنمایی دوستان کمال تشکر رو دارم.

mahdi.kazemzadeh
21-01-17, 00:11
HTC Desire 10 Pro
و Xperia X گزینه های خوبی هستن.

AMD>INTEL
21-01-17, 02:17
Xiaomi Mi 5 64GB
Mi 5 جزو گوشی های خوشنام و موفق شیائومی بوده است و تقریباً جزو ارزان قیمت ترین گوشی ها با چیپست Snapdragon 820 است. این دو سیم کارته قدرتمند با یک نمایشگر 5.15 اینچی IPS و رزولوشن FHD نمایش بی نقصی از تصاویر خواهد داشت.

چیپست Snapdragon 820 با 4 هسته ی قدرتمند به همراه 3 گیگابایت حافظه رم و 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی مجموعه سخت افزاری آن را تشکیل می دهند.

دوربین 16 مگاپیکسلی با لرزشگیر اپتیکال 4 محوره با f2.0 و سایز سنسور بزرگتر امکان فیلمبرداری 2160p را فراهم می کند، دوربین دوم نیز 4 مگاپیکسلی است. باتری 3000 میلی آمپری و سیستم عامل اندروید 6 مشخصات دیگر آن را تشکیل می دهند.
بهترین گوشی‌های موبایل پیشنهادی بر اساس قیمت (دی و بهمن 1395) (Only the registered members can see the link)

Ae_245
21-01-17, 15:55
سلام گوشی Z5 کاملا مناسبه من خودم برای دوستام و اقوام Z5 گرفتم، با سنگین ترین بازی ها تستش کردم و منصفانه و بی تعصب نظر میدم:

موقع بازی بدنه فقط گرم میشه نه داغ و نه چیزی، لوله خنک کننده در هر سه گوشی استفاده شده
Premium ,Compact و معمولی

Cat 4 برای نسخه دوسیمش هست و Cat6 توی تک سیم ...
توی ایران فک نکنم زیاد مهم باشه :lol:
کیفیت دوربین حرف نداره.. همین چیزی نمیتونم بگم، توی سایت DXO هم نگاهی بنداز، اگه عکس تست میخوای برات پ.خ کنم،
خیلی بهتر از Xiaomi هستش مخصوصا توی فیلم برداریش با لرزشگیر فوق العادش..
کیفیت بنده هنوز ندیدم به خوبی Z5 باشه ...
قدرت صداش هم که مثال نزدنیه
توی این رنج قیمت خیلی عالیه Z5
سونی به روونیش معروفه دیگه
یک کلام
شک نکن پشیمون نمیشی
موفق باشی
:wink:

Al!R3ZA
21-01-17, 19:22
پیشنهاد من با توجه به معیاری که گفتین LG G5 هست
کافیه مشخصات این دو رو کنار هم قرار بدین تا متوجه تفاوت ها بشین
همچنین پیشنهاد میکنم خرید گوشی با سال ساخت جدید را بیشتر در اولویت خودتون قرار بدین
علاوه بر امکانات جدید و کیفیت بهتر ، مطمئنن ساپورت اندروید بالاتری رو هم شاهد خواهید بود
از طرفی موقع فروش گوشی هم ضرر نسبتن کمتری نسبت به گوشی با سال ساخت پایین رو میبینید

Mehrdad.A 88
21-01-17, 21:04
منم فک میکنم از سونی بهتر پیدا نمیشه، البته من سری X رو پیشنهاد میکنم چون جدیدتره و مدت بیشتری پشتیبانی خواهد شد