PDA

مشاهده نسخه کامل : حذف کامل Defender در ویندوز 10

Saeed_S21
13-01-17, 14:54
سلام دوستان

چطور میشه این نرم افزار مذخرف رو حذف کرد واقعا رو اعصابمه

بازی نصب کردم هی کرک بازیو از بین میبره هرررررر کاری کردم \اک نشد این لامصب رو اصابمه غیر فعال میکنم فایلو \یدا میکنه و فعال میشه و عمل میکنه
کسی راهی بلد نیست کامل حذف بشه؟؟

AMD>INTEL
13-01-17, 15:07
سلام دوستان

چطور میشه این نرم افزار مذخرف رو حذف کرد واقعا رو اعصابمه

بازی نصب کردم هی کرک بازیو از بین میبره هرررررر کاری کردم \اک نشد این لامصب رو اصابمه غیر فعال میکنم فایلو \یدا میکنه و فعال میشه و عمل میکنه
کسی راهی بلد نیست کامل حذف بشه؟؟

Only the registered members can see the link

Saeed_S21
13-01-17, 19:05
تشکر دوست عزیز همه این راهارو رفتم راه شمارم رفتم اخرش تا همون فایل کرک رو میخام بریزم فعال میشه و فایلو پاک میکنه

AMD>INTEL
13-01-17, 19:18
راه اصلی این بود دوست گرامی
برای غیر فعال کردن Windows Defender ابتدا کلیدهای ویندوز و R را زده و در فیلد خالی gpedit.msc را تایپ کرده و اینتر را بزنید. صفحه ای به نام Local Group Policy Editor باز می شود. در پنجره سمت چپ در قسمت Computer configuration به بخش Administrative Template رفته و آن را باز کنید، از قسمت Windows components زیر شاخه Windows Defender را انتخاب نمایید سپس در پنجره سمت راست Turn Off Windows Defender را باز کنید و گزینه Not configured را به Enabled تغییر داده و در نهایت دکمه Apply و بعد Ok را بزنید. با یکبار Restart کردن سیستم می بینید که Windows Defender غیرفعال شده و از کار افتاده است.

Mrp7
13-01-17, 20:44
اگه همه راه ها رو رفتید و نتیجه نگرفتید یک انتی ویروس مجانی مثل اواست نسخه فری رو بریزید خود به خود دیسیبل میشه اگه فایلی مشکل پیدا بشه راحت با این انتی ویروس ها قابل کنترله

DOOM999
14-01-17, 09:29
من 20 سال پیر شدم تا تونستم غیر فعالش کنم
ولی برنامهno defender کمک میکنه

بعد تو استارتاپ غیر فعالش کن ببین میشه یانه

salar.sa
14-01-17, 12:06
Winaero Tweaker با این نرم افزار غیر فعال کن دیگه فعال نمیشه

Soheil77
22-08-18, 04:38
من 20 سال پیر شدم تا تونستم غیر فعالش کنم
ولی برنامهno defender کمک میکنه

بعد تو استارتاپ غیر فعالش کن ببین میشه یانه

با سلام

داداشم این چه فایلی هست گذاشتی ما هم رفتیم دانلود کردیم و نصبش کردیم ؟
همه میگن ویروسه22279

DOOM999
22-08-18, 14:04
با سلام

داداشم این چه فایلی هست گذاشتی ما هم رفتیم دانلود کردیم و نصبش کردیم ؟
همه میگن ویروسه22279

آنتی ویروسها این جور فایلها رو به عنوان ویروس میشناسن اینم لینک جدید
dl1.sarzamindownload.com/sdlftpuser02/94/06/05/NoDefender.rar

P-Ravesh
22-08-18, 22:53
من رو سیستمم آنتی ویروس قانونی کسپرسکی دارم . ویندوز دیفندر ویندوز ده هم فعاله و تمام گزینه هاش سبزه (اسکن دوره ای خودکار به همراه آنتی ویروس دیگر).ویندوز 10 و ویندوز دیفندر و آنتی ویروس کسپرسکی پیوسته در حال به روز شدن هستند .تقریبا هر روز . تمام بازیهایی که اجرا میکنم کرک شده است . تا به امروز به هیچ کرکی از طرف هیچکدام بایکوت نشده و مشکلی پیش نیامده .بدون شک هر سه، فایل کرک رو شناسایی میکنند اما کاری بهش ندارند . به هر شکل تجربه من میگه سیستم به روز و آپدیت بسیار کمتر با فایلهای کرک بازیها درگیر میشن .

AMD>INTEL
23-08-18, 16:27
اگه همه راه ها رو رفتید و نتیجه نگرفتید یک انتی ویروس مجانی مثل اواست نسخه فری رو بریزید خود به خود دیسیبل میشه اگه فایلی مشکل پیدا بشه راحت با این انتی ویروس ها قابل کنترله

این روش بسیار خوبه و منطقی است .