PDA

مشاهده نسخه کامل : نکته بسیار مهم جهت خرید پاور در مورد خروجی(راهنمایی کنید)

amiramirleny
10-01-17, 10:34
سلام دوباره من پاور مورد نظرم رو با فاکتورهای مورد نظر انتخاب کردم برای اطمینان به سایت
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
رفتم مشخصات دادم اما مشکلی که هست عکس زیر را مشاهده بکنید
Only the registered members can see the link
همانطور که میبینید پاور انتخابی من 650 وات هست که در شاخه +12 ولت مشکلی نیست اما در شاخه +5V و شاخه +3.3V خروجی که سایت outervision.com داده بیش از خروجی پاور انتخابی من هست(عکس بالا) خروجی پاور انتخابی 110 هست(جالب اینجاست پاور پیشنهادی سایت outervision.com خروجیش 100 هست بعد به من گفته 128)Only the registered members can see the linkضمن اینکه پاور فعلی من خروجی +5V و خروجی +3.3V برابر با 130 وات یعنی بالاتر از سایت outervision.com و دقیق و درست. خواستم بیبینم چه کنم ؟؟؟راهنمایی کنید......

AMD>INTEL
10-01-17, 12:44
سلام دوباره من پاور مورد نظرم رو با فاکتورهای مورد نظر انتخاب کردم برای اطمینان به سایت
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
رفتم مشخصات دادم اما مشکلی که هست عکس زیر را مشاهده بکنید
Only the registered members can see the link
همانطور که میبینید پاور انتخابی من 650 وات هست که در شاخه +12 ولت مشکلی نیست اما در شاخه +5V و شاخه +3.3V خروجی که سایت outervision.com داده بیش از خروجی پاور انتخابی من هست(عکس بالا) خروجی پاور انتخابی 110 هست(جالب اینجاست پاور پیشنهادی سایت outervision.com خروجیش 100 هست بعد به من گفته 128)Only the registered members can see the linkضمن اینکه پاور فعلی من خروجی +5V و خروجی +3.3V برابر با 130 وات یعنی بالاتر از سایت outervision.com و دقیق و درست. خواستم بیبینم چه کنم ؟؟؟راهنمایی کنید......

این در تمام سازنده ها همین هست . چون بیشترین مصرف روی شاخه 12 هست . واتاژ شاخه 12 وات بیشتر هست . تمام قطعات پر مصرف از 12 وات بیشترین استفاده میکند .اون 3.3 و 5 ولت همین مقدار واتاژ کافیه و جای نگرانی نیست .

amiramirleny
10-01-17, 12:47
سلام دوباره پس مشکلی برای قطعات پیش نمیاد؟:love:

AMD>INTEL
10-01-17, 12:52
خیر عزیز . 12 ولت فقط به این مقدار واتاژ نیاز داره . ولتاژهایی دیگه نیاز به واتاژ بالا ندارند چون مصرف کننده ها بیشتر از 12 ولت استفاده میکنند .

amiramirleny
10-01-17, 12:55
خیلی لطف کردین واقعا ممنون از شما دوست گرامی.:love::wink: