PDA

مشاهده نسخه کامل : پاور کولرمستر یا گرین

mahdi1535
08-01-17, 21:27
من همیشه سیستم که میبندم، پاور سیستم را گرین انتخاب میکنم، تا حالا جرات نکردم سراغ پاور دیگری برم، ولی تعریف پاورهای کولر مستر را شنیدم و ضمن اینکه، آواژنگ داره گارانتی میکنه، و میشه بهش اعتماد کرد، حالا تفاوت این دو برند از لحاظ کیفیت و کارایی و قطعات به کار رفته در چه حد هست و در حال حاضر کدام برتر هستند، را نمیدونم؟

DOOM999
08-01-17, 21:38
گرین مخصوصا سالهای اخیر خیلی رشد کرده و پاورهای خوبی داره ولی توسطح جهانی کولر مستر رو میشناسن پاوراش مرگ نداره مخصوصا سری VANGUARD من واسه هرکس گرفتم راضی بوده بهره وری در عملکرد بالای 92 درصد بهترین خازن های 100% ژاپنی و بادوام .الان بهترین برندهای جهانی اینا هستند EVGA Corsair SeaSonic CoolerMaster Antec Thermaltake.

SajjadKhati
09-01-17, 08:41
من همیشه سیستم که میبندم، پاور سیستم را گرین انتخاب میکنم، تا حالا جرات نکردم سراغ پاور دیگری برم، ولی تعریف پاورهای کولر مستر را شنیدم و ضمن اینکه، آواژنگ داره گارانتی میکنه، و میشه بهش اعتماد کرد، حالا تفاوت این دو برند از لحاظ کیفیت و کارایی و قطعات به کار رفته در چه حد هست و در حال حاضر کدام برتر هستند، را نمیدونم؟

سلام
به نظر من مقایسه ی برند کار خوبی نیست
باید مدل های مختلف رو با هم مقایسه کرد نسبت به قیمت و در اغلب اوقات ، گرین ، نسبت به قیمت ، پاورهای مناسب تری میده به نظرم
از سری های خوب گرین به سری UK و همینطور برای 450 تومن به بالاتر ، سری +OC رو میشه معرفی کرد که سری +OC برای حرفه ای ها و اورکلاکرهاست

mahdi1535
09-01-17, 08:59
منظور من کیفیت کلی پاورهای گرین و کول مستر هست ، مثلا پاورهای سری UK پاورهای خوبی از گرین هست ، خوب مدل مشابه UK از کولر مستر چه مدلی هست ، و اگر این دو مدل را با هم مقایسه کنیم از لحاظ کیفیت قطعات به کار رفته و کارایی و بی صدا بودن فن ، برتری با کدام برند هست ؟؟؟

AMD>INTEL
09-01-17, 12:05
سری ونگارد کولر مستر 80plus گلد دارند