PDA

مشاهده نسخه کامل : اختراعات من!

hOjjAt_PcNeTwOrK
19-08-07, 21:56
سلام
اينا اختراعات منه::1. (38):

تجهیز اتومبیل به کانالهای تلویزیونی

از این پس می توانید ادامه برنامه مورد علاقه تان را که از طریق کانال تلویزیونی و یا ماهواره ای در حال پخش بود را در اتومبیل خود دنبال کنید.نیاز به نصب تجهیزات لازم برای داشتن GPS سیستم در اتومبیل چندیست که به وضوح احساس می شود . در همین راستا به دنبال اقدام کشور های زیادی ایران نیز خود را از داشتن این تکنولوژی محروم ندانست و اکنون در حال نصب GPS بر روی تاکسی های بین شهریست. اخیرا نیز بسته ای از تجهیزات که به SCv1 مشهور است می تواند اتومبیل شما را به دسترسی شبکه های تلویزیونی منطقه و چندین شبکه ماهواره ای (از قبیل برنامه های کودکان- شبکه های سینمایی و ورزشی ) مجهز کند. این بسته سخت افزاری شامل تیونر audio/video - سیم های لازم جهت نصب صفحه نمایشگر – کنترل کننده بی سیم مجزا برای بخش های audio/video و همچنین یک عدد آنتن رادیویی FM می باشد. هنوز نمی توانیم پیش بینی کنیم که چه زمانی این تکنولوژی به بازار ایران وارد می شود اما می توانید از حالا به کودکان خود قول دهید که در آینده ای نه چندان دور آنها را به گردش با اتومبیل خود میبرید در حالیکه می توانند همزمان از دیدن کارتن های مورد علاقه خود لذت برند

عكس اختراع:

hOjjAt_PcNeTwOrK
19-08-07, 21:59
ساعت لرزشی
آیا برای بیدار شدن از خواب از ساعت های زنگ دار استفاده می کنید و تا پایان روز صدای ناخوشایند آن را در گوش خود تحمل می کنید؟ Ring Vibratingیک محصول جدید از نسل ساعت های لرزشی است که شما را از شنیدن زنگ های وحشتناک ساعت ها نجات می دهد. این ساعت لرزشی قابلیت تنظیم در دو مد را دارد و می تواند در زمانهای خواسته شده افراد زیادی را بیدار سازد. این ساعت به کمک یک کابل قابل شارژ سیگنالها را بین دو قطعه حلقه منتقل می کند. پس از تنظیم ساعت مد نظر یک حلقه که از جنس پلاستیک قابل انعطاف است بر روی دستگاه و حلقه دیگر در انگشت شما جای می گیرد. در زمان مقرر حلقه در انگشت شما به لرزش در آمده و شما را بیدار می سازد. این محصول توسط شخصی به نام حجت ارائه شد.

عكس از اختراع:

Galaxy
19-08-07, 22:10
حجت جان حس نمیکنی یکم زیادی تابلو هست کار خودتون نیست ؟! :d چون اون ماشینی که از توش عکس گرفتید توی ایران نیست !

موفق باشید
سپهر

hOjjAt_PcNeTwOrK
19-08-07, 22:15
عزيزم اين ماشين توي خارجه
ميدوني چيه؟
من اينجا اين اختراع رو ساختم و براي مدير توليد در خارج پست كردم
چون ديدم اينجا بذارم رو ماشينا چرت ميشه
گفتم ببرمش خارج!

hOjjAt_PcNeTwOrK
19-08-07, 22:18
چتر هوشمند نسبت به شرایط جوی
حتما برایتان اتفاق افتاده که در صبح یک روز ابری بی خبر از اوضاع جوی شهر بیرون بیایید ناگهان در وسط روز با باران نسبتا شدیدی مواجه شوید. خیس شده و احتمالا سر ما می خورید. با وجود پیشرفت های زیادی که در زمینه پیش بینی اوضاع جوی وجود دارد اما باز شما فراموش می کنید که چتر خود را به همراه بر دارید. Ambient Umbrella یک چتر هوشمند است که به صورت بی سیم اطلاعات جوی خود را از طریق شبکه سرویس Ambient's Information Network به روز رسانی
می کند و زمانیکه اوضاع جوی به گو نه ای ست که احتمال ریزش برف و یا باران موجود باشد شما را به کمک LED رنگی که در دسته آن کار گذاشته شده است آگاه می سازد. من اين چترو 155 % ميدم بيرون!

عكس از اختراع من:

Quick
19-08-07, 23:36
منبع (Only the registered members can see the link) رو کشف کردم زیر آبتو الان می زنم اصلا منبع نمیگی!!!!!!!

مدیران عزیز رسیدگی کنند اعصابم خورد شد می دونم بهم ربطی نداره ولی تو تایپک جواهری در قصر هم همش کپی از این ور اونوره!!!!!
شاید شوخی کرده باشی ولی اینجا جای شوخی های اینطوری نیست !!
دوستان مدیر عزیز رسیدگی کنند!

Quick
19-08-07, 23:39
برای مثال پست 2 رو خودم تو ابهام لینک دیدم!

X Ray
19-08-07, 23:59
Bebinam nemikhay begi ke computer ham ekhteraae to hast ?!

hOjjAt_PcNeTwOrK
20-08-07, 00:57
بچه ها اين تاپيك فقط جنبه شوخي داشت همين!!
برداشت بد نكنيدا!!

منبع رو کشف کردم زیر آبتو الان می زنم اصلا منبع نمیگی!!!!!!!

مدیران عزیز رسیدگی کنند اعصابم خورد شد می دونم بهم ربطی نداره ولی تو تایپک جواهری در قصر هم همش کپی از این ور اونوره!!!!!
شاید شوخی کرده باشی ولی اینجا جای شوخی های اینطوری نیست !!
دوستان مدیر عزیز رسیدگی کنند!

آفرين
خودت كشف كردي يا دوستتام كمكت كردن؟
آخه آدم عاقل
جواهري در قصر
فقط تو ايران يه سايت داره
كه اونم Only the registered members can see the link هست
بعدشم پايين عكسا(جواهري در قصر) اسم سايتو نوشته
و تابلو كه از كجا كپي كردم
مديران لطفا رسيدگي كنن و به اين آقا منظور منو بفهمونن!

Bebinam nemikhay begi ke computer ham ekhteraae to hast ?!

نه هنوز
دارم يه كامپيوتر ميسازم كه حجمش از موبايلم كمتره
فقط يه كليده
فشارش بدي ميشه يه كاميوتر معمولي(بزرگ نمايي)

Shahryar
20-08-07, 09:29
میلاد جان بیشتر شوخی بوده حرف های حجت جان ...

اما در مورد کپی کردن این قسمت را از قوانین انجمن برداشتم ( که حتما باید خوانده بشه قبل از ارسال پست ! ) :

قانون شماره 5) در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، حتماً نام وی را ذکر نمایید.

حال با توجه به این قانون و اینکه شهر سخت افزار در آینده نزدیک قصد ثبت کردن نام خود را در شورای عالی انفورماتیک ایران دارد به هیچ وجه مایل نیست مطالب کپی بدون منبع در اینجا گذاشته شوند ...

حجت جان لطف کن چه شوخی چه جدی حتما منبع را بگذار ...

باتشکر
شهریار

Quick
20-08-07, 11:50
بچه ها اين تاپيك فقط جنبه شوخي داشت همين!!
برداشت بد نكنيدا!!

آفرين
خودت كشف كردي يا دوستتام كمكت كردن؟
آخه آدم عاقل
جواهري در قصر
فقط تو ايران يه سايت داره
كه اونم Only the registered members can see the link هست
بعدشم پايين عكسا(جواهري در قصر) اسم سايتو نوشته
و تابلو كه از كجا كپي كردم
مديران لطفا رسيدگي كنن و به اين آقا منظور منو بفهمونن!

نه هنوز
دارم يه كامپيوتر ميسازم كه حجمش از موبايلم كمتره
فقط يه كليده
فشارش بدي ميشه يه كاميوتر معمولي(بزرگ نمايي)

نه دوست من پافا هم هست که سایتی که ذکر کردی از روش کپی میکنه و منبعش رو هم نمیگه بعدشم یه سایت باشه بازم نباید منبع بگی؟

SOHR@B
21-08-07, 22:04
اقا تصادفا شما البرت انیشتن یا توماس ادیسون نیستی ؟
مطمئنی ؟ یه کم فکر کن جون من فکر کن!!!!

aMiR HosSeiN
22-08-07, 01:09
مطالب خوبی هستش.ممنون
اما منبع یادت نره .
خودت پدر 40،30 تا یوزر و در آوردی به خاطر منبع نذاشتن.یادت رفته؟

leily_17
09-06-12, 10:58
فروش اختراع کاملا تضمینی و حرفه ای

فرصت استثنايي براي كساني كه ميخواهند روزمه خوب براي استخدام در هر شركتي داشته
باشند فروش تعدادی اختراع ثبت شده و ثبت نشده بادرج نام متقاضی در گواهی ثبت اختراع عضویت در انجمن مخترعین به صورت محضري و قانوني با قیمت مناسب بخرید و از مزایای آن (داشتن امتیاز ثبت اختراع ، و کسب درآمد از تولید و اولویت استخدامی در دستگاه های دولتی..اخذ وام های کارآفرینی.) بهره مند شوید.
تماس مهندس جماعت