PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست لایسنس اینترنت سکیوریتی avast

SajjadKhati
03-01-17, 18:20
سلام
چند روز دیگه لایسنس پادویش ام تموم میشه و چون سربازی ام نزدیک هه و پادویش هم لایسنس چند ماهه نداره ، گفتم این چند ماه رو با یه آنتی ویروسی که مجانی دربیاد سر کنم
از اونجایی که قبلا avast استفاده میکردم ، کسی لایسنس اینترنت سکیوریتی avast رو نداره؟
ممنون

saman33
03-01-17, 22:06
سلام
چند روز دیگه لایسنس پادویش ام تموم میشه و چون سربازی ام نزدیک هه و پادویش هم لایسنس چند ماهه نداره ، گفتم این چند ماه رو با یه آنتی ویروسی که مجانی دربیاد سر کنم
از اونجایی که قبلا avast استفاده میکردم ، کسی لایسنس اینترنت سکیوریتی avast رو نداره؟
ممنون

اوستا حتما به پیغامی که لحظاتی بعد!!! خصوصی میفرستم توجه کن!!!

SajjadKhati
03-01-17, 22:47
اوستا حتما به پیغامی که لحظاتی بعد!!! خصوصی میفرستم توجه کن!!!

سلام
ممنون اوستا سامان :11():
من هم جوابت رو دادم

الان دنبال لایسنس avast میگردم
راستی ، ضد باج افزار (بجز پادویش) ، شرکتی تا حالا زده؟ avast انگار ضد باج افزار نداره

AMD>INTEL
03-01-17, 22:49
Only the registered members can see the link

saman33
03-01-17, 23:06
سلام
ممنون اوستا سامان :11():
من هم جوابت رو دادم

الان دنبال لایسنس avast میگردم
راستی ، ضد باج افزار (بجز پادویش) ، شرکتی تا حالا زده؟ avast انگار ضد باج افزار نداره

آره چندتا شنیدم که دادن بیرون. اما فرصت نشده تستشون کنم.

هیچ کدوم ابزار پیشگیری نباید باشن و احتمالا تنها رنسام های مشهور رو که راه حل بازگردانی فایل های آلوده در موردشون لو رفته بازیابی میکنن

اما ضد رمز امن پرداز تا جایی که میدونم قابلیتش این هست که پیشگیری میکنه و دنبال پیشگیری هست تا درمان.

الان تو نسخه جدیدش اگر نصب کنی، shadow copy ویندوز رو روی پارتیشن ها فعال میکنه و حتی اگر سیستمت رنسام بخوره، میتونی فایل هاتو برگردونی (این قابلیت رو قبلا نسخه قبلی هاش نداشت)

مشابه این کار امن پرداز تا حالا ندیدم. باید کمی راجع بهش تحقیق کنم.

saman33
03-01-17, 23:16
اوستا یه چیزی.

توضیحات نسخه جدیده ی پادویش رو تو سایتش دیدی؟(ضد رمزش، نه آنتی ویروسش ها)

الان داشتم نگاه میکردم ، مدعی هست که جلوی cerber 5 هم میگیره.

اگر واقعا راست بگن، نشون میده زحمت زیادی کشیدن و برای یه شرکت ایرانی قابل تحسین هست.

SajjadKhati
03-01-17, 23:31
اوستا یه چیزی.

توضیحات نسخه جدیده ی پادویش رو تو سایتش دیدی؟(ضد رمزش، نه آنتی ویروسش ها)

الان داشتم نگاه میکردم ، مدعی هست که جلوی cerber 5 هم میگیره.

اگر واقعا راست بگن، نشون میده زحمت زیادی کشیدن و برای یه شرکت ایرانی قابل تحسین هست.

آره دیدم
اینجا هم گذاشتم :

Only the registered members can see the link

آره . ان شاء ا... با ادغام باج گیر افزار و محافظ وب به آنتی ویروس ، یه گام بسیار بزرگ پادویش ، امسال ، یا حداکثر تا سال بعد برمیداره