PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال درباره بازی Max Payne 3 Complete Edition PC

0reza666
29-12-16, 09:12
اول اینکه من چه بازی های سنگینی با این سیستمم انجام ندادم. باری مثال مافیا3 با فریم 10 با این همه فشار گرافیک دارم بازی میکونم انوقط این بازی کرش بشه...

مشکل اینجاست وارد بازی میشه یکم میره جلو یهو میندازه بیرون یا یجورای کرش میشه بازی هم از سایت دانلودها. دانلود کردم تو نظرات اون سایتم چیزی دستگیرم نشد. میشه یکی کمک کنه مشکل کجاست؟

من حتی تمام این راهارو تست کردم

Only the registered members can see the link

بازم کرش میشه.

KOOROSH K
29-12-16, 09:20
مافیا بازی سنگینی هست اونم با این گرافیک ولی مکس پین مشکلی نداره پاورتون هم خوب نیست

0reza666
29-12-16, 09:24
الان جواب سوالم دادین ایا... بازی مافیا مثال زدم. من 1 ترابا بازی دانلود کردم از گوگل و هارد پره. (البته هارد من نه) من فقط بازی دانلود میکنم تست میکنم سالم بود رو دی وی دی پرش میکنم میدم به برادر زاده ام. بگزریم. مشکل سیستم و پاور بی خیال ممنون میشم جواب سوالم اگه بلدی بدی.

مشکل کرش شدن این بازی یه چیز دیگه اس اگه کسی میدونه لطفا بگه.

من تمام این بازی هارو دارم و مشکلی نیس و تمام پیش نیازهای بازی هم نصب هستن اگه نبودن این بازی ها باید به مشکل برمیخوردن دیگه.

Mafia 3
Deus Ex - Mankind Divided
Mirror's Edge - Catalyst
Mortal Kombat XL
Mortal Kombat X
Pro Evolution Soccer 2017
DOOM
Max Payne 3 Complete Edition
Quantum Break
WWE 2K16
Tomb raide
Metal Gear
Assassin
Batman
Battlefield

این بازی چه مرگشه من موندم.

0reza666
29-12-16, 10:11
من یبار دیگه بازی حذف کردم دوباره نصب کردم و باز هم بازی کرش شد. ولی باز سعی کردم و از اونجای که نسخه ریلودد هست باید کرک خودمون بزاریم. چون نسخه فیت گریل باشه خودش بازی نصب بشه کرک میکنه بگزریم.

ولی این بازی به همراه کرک و بسته های الحاقی یا همون dls هست اینبار من چیکار کردم فقط کرک جایگزین کردم و پوشه الحاقی نصب نکردم داخل بازی. و بازی اجرا کردم دیگه کرش نشد. شاید مشکل این بوده. بلخره همه چیز من تست کردم و درست شد. این پیام دادم که بگم مشکلم حل شده.