PDA

مشاهده نسخه کامل : دمای کارت گرافیک حین بازی کردن؟

Alicola
28-12-16, 01:56
سلام.چند روزیه یه کارت گرافیک گرفتم.دمای حالت معمولیش روی 42 درجه هست.توی بازی مافیا 3 دما تا 78 درجه رسید.این دما عادیه یا کارتم مشکل داره؟یه فن هم واسه تخلیه هوای داخل کیس گذاشتم.
مشخصات سیستمم هم اینه.
i5 6500
z170-p
ram 8
graphic: Gigabyte RX 470 g1 gaming
power 530 green

AMD>INTEL
28-12-16, 02:38
این دما برای این کارت طبیعی هست و مشکلی نداره .

Alicola
28-12-16, 08:26
یه سوال دیگه داشتم.با برنامه xtreme engain تنظیمات اورکلاک رو روی آخرش گذاشتم بعد از چند ثانیه تصویر رفت.باطری مادربورد رو در آوردم و جازدم تصویر نداد.کل قطعات کیس رو تست کردم سالم بود.آخر سر چند تا دیگه گرافیک که گذاشتم تصویر داد.بعد از این که تصویر داد گرافیک جدیدم رو جا زدم تصویر داد که اینم آخر سر مجبور شدم ویندوزمو عوض کنم که کامل درست بشه.فکر نمیکنم سیستمم اینقدر ضعیف باشه که با اورکلاک گرافیک اینقدر اذیت کنه..به نظرتون مشکل از کجاست؟

AMD>INTEL
28-12-16, 12:31
یه سوال دیگه داشتم.با برنامه xtreme engain تنظیمات اورکلاک رو روی آخرش گذاشتم بعد از چند ثانیه تصویر رفت.باطری مادربورد رو در آوردم و جازدم تصویر نداد.کل قطعات کیس رو تست کردم سالم بود.آخر سر چند تا دیگه گرافیک که گذاشتم تصویر داد.بعد از این که تصویر داد گرافیک جدیدم رو جا زدم تصویر داد که اینم آخر سر مجبور شدم ویندوزمو عوض کنم که کامل درست بشه.فکر نمیکنم سیستمم اینقدر ضعیف باشه که با اورکلاک گرافیک اینقدر اذیت کنه..به نظرتون مشکل از کجاست؟

این تنظیمات باید با دقت ست بشه . باید یاد بگیرید تا چه مقدار کدام تنظیمات را بالا ببرید . اینطوری کارت خودتون را خراب میکنید /.

Alicola
28-12-16, 20:30
از راهنمایی کاملتون ممنونم.:11()::11():