PDA

مشاهده نسخه کامل : تعریف و معنی واقعی هک

MKH
18-08-07, 13:23
من می خوام توی این تاپیک شما رو با معنی واقعی هک آشنا کنم!
خیلی از دوستان فکر میکنند که هک یعنی این که به جایی آسیب وارد کردن یا پسورد در آوردن!
ولی این طور نیست!
هک یعنی تسلط کامل روی یک کار!
مثلا من میگم ماشین حساب ویندوز رو هک کردم!:دی
یعنی الان دیگه بلدم از همه ی قسمت هاش به راحتی استفاده کنم!!!
خیلی از شما ها شاید دیده باشید کتاب هایی هست با عنوان های :gOogle hacking و ...
یا همین کتابی که دوستمون در مورد Unix hacking (Only the registered members can see the link)گذاشته!
این کتاب ها به این معنی هستند که وقتی بخونیشون دیگه میتونی از همه ی قسمت های مثلا گوگل استفاده کنید!و متاسفانه خیلی کتاب های ترجمه شده هم عنوان هایی دارند به این صورت و باعث فریب خوردن مردم می شن که معنی هک رو نمی دونن مثلا:هک گوگل!!!!
این کتاب ها نیز ترجمه ی همون خارجی هاست!!!
من خودم کینگ هک خریدم نصب کتاباش همین طور بود!!!
در صورتی که این کتاب ها اصلا به هک با معنی تجاوز و... کاری نداره!
__________________________________________________ ______

حالا چرا به افرادی که پسورد در می یارن و این کارا رو میکنن هم هکر میگن؟؟؟
چون این افراد در انواع دیتابیس ها و زبان های برنامه نویسی و مباحث وب و ... تسلط کامل دارند و برای همین به افراد میگن هکر!!!
منبع خودم!!!:1. (38):
نیشستم تایپ کردم:1. (38):

Mehdi_Full
23-08-07, 23:08
حالا محمد جان اگه چیزی از هک میدونی که بدرد بخور باشه میتونی تو همین تاپیک در موردش بحث کنی

و یا آموزش بزاری

البته هکهای ساده و عمومی

bill geits
24-08-07, 06:01
آره ... خیلی مفید خواهد بود

MKH
24-08-07, 22:02
مثلا چه نوع هکی؟
هک آی دی و ...؟

bill geits
25-08-07, 04:20
هک سایت ...

MKH
27-08-07, 01:12
آخه نمی دونم چی بگم!!!!
هک سایت یعنی هک دیتابیس و ...!!!
حالا خداییش نه من خدای دیتابیس و باگ پیدا کردن تو سیستما هستم و نه بچه ها دوست دارند بشینند خودکشی کنند به دیتابیس ها نفوذ کنند!!!آخه خیلی سخت هست!!!
ولی بزودی راهی برای هک سایت های مثل کنکور و ... میذارم!!!

bill geits
27-08-07, 03:15
این بزودی خیلی معنی ها داره ها !

MKH
27-08-07, 16:55
این بزودی خیلی معنی ها داره ها !
سعی میکنم توی همین یکی دو هفته !!!
آخه توی این مدت خیلی سرم شلوغه دارم له می شم!!!:1. (38)::1. (38):

K A S R A
13-03-08, 02:09
سلام ... معنی هکر ::wink:
▪ Hacker کیست؟
هکر کسی است که با سیستم های کامپیوتری آشناست و می‌تواند با روش‌هایی خاص (بدون اجازه) وارد آنها شود... این انسان می‌تواند خوب یا بد باشد (در هر حال هکر است )

▪ Hacker واقعی = سامورایی : کسی که هدفش از نفوذ به سیستم‌ها نشان دادن ضعف سیستم‌های کامپیوتری است نه سوءاستفاده ...:1. (40):

▪ Wacker (واکر): کسی که هدفش از نفوذ به سیستم‌ها، استفاده از اطلاعات آن سیستم‌هاست (جرو هکر‌های کلاه‌ سیاه ):yes:

▪ Cracker (کراکر): کسی که هدفش از نفوذ به سیستم‌ها، خرابکاری و ایجاد اختلال در سیستم‌های کامپیوتری است. (جرو هکر‌های کلاه‌ سیاه ):great:

▪ Preaker : از قدیمی‌ترین هکرها هستند که برای کارشان نیاز (و دسترسی) به کامپیوتر نداشتند و کارشان نفوذ به خطوط تلفن برای تماس مجانی، استراق‌سمع و ... بود.:cool:

Mehran.Programmer
27-03-08, 01:49
با سلام . دوستان من مدرک کارشناس امنیت شبکه (هکر قانونمند - CEH ) رو دارم و درتیمهای بزرگ ایرانی فعالیت داشتم و هم اکنون نیز پیگیر هستم . اگر دوستان خواستند میتونم آموزش هکینگ رو در یک دوره ی فشرده 120 روزه آموزش بدم . البته فقط مفاهیم رو چون هک واقعآ گسترده تر از این حرفاست . چندین مباحث رو هم اینجا می گم اگر خواستین بگین . اگر هم اسمی تو لیست نبود بگین .
Start Hacking And security On NIX Family
Hacking WEbportals . Local . Remote
Exploits - Buffer Over Flow and ....Compile And Every think about of this
- Remot File inc or Local File inc Researching Bugs On Portals . Os . Networks
Writing Exploits
و هزاران مطلب دیگر که باور کنین حتی واسه معرفی اونها هم باید هزاران خط نوشت به دلیل گستردگی بیش از حد این مبحث بزرگ

موفق باشید ...

Gabana
27-03-08, 14:07
با سلام . دوستان من مدرک کارشناس امنیت شبکه (هکر قانونمند - CEH ) رو دارم و درتیمهای بزرگ ایرانی فعالیت داشتم و هم اکنون نیز پیگیر هستم . اگر دوستان خواستند میتونم آموزش هکینگ رو در یک دوره ی فشرده 120 روزه آموزش بدم . البته فقط مفاهیم رو چون هک واقعآ گسترده تر از این حرفاست . چندین مباحث رو هم اینجا می گم اگر خواستین بگین . اگر هم اسمی تو لیست نبود بگین .
Start Hacking And security On NIX Family
Hacking WEbportals . Local . Remote
Exploits - Buffer Over Flow and ....Compile And Every think about of this
- Remot File inc or Local File inc Researching Bugs On Portals . Os . Networks
Writing Exploits
و هزاران مطلب دیگر که باور کنین حتی واسه معرفی اونها هم باید هزاران خط نوشت به دلیل گستردگی بیش از حد این مبحث بزرگ

موفق باشید ...

CEH و کجا گرفتی دوست من ؟

Mehran.Programmer
27-03-08, 17:03
والا اون موقع که من مییخواستم ceh بگیرم سنم کم بود . اما شرکت کهکشان وقتی تست گرفت از من و دید میتونم با مرکز اصلی تو دبی تماس گرفت و اونا اجازه دادند که من به عنوان جوان ترین فرد اجازه ی امتحان دادن رو داشته باشم . کهکشان نور واقعآ عالیه و همه ی مدارکش معتبره و نامبر جهانی داره . هم چنین من Cisco Systems CCNA روهم از اینجا گرفتم . اگه خواستی بگو من کمکت کنم واسه مدرک

موفق باشید

Gabana
27-03-08, 23:46
والا اون موقع که من مییخواستم ceh بگیرم سنم کم بود . اما شرکت کهکشان وقتی تست گرفت از من و دید میتونم با مرکز اصلی تو دبی تماس گرفت و اونا اجازه دادند که من به عنوان جوان ترین فرد اجازه ی امتحان دادن رو داشته باشم . کهکشان نور واقعآ عالیه و همه ی مدارکش معتبره و نامبر جهانی داره . هم چنین من Cisco Systems CCNA روهم از اینجا گرفتم . اگه خواستی بگو من کمکت کنم واسه مدرک

موفق باشید

ممنون ..
منم البته تقریبا یکسالی با کهکشان بودم . بعد از دوره ای که گذروندم دیگه نرفتم کهکشان و تصمیم گرفتم که خودم بخونم . البته زمان من بنا به دلایلی دیگه امتحان نمی گرفت. هر چند منم قصد امتحان دادن نداشتم . اما حالا دوباره امتحان می گیره ..

در هر حال خوشحال شدم از آشنایی با شما و ممنون از توجهتون .
موفق باشی /.

MoBiN.R
28-03-08, 13:43
لطفا اگر میشه راجع به "کهکشان" بیشتر توضیح بدید و چطور میشه مدرک گرفت

Gabana
28-03-08, 15:32
لطفا اگر میشه راجع به "کهکشان" بیشتر توضیح بدید و چطور میشه مدرک گرفت

سلام ..
کل اطلاعاتی که می خوای اینجا هست .اطلاعات جزئی تر خواستی بگو اگر بدونم کمک می کنم.

Only the registered members can see the link

Hooman.T
24-08-11, 19:17
سلام دوست عزیز
من خیلی علاقه مند به یادگیری هک هستم و خودم زیاد علاقه ای به خواندن مطلب ندارم و بیشتر علاقه مند به گوش دادن به استاد هستم
من هومن 20 ساله از بندر ماشهر در خوزستان هستم.آیا امکان آموزش هک به من را دارید؟بسیار ممنون میشم و شرایط شما را میپذیرم
یا علی (س)
و من اللله توفیق