PDA

مشاهده نسخه کامل : ارور در انتخاب تنطیمات بهینه ssd

Meysam_M69
19-12-16, 13:27
وقتی میخوام از برنامه samsung magician تب maximum performance انتخاب کنم با ارور که در عکس مشاهده میکنید مواجه میشم 16874

خبات کریمی
19-12-16, 13:57
سلام دوست گرامی
لپ تاپه؟
حالت power plan ویندوز رو تغییر بده، اگه روی max هست بزار رو balanced یا برعکس

Meysam_M69
19-12-16, 14:07
سلام دوست گرامی
لپ تاپه؟
حالت power plan ویندوز رو تغییر بده، اگه روی max هست بزار رو balanced یا برعکس
نه لپ تاپ نیست رو balanced هست
هر 2 تا گزینه هم انتخاب کردم بازم همون ارور میده

AMD>INTEL
19-12-16, 14:25
برنامه را یکبار حذف کنید . آخرین نسخه را از سایت سامسونگ بگیرید و دوباره تست کنید . درایورهای چیپست برد هم حتما نصب شده باشه .

Meysam_M69
19-12-16, 14:44
برنامه را یکبار حذف کنید . آخرین نسخه را از سایت سامسونگ بگیرید و دوباره تست کنید . درایورهای چیپست برد هم حتما نصب شده باشه .
اخرین نسخه دان کردم و نصب کردم ولی دیگه همچین گزینه ای برای انتخاب نداره16876

AMD>INTEL
19-12-16, 14:49
اخرین نسخه دان کردم و نصب کردم ولی دیگه همچین گزینه ای برای انتخاب نداره16876

rapid mode را حتما فعال کنید .

Meysam_M69
19-12-16, 14:59
rapid mode را حتما فعال کنید .
باشه rapid mode چه کاری انجام میده

AMD>INTEL
19-12-16, 15:03
این عبارت در واقع نامی است که سامسونگ برای فناوری SSD RAM-Drive در محصولات خود برگزیده است. RAPID مخفف Realtime Accelerated Processing of I/O DATA است که به استفاده از بخشی از حافظه RAM سیستم در کنار درایو SSD برای سرعت بخشیدن به جریان انتقال اطلاعات اشاره دارد (مشابه همان کاری که حالت SSD Caching در رابط با هارددیسک و درایو SSD انجام می‌دهد). فایل‌هایی که بیشترین میزان استفاده را دارند روی حافظه RAM قرار می‌گیرند و اگر در این حالت از نرم‌افزارهای تست سرعت استفاده کنید، با اعداد و ارقام بسیار بالا روبه‌رو خواهید شد! با این حال یک نکته منفی در اینجا وجود دارد و آن قطع شدن برق است که باعث از بین رفتن تمامی اطلاعات موقت ذخیره‌شده روی حافظه RAM خواهد شد.

Meysam_M69
01-01-17, 15:53
وقتی میخوام از برنامه samsung magician تب maximum performance انتخاب کنم با ارور که در عکس مشاهده میکنید مواجه میشم 16874

سلام مشکل فوق اشکال از محصولات کاسپراسکی بود که وقتی میخوایم گزینهmaximum performance انتخاب کنیم باید انتی ویروس pause protection کنید و گزینه

Self-Defense از Settings بخش Additional غیر فعال کنید بعد در اینصورت میتونید گزینه maximum performance برای SSD samsung فعال کنید

AMD>INTEL
01-01-17, 16:18
ممنون بابت اعلام نتیجه . تاپیک قفل میشه .