PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید گوشی تا 250 هزار

javaheri69
18-12-16, 20:27
با سلام دوستان میشه چند تا گوشی سامسونگ و سونی معرفی کنید در حد 250 تا 300.

AMD>INTEL
18-12-16, 21:22
Lenovo A2010
با قیمت حدود 300 تومن انتخاب مناسبیه برای شما
بهترین گوشی‌های موبایل پیشنهادی بر اساس قیمت (دی و بهمن 1395) (Only the registered members can see the link)

javaheri69
18-12-16, 21:31
Lenovo A2010
با قیمت حدود 300 تومن انتخاب مناسبیه برای شما
بهترین گوشی‌های موبایل پیشنهادی بر اساس قیمت (دی و بهمن 1395) (Only the registered members can see the link)

مهندس قیمت ها خیلی بالا بود..میشه ارزون تر معرفی کنید

VAhid_El
19-12-16, 10:12
گوشی نو خریدن تو این رنج کمی سخته البته فکر میکنم سامسونگ مدل j1 mini باشه.
سونی رو گوشی نو تو این رنج پیدا نمیشه. مگر اینکه گوشی دست دوم پیدا کنید.

javaheri69
19-12-16, 10:28
گوشی نو خریدن تو این رنج کمی سخته البته فکر میکنم سامسونگ مدل j1 mini باشه.
سونی رو گوشی نو تو این رنج پیدا نمیشه. مگر اینکه گوشی دست دوم پیدا کنید.

وحید جان بسیار عالی..یک مشاوره دیگه هم خواستم..

اگه امکانش هست >> در حد 100 تا 150 یک گوشی معرفی کنید.برای کسی میخوام...گوشی قبلیش نوکیا 5130 بود...راضی بود..میخواد گوشیش ساعت دار باشه..یعنی منظورم رو صفحه نمایشش ساعت عقربه ای باشه..میشه چند تا گوشی معرفی کنید ..سیستم عاملش م جاوا باشه بهتره..اندروید نباشه.. منظورم از این ساعت ها هست..
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

VAhid_El
19-12-16, 11:48
وحید جان بسیار عالی..یک مشاوره دیگه هم خواستم..

اگه امکانش هست >> در حد 100 تا 150 یک گوشی معرفی کنید.برای کسی میخوام...گوشی قبلیش نوکیا 5130 بود...راضی بود..میخواد گوشیش ساعت دار باشه..یعنی منظورم رو صفحه نمایشش ساعت عقربه ای باشه..میشه چند تا گوشی معرفی کنید ..سیستم عاملش م جاوا باشه بهتره..اندروید نباشه.. منظورم از این ساعت ها هست..
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
خواهش میکنم.
ببینید الان دیگه گوشی جاوا تو بازار نیست مدل جدید. ولی مدل های قدیمی هستند و البته گوشی های نوکیا هم تو بازار هستند که تو مشخصاتشون نوشته از Java پشتیبانی می‌کنند. مثل نوکیا 108 و ... . البته موردی که هست اینه که رفتم خودم رابط کاربریشون رو دیدم ساعت عقربه ای ندارن.
من فکر میکنم شما بیاید یکی از این گوشی های نوکیا رو بخرید ولی اگه براتون ساعت عقربه ای خیلی مهمه گوشی مثل Alcatel One Touch 4030D و یا ZTE Blade بگیرید که اندرویدی اند و زیر 150 هزار تومن. البته همونطور که میدونید از این گوشی ها نباید انتظار زیادی داشت و بهتره فقط برای زنگ و پیام استفاده بشند.