PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد مودم...!

X Ray
11-11-06, 15:00
سلام...
من یه مودم Zoltrix Z Cyber Smart Spirit دارم...
چند روز پیش یه برنامه اینستال کردم...و از اون به بعد مودم ام همش بیق بیق می کنه...اعصابمو خرد کرده...:102:و وقتی هم که می خوای بیای توی اینترینت نمیشه...میگه شما دارید از مودم استفاده می کنید...:97:
تا اینکه امروز اومدم مودم رو زدم به یه اسلات دیگه و درست شد:177:...البته هنوز بیق بیق می کنه...!!:15:
می خواستم ببینم باید چه کار کنم تا درست شه...در ضمن من نمی تونم ویندوز رو پاک کنم چون خیلی چیزا روش دارم...!!!:23:
مرسی
بهنام

Mehdi_Full
11-11-06, 15:53
بهنام جان بعضی از مودمها (از جمله مال خودم) یه تق تق کم رو دارن که فکر میکنم طبیعیه
در مورد ویندوزت هم میتونی یه بک آپ ازش بگیری تا خیالت راحت باشه

Shahryar
11-11-06, 16:08
سلام...
من یه مودم Zoltrix Z Cyber Smart Spirit دارم...
چند روز پیش یه برنامه اینستال کردم...و از اون به بعد مودم ام همش بیق بیق می کنه...اعصابمو خرد کرده...:102:و وقتی هم که می خوای بیای توی اینترینت نمیشه...میگه شما دارید از مودم استفاده می کنید...:97:
تا اینکه امروز اومدم مودم رو زدم به یه اسلات دیگه و درست شد:177:...البته هنوز بیق بیق می کنه...!!:15:
می خواستم ببینم باید چه کار کنم تا درست شه...در ضمن من نمی تونم ویندوز رو پاک کنم چون خیلی چیزا روش دارم...!!!:23:
مرسی
بهنام

سلام بهنام جان خوبی ؟
ببین عزیز مودم شما هیچ مشکلی نداره !!! شما احتمال زیاد پورت بلوتوث یا چیز های مثل این دارین که کامپیوتر این ها را مودم تشخصی میده و نمیگذاره شما استفاده کنید برای این کار شما به Device Manager برید و در اونجا پورت های این شکلی را غیر فعال کنید . این هم که شما پورت را عوض کردین درست شد دلیلش این هست که شما به عبارتی ریست کردین و یکبار دیگه مودم را معرفی کردین . صدای اون هم من اطلاعی ندارم چون تا حالا ندیدم ولی احتمال زیاد گزینه هایی مثل فاکس و ... روشن هستند یا برنامه ای در این مورد داری...
خبرش را بده ..
امیدوارم کمکت کرده باشم..
شهریار:23:

X Ray
11-11-06, 19:25
مرسی از همگی...مهدی . شهریار عزیز...
شهریار زدی توی خال...!!من یه برنامه ریختم که با بلوتوث آهنگ رو تبدیل می کرد و می ریخت توی موبایل...بعد از اینستال این برنامه این طوری شد...
حتمآ می رم اونا رو غیر فعال می کنم...
بازم مرسی...
بهنام