PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید گرافیک رم و اس اس دی

Hosseinf90
15-12-16, 11:06
با سلام خدمت تمام اساتید.
پیشاپیش در صورت تکراری بودن تایپیک عذر میخوام ولی من مورد مشابهی ندیدم به خاطر همین مجبور شدم تایپیک بزنم.

سیستم من به شرحی که تو امضاء بنده هست در حدود یک ماه پیش خریداری کردم.
به علت کمبود بودجه از خرید اس اس دی خوداری کردم و کارت گرافیک هم یک کارت G210 صرفا برای خروجی تصویر گرفتم.

اما حالا بر اساس نیاز و قصد ارتقاء سیستم رو دارم و میخوام یک اس اس دی حدودا 512 گیگ و 32 گیگ رم و البته یک کارت گرافیک مناسب و آینده نگرانه برای گیمینگ در وضوح فول اچ دی

کاربرد اصلی سیستم انجام کارای محاسباتی در محیط لینوکس هست ولی این وسط گاهی هم میرم تو ویندوز و بازی میکنم. گیمر خیلی حرفه ای نیستم و اول قصد خرید کنسول بازی داشتم اما به این نتیجه رسیدم که با خرید یک کارت گرافیک خوب برای سیستم ارزش خرید بیشتری نسبت به خرید کنسول مجزا داره.
واسه همین اگر ممکنه یک کارت گرافیک خوب و آینده نگرانه که تا چند سال مجبور به عوض کردنش نباشم و بتونم با خیال راحت اخرین بازی های نسخه های کال اف دیوتی و اساسین گرید رو بازی کنم معرفی کنید. و البته میخوام این امکانات با حفظ کارایی و کیفیت کمترین هزینه رو داشته باشه. یا به عبارتی میخوام بیشترین بهره وری نسبت به هزینه پرداختی داشته باشه. ممنون از لطفتون.