PDA

مشاهده نسخه کامل : قرار ملاقات کاربران شهرسخت‌افزار در نمایشگاه الکامپ 95

M A H R A D
14-12-16, 00:51
با سلام به همه دوستان و کاربران عزیز

همون‌طور که مطلع هستید نمایشگاه الکامپ بزودی شروع به کار خواهد کرد. ما هم به رسم قدیم، قرار ملاقاتی خواهیم داشت.

قصد داریم روز پنجشنبه 25 آذرماه ساعت 14 در غرفه گرین (سالن 38 - آلمان) با هم دیدار کنیم.

دوستانی که قصد دارن به عنوان کاربر شهرسخت‌افزار بازدید ویژه‌ای به همراه تیم شهرسخت‌افزار از غرفه گرین (معرفی محصولات، پرسش و پاسخ، قرعه‌کشی جوایز و ...) داشته باشند تا پایان روز چهارشنبه 24 آذر مشخصات خودشون شامل نام و شماره تماس رو برای بنده از طریق پیغام خصوصی ارسال کنند.

پیشنهاد می‌کنیم که حتماً در این قرار ملاقات حضور داشته باشید تا دیداری تازه کنیم. :Love-ssa~! (1):

Only the registered members can see the link

اطلاعات بیشتر از برنامه‌ها و محصولات موجود در غرفه گرین (Only the registered members can see the link)

===

مسابقه اسمبل سیستم [سهمیه ویژه شهرسخت‌افزار]

یکی دیگه از برنامه‌های غرفه گرین مسابقه اسمبل سیستم هست. این مسابقات به صورت دوئل رو در رو (2 نفره) و حداقل 5 نوبت در روز برگزار خواهد شد و برنده هر دوئل، صاحب جوایزی مانند پاور +GP530A-EU خواهد شد. ضمن اینکه رکوردداران این مسابقه در طول برگزاری آن، جوایز بسیار ارزنده‌ای رو برنده خواهند شد:

- نفر اول ثبت بهترین رکورد زمانی کل مسابقات، برنده سفر تفریحی به دُبی
- نفر دوم ثبت بهترین رکورد زمانی کل مسابقات، برنده سفر تفریحی به کیش
- نفر سوم ثبت بهترین رکورد زمانی کل مسابقات، برنده سفر تفریحی به شیراز

Only the registered members can see the link

اطلاعات بیشتر در این زمینه در این لینک (Only the registered members can see the linkاخبار/tabid/91/ArticleId/293/-95.aspx) قرار داره. دوستانی که قصد دارند روز پنجشنبه در ملاقات حاضر باشند و از طرف شهرسخت‌افزار در این مسابقه شرکت کنند ضمن اعلام در همین تاپیک، تا پایان روز چهارشنبه به من پیغام خصوصی بزنند و نام و شماره تماس‌شون رو ارسال کنند. (ترافیک افراد برای شرکت در این مسابقه بالاست اما با سهمیه شهرسخت‌افزار می‌تونید راحت‌تر شرکت کنید)

زمان رو از دست ندید و برای حضور به همراه تیم شهرسخت‌افزار سریعاً اقدام کنید و با بنده از طریق PM در ارتباط باشید.

منتظر دیدار شما در این قرار ملاقات هستیم...

سپاس :1. (23)::11():

omid9696
14-12-16, 11:15
دست کوتاه و خرما بر نخیل
دریغ از یک نصفه بازدید الکامپ ...... همه عمر
آقا شما که دستتون میرسه رفتید حتما اونجا یادی از ما فقیران بکنید :1. (28)::cry::cry::cry:
:1. (28):
از نمایشگاه و جمع صمیمانتون اونجا برامون زیاد عکس بگیرید . لا اقل با عکسا کمی آرامش خاطر بگیریم:cry:
مامان منم میخوام
:cry:
:1. (28)::1. (28)::1. (28):
عجب دورهمی باحالی میشه خیلی دلم می خواد ببیینمتون:1. (28):

sardar74
14-12-16, 23:28
مسابقاتش تو چه سطحیه؟ من یه اسمبلر مبتدی ام. امکانش هست برای تفریح بیام؟ میخوام ببینم چطوریه ...

Amir1234646
14-12-16, 23:40
سلام
منم میام، امیدوارم برنده بشم:1. (5):

p30arman
15-12-16, 10:49
ایکاش برنامتون رو میزاشتید جمعه ، روز بهتری بود ، توی بازار کامپیوتر ایران که چیزی گیرمون نیاومد :lol:

Amir1234646
15-12-16, 21:29
سلام
منم میام، امیدوارم برنده بشم:1. (5):

برنده شدم :whistle:
اصلا فکرش رو نمیکردم اسمم در بیاد. نفر چهارم شدم با زمان 18:52، رقیبم چند ثانیه بعد از من تموم کرد. خیلی هیجان داشت، استرس داشتم و دستم میلرزید! اگه بتونم شنبه هم میرم. حالا من موندم و پاور 530 گرین، خودم سه سال پیش این پاور رو گرفتم، الان باید بفروشمش یه چیز دیگه بخرم. :1. (5):

M A H R A D
16-12-16, 13:05
دست کوتاه و خرما بر نخیل
دریغ از یک نصفه بازدید الکامپ ...... همه عمر
آقا شما که دستتون میرسه رفتید حتما اونجا یادی از ما فقیران بکنید :1. (28)::cry::cry::cry:
:1. (28):
از نمایشگاه و جمع صمیمانتون اونجا برامون زیاد عکس بگیرید . لا اقل با عکسا کمی آرامش خاطر بگیریم:cry:
مامان منم میخوام
:cry:
:1. (28)::1. (28)::1. (28):
عجب دورهمی باحالی میشه خیلی دلم می خواد ببیینمتون:1. (28):

ایشالله در ملاقات‌‌ها و نمایشگاه‌های بعدی شما هم تشریف بیارید :11():

مسابقاتش تو چه سطحیه؟ من یه اسمبلر مبتدی ام. امکانش هست برای تفریح بیام؟ میخوام ببینم چطوریه ...
مسابقه‌ش سخت نیست و یک اسمبل ساده‌س ولی نیاز به سرعت عمل بالا داره.

ایکاش برنامتون رو میزاشتید جمعه ، روز بهتری بود ، توی بازار کامپیوتر ایران که چیزی گیرمون نیاومد :lol:
با توجه به هماهنگی‌هایی که با شرکت گرین شده بود، روز پنجشنبه ویژه دوستان شهرسخت‌افزار بود. روز جمعه به خاطر شلوغی بیش از حد نمایشگاه، کار کمی سخت میشد.

برنده شدم :whistle:
اصلا فکرش رو نمیکردم اسمم در بیاد. نفر چهارم شدم با زمان 18:52، رقیبم چند ثانیه بعد از من تموم کرد. خیلی هیجان داشت، استرس داشتم و دستم میلرزید! اگه بتونم شنبه هم میرم. حالا من موندم و پاور 530 گرین، خودم سه سال پیش این پاور رو گرفتم، الان باید بفروشمش یه چیز دیگه بخرم. :1. (5):

امیر جان خوشحالیم که یکی از کاربران شهرسخت‌افزار در این مسابقه برنده شده :1. (35): مبارک‌تون باشه :11():

M.T.N.8
16-12-16, 19:50
سلام
مسابقه خیلی خوبو راحتی بود ولی حیف اسم من در نیومد Only the registered members can see the link
دوستان شهر سخت افزار هم که با یه تاخیر نیم ساعته اومدن ماهم که درگیر قرعه کشی بودیم نشد ببینیمشون
ولی اخر سر موقع برگشتن تونستیم اقا مهرادو پیدا کنیمو یه سلفی با ایشون بگیریم
مهراد جان خیلی خوشحال شدم دیدمت :give_rose:
16834

Amir1234646
16-12-16, 22:18
با توجه به هماهنگی‌هایی که با شرکت گرین شده بود، روز پنجشنبه ویژه دوستان شهرسخت‌افزار بود. روز جمعه به خاطر شلوغی بیش از حد نمایشگاه، کار کمی سخت میشد.

من تا ساعت سه نمایشگاه بودم دیدم خبری از بچه های شهر سخت افزار نیست. فردا هم میرم اگه اسمم دربیاد رکورد بهتری میزنم.

omid9696
18-12-16, 09:38
آقا مهراد کدوم یکیه؟ بقیه دوستان رو هم معرفی کنید. ... ای خوشا به سعادتتون

- - - Updated - - -

سلام
مسابقه خیلی خوبو راحتی بود ولی حیف اسم من در نیومد Only the registered members can see the link
دوستان شهر سخت افزار هم که با یه تاخیر نیم ساعته اومدن ماهم که درگیر قرعه کشی بودیم نشد ببینیمشون
ولی اخر سر موقع برگشتن تونستیم اقا مهرادو پیدا کنیمو یه سلفی با ایشون بگیریم
مهراد جان خیلی خوشحال شدم دیدمت :give_rose:
16834

Amir1234646
18-12-16, 23:32
سلام
امروز هم رفتم و خوش شانس بودم که اسمم دراومد، ولی فن CPU انقدر شل بود که سه بار از جاش دراومد:1. (12): همه چیز رو درست انجام داده بودم بار سوم که فن دراومد کابل فن هم از مادربورد جدا شد و یادم رفت وصل کنم و کلید زمان رو زدم! وگرنه از رقیبم زودتر تموم کرده بودم. زمان من 12:7، زمان رقیبم 12:59
هیچی دیگه قسمت نشد دومین پاور رو برنده بشم :1. (28):

M A H R A D
19-12-16, 13:25
با تشکر از همه دوستان عزیز که تشریف آوردن. به امید دیدارهای بعدی :love:

16873

سپاس

M.T.N.8
19-12-16, 14:07

- - - Updated - - -

همینطوری که به عکس نگا میکنید از سمت چپ به راست دوستم سجاد
اقا مهراد
اقا وحید
خودم:1. (23):
جای شما خالی:give_rose:

RADEON9
19-12-16, 15:44
جناب آقای مهندس امید بهادر شناختمت professional بودنت از توعکس مشخصه.کاپشن کرم شکلاتی شلوار جین آبی.نفر پنج از راست .کنار خبات عزیز